1. خانه
 2. کارت خوان Rfid
 3. کارت خوان 125Ro
 4. کارتخوان 125 انکودر Encoder Rw

کارتخوان 125 انکودر Encoder Rw

این محصول را به اشتراک بگذارید

کارتخوان 125 انکودر Encoder Rw به کارتخوان‌هایی گفته می‌شود که قابلیت  رمزگذاری کردن بر روی هر چیزی را برای شما فراهم می‌کنند. انکودر یک نوعی از ریدر است که اطلاعات…

کارتخوان 125 انکودر Encoder Rw به کارتخوان‌هایی گفته می‌شود که قابلیت  رمزگذاری کردن بر روی هر چیزی را برای شما فراهم می‌کنند. انکودر یک نوعی از ریدر است که اطلاعات موقعیت را دریافت کرده و به ما‌بقی تجهیزات ارسال می‌کند. کارتخوان‌ها انکودر و به طور کلی ریدرها  با توجه به کارایی که دارند باهم متفاوت هستند و در حالت کلی به دو دسته ی تماسی و غیر‌تماسی تقسیم می‌شوند که در ادامه به معرفی آن‌ها می‌پردازیم.

کارتخوان‌های به چند دسته تقسیم می‌‌شوند؟

 تماسی(کانتکت)

به آن دسته از انکودرها گفته می‌شود که برای انتقال دیتای داخل کارت حتما باید کارت و انکودر به صورت سخت‌افزاری با یکدیگر تماس داشته باشند.

غیر تماسی (کانتک لس)

به آن از دسته از ریدرها گفته می‌شود که با توجه به نوع کارت و انکودر از فاصله 5 تا 12 سانتی متر از طریق امواج رادیویی دیتای داخل کارت را انتقال می‌دهند.  کارتخوان 125 انکودر Encoder Rw از سری کارتخوان‌های هوشمند غیر‌تماسی است  که یک تراشه الکترونیکی برای ذخیره اطلاعات دارد.

انکودر RW چه ویژگی‌هایی دارد؟

 • امکان خواندن و نوشتن بر روی آن
  حافظه این کارتخوان قابلیت خواندن و نوشتن دارد و دارای امکان خواندن کارت‌های 125 khz است. انکودر encoder Rw توانایی نوشتن روی مدل T5557  کارت‌های RW125khz  را دارا می‌باشد. در صورتی که نیاز به کد کردن مقدار خاصی روی کارت باشد از طریق درگاه سریال به سیستم متصل می‌گردد.
 • عدم نیاز به تماس برای خوانش اطلاعات
  کارتخوان‌های RW از نوع ریدر غیر تماسی (کانتک لس) می‌باشند و برای انتقال اطلاعات از امواج الکترو‌مغناطیسی استفاده می‌کنند و برای شناسایی کارت نیازی به تماس با کارتحوان وجود ندارد. انکودرencoder Rw  قابلیت خواندن کارت‌های با فرکانس 125khz را دارد و برای انتقال دیتای نیازی به تماس سخت افزاری بین کارت و انکودر نمی‌باشد.
 • امکان رمز دهی مجدد به کارت‌های T5757
  به صورت پیش فرض بر روی کارتهای T5757 هیچ کدی قرار داده نشده است و به همین علت در بعضی از دستگاه‌های حضور غیاب قابل شناسایی نمی‌باشد. انکودر RW قابلیت کد‌دهی مجدد به این کارت‌ها را دارد که به شما کمک بسیاری می‌کند.
 • امکان نصب و کارکرد راحت‌تر و سریعتر
   یکی دیگر از ویژگی های انکودر  Rw نصب و کارکردن بسیار راحت و آسان آن برای کاربر است که باعث می‌شود تا کاربر بتواند با صرف کم‌ترین زمان ممکن از این کارتخوان استفاده کند.
 • عدم نیاز به نصب درایور
  برای استفاده از این کارتخوان شما نیازی به نصب درایور خاصی بر روی کامپیوتر یا گیرنده خودتان ندارید و به راحتی می‌توانید از آن استفاده کنید.

سایر محصولات مرتبط

فهرست