کارتخوان مایفر de950

این محصول را به اشتراک بگذارید

انواع مختلفی از کارتخوان‌ها تولید و عرضه می‌شوند که هر کدام کاربردی خاص دارند. کارتخوان مایفر de950 از جمله کارتخوان‌هایی است که طراحی و ساخته شده تا گزینه مناسبی برای…

انواع مختلفی از کارتخوان‌ها تولید و عرضه می‌شوند که هر کدام کاربردی خاص دارند. کارتخوان مایفر de950 از جمله کارتخوان‌هایی است که طراحی و ساخته شده تا گزینه مناسبی برای حمل و نقل و همچنین قرار گیری در فضاهای کوچک باشد.

این کارتخوان ساخت کشور کره جنوبی است و در ساخت آن از مواد با کیفیت بالا استفاده شده تا ماندگاری و دوام این کارتخوان تا مدت زیادی تضمین شده باقی بماند. این کارتخوان با بهره بردن از استاندارد‌‌های جهانی مربوط به کارتخوان‌ها و کارت‌های هوشمند توانسته طیف بزرگی از این کارت‌ها را پوشش بدهد و این موضوع در کارایی و بهره‌وری این دستگاه در موقعیت‌های مختلف به طور مستقیم تاثیر گذار است.

ویژگی های کارتخوان مایفر de950 چیست؟

 • مقاومت فیزیکی
  کارتخوان مایفر de950 به گونه‌ایی طراجی و ساخته شده است تا در مقابل گرد و غبار و رطوبت تا حد زیادی مقاومت داشته باشد. این کارتخوان از استاندارد  IP65 بهره می‌برد که قابلیت کارکرد این کارتخوان را در محیط‌های با شرایط کاری سخت را نشان می‌دهد. با وجود این قابلیت می‌توان از این ریدر در محیط های باز و یا با شرایط جوی نامناسب استفاده کرد.
 • قابلیت پشتیبانی
  این کارتخوان از استاندارد‌های  ISO14443 A/B و ISO18092 شامل کارت‌های desfira، mifare، felica وNFC  پشتیبانی می‌کند. پشتیبانی از طیف وسیعی از کارت‌های  hf این کارتخوان را به یکی از بهترین گزینه‌ها در میان کارتخوان‌های موجود تبدیل کرده است. به علاوه به راحتی می‌تواند با انواع سیستم‌ها همگام شود و قابلیت اتصال به تمامی نسحه‌های ویندوز را دارد.
 • خروجی‌های متنوع
  کارتخوان مایفر de950 دارای چند خروجی است که کاربر می‌تواند بنا به نیاز خود از یک یا چند مورد آن‌ها استفاده کند. خروجی‌های این کارتخوان عبارتند از خروجی Wiegand32/34/64/66 بیتی و همچنین دو خروجی RS485 و RS232 که کاربر می‌تواند از بین آن‌ها انتخاب کند.

کاربرد کارتخوان مایفر de950 چیست؟

همانطور که پیش‌تر اشاره کردیم در ساخت این کارتخوان از مواد اولیه باکیفیت استفاده شده و به گونه‌ایی در کنار هم قرار گرفته ‌اند که این کارتخوان می‌تواند در محیط‌های باز، مرطوب و یا پر از گرد و غبار مورد استفاده قرار گیرد بدون آن که دچار مشکلی شود.

 • استفاده از ریدر در باشگاه‌های ورزشی و استخرها
  کارتخوان مایفر de950 به دلیل مقاومت فیزیکی بالا و بهره بردن از استاندارد IP65 می‌تواند هم در باشگاه‌های ورزشی مختلف و استخرها جهت شناسایی افراد مورد استفاده قرار گیرد.
 • ساختمان‌های نیمه کاره
  این کارتخوان می‌تواند در ساختمان‌های نیمه کاره جهت ثبت حضور و غیاب افراد نیز مورد کاربرد قرار بگیرد.

 

سایر محصولات مرتبط

فهرست