1. خانه
 2. کارت خوان Rfid
 3. کارت خوان مایفر
 4. کارتخوان یا ریدر Rfid مایفر مدل Dragon Duali

کارتخوان یا ریدر Rfid مایفر مدل Dragon Duali

این محصول را به اشتراک بگذارید

کارتخوان یا ریدر Rfid مایفر مدل Dragon Duali یکی از بهترین کارتخوان‌های موجود در بازار است که توسط شرکت Duali کشور کره‌جنوبی ساخته شده است. این نوع ریدر به شما…

کارتخوان یا ریدر Rfid مایفر مدل Dragon Duali یکی از بهترین کارتخوان‌های موجود در بازار است که توسط شرکت Duali کشور کره‌جنوبی ساخته شده است. این نوع ریدر به شما امکان می‌دهد تا بتوانید بر روی کارت‌های HF با فرکانس 13.86 MHZ بنویسید و محتویات آن‌ها را نیز به راحتی بخوانید. کارتخوان مایفر دارای استاندارهایی نظیر ISO14443A/B  و ISO18092 می‌باشد و همچنین دارای قابلیت خوانش سری کارت‌های دیگر نظیر ifare ،felica ، desfire  و  NFCرا دارد.

یکی از استاندارهایی که برای هر کارتخوان لازم و ضروری است، ویژگی PC / Sc می‌باشد. این استاندارد یک معیار جهانی برای  Smart Cardاست که به شما اجازه می‌دهد تا بتوانید کارتخوان مایفر  Dragon Duali را با ویندوزهای مختلف مانند ویندوز 7، 8 و 10 تطبیق دهید و از این نظر مشکلی نداشته باشید.
ریدر Rfid مدل Dragon Duali دارای قابلیت SDK است که به شما اجازه می‌دهد تا بتوانید به راحتی کارتخوان خودتان را به دستگاه‌های مختلف اندرویدی متصل کنید، از طریق این دستگاه‌ها، ریدر مایفر خودتان را کنترل نمایید و به آن دستور دهید.

ویژگی‌های کارتخوان یا ریدر Rfid مایفر مدل Dragon Duali چیست؟

کارتخوان مایفر مدل Dragon Duali دارای ویژگی‌های بسیار زیادی است که باعث شده است تا این کارتخوان به یکی از بهترین انتخاب‌های موجود در بازار تبدیل شود. در این قسمت به بررسی و معرفی برخی از مهم‌ترین ویژگی‌های این کارتخوان می‌پردازیم.

 • دارای قابلیت پشتیبانی از طیف وسیعی از کارت‌های HF
  این کارتخوان دارای قابلیت پشتیبانی از گستره وسیعی از سری کارت‌های HF با فرکانس 56 MHZ می‌باشد که باعث کاهش محدودیت و افزایش کاربرد‌پذیری این کارتخوان می‌شود.
 • پشتیبانی از قابلیت PC / SC
  کارتخوان Rfid مایفر مدل Dragon Duali از قابلیت PC / SC پشتیبانی می‌کند که به شما امکان می‌دهد تا بتوانید از این نوع کارتخوان مایفر بر روی انواع ویندوز مانند 7، 8، 10 استفاده کنید و مشکلی از این نظر نداشته باشید.
 • دارای کیفیت مواد اولیه بالا و روش ساخت حرفه‌ای
  مواد اولیه که در این نوع کارتخوان Rfid به کار رفته است، دارای کیفیت بسیار بالایی می‌باشد. همچنین این ریدر دارای روش ساخت بسیار مناسب و حرفه‌ای می‌باشد که خیال شما را از این بابت به طور کلی راحت می‌کند.
 • دارای امکان پشتیبانی از SDK ویژه برای NFC
  ریدر مایفر مدل Dragon Duali دارای امکان پشتیبانی از SDK ویژه برای اندروید می‌‌باشد. این قابلیت به شما اجازه می‌دهد تا بتوانید ریدر Rfid خودتان را با استفاده از تکنولوژی NFC گوشی‌های هوشمند کنترل کنید.
 • دارای امکان کارکرد به صورت Plug& Play
  این قابلیت باعث افزایش سرعت و دقت کارتخوان در هنگام شناسایی سری کارت‌های مختلف می‌شود و فرآیند آن را راحت‌تر می‌کند. کامپیوتر با استفاده از این ویژگی می‌تواند به آسانی و در عرض چند ثانیه کارت‌ مورد نظر شما را بشناسد و ویژگی‌های آن را به خوبی نمایش دهد.
 • دارای طراحی سبک و مینمالی
  طراحی سبک و مینمالیستی این کارتخوان آن را از بقیه ریدر‌ها مجزا و جدا کرده است. سبکی آن در حمل‌ و نقل آسان‌تر کارتخوان به شما کمک می‌کند و مینمالیستی آن باعث می‌شود تا بتوانید این ریدر مایفر را در کوچکترین مکان‌ها نیز قرار دهید.

 

مشخصات کارتخوان یا ریدر Rfid مایفر مدل Dragon Duali چیست؟

با خواندن قسمت قبلی شما توانستید با برخی از مهم‌ترین مشخصات این نوع کارتخوان آشنا شوید. اما در این قسمت به بررسی و معرفی مشخصات کارتخوان مایفر مدل Dragon Duali می‌پردازیم تا بتوانید بهتر این کارتخوان را بشناسید.

 • دارا بودن پردازنده هسته مرکزی سی و دو بیتی ARM
  این نوع کارتخوان دارای پردازنده هسته مرکزی یا CPU 32 بیتی ARM است که باعث افزایش سرعت پردازش این کارتخوان مایفر می‌گردد. در جدول زیر مشخصات کامل این CPU و برخی مشخصات دیگر را ذکر می‌کنیم تا بتوانید با آن‌ها آشنا شوید.

ARM 32-bit

CPU

128KBytes  Flash  / 20KBytes SRAM

Program/ Data Memory

USB Full Speed (12Mbps)

Data Interface

ISO 14443 A/B, Mifare™, ISO 18092(NFC), DESFire, FeliCa

Contactless Communication

13.56 Mhz

Frequency

106/212/424/848kbps   / Up to 424kbps for NFC P2P mode

Baud rate

Max 5cm

Reading Distance

Option / 1 SIM type (ISO7816, T=0, T=1)

Interface Contact

USB PC/SC

Protocol

4 LEDs

Indicator

DC5V , 200mA (USB POWER)

Input Power

62 * 95 * 13 (mm)

Dimension

ABS

Case

O/S Windows 2000, Window Vista, Windows 7 / Linux (CCID driver)

Supportive

-10 ~ 60 °C

Operating Temperature

 

سایر محصولات مرتبط

فهرست