1. خانه
 2. کارت خوان Rfid
 3. کارت خوان 125Ro
 4. کارتخوان 125 khz مدل RFT200-2 PLUG &PLAY

کارتخوان 125 khz مدل RFT200-2 PLUG &PLAY

این محصول را به اشتراک بگذارید

کارت خوان 125 khz بطور کلی از زیر مجموعه کارت خوان های RFID است و این به این معناست که در این کارت خوان ها از ماژول RFID استفاده شده…

کارت خوان 125 khz بطور کلی از زیر مجموعه کارت خوان های RFID است و این به این معناست که در این کارت خوان ها از ماژول RFID استفاده شده که قابلیت های خوبی را به کارت خوان برد بلند  125 khzمی‌دهد.  ماژول RFID طراحی شده تا با انواع Transponder با فرکانس 125 khz از نوع EM4100 کار کند و با آن‌ها همخوانی خوبی داشته باشد.

در کارت خوان  125 khz  مدل RFT200-2 PLUG & PLAY کاربر تنها می‌تواند اطلاعات کارت را به وسیله کارت‌خوان بخواند و توانایی نوشتن روی کارت را دارا نیست . از کارت خوان 125 KHZ  مدل  RFT200-2 PLUG & PLAY  می توان برای کنترل دسترسی و حفاظت فیزیکی استفاده کرد و بطور کلی در سمینار‌ها ، سیستم‌های حمل و نقل عمومی ، سیستم های حضور غیاب و یا کتابخانه ها استفاده کرد .

ویژگی های کارت خوان  125KHZ مدل  RFT200-2  PLUG & PLAY

 • قابلیت اتصال
  این کارت خوان از جمله کارت خوان‌های مجاورتی به حساب می آید و توانایی شناسایی شماره کارت و اطلاعات کارت‌های تماسی را دارد.
 • حافظه کارت خوان
  کارت خوان RFT200-2 از جمله کارت خوان‌هایی است که قابلیت ارتقا حافظه را دارد و این بسیار کمک‌کننده خواهد بود، به ویژه در مواقعی که حجم استفاده شما از این کارت خوان بالا خواهد رفت.
 • قابلیت اتصال
  کارت خوان برد بلند  125 KHZ قابلیت اتصال به کامپیوتر شما را دارد و به عنوان کیبورد در سیستم شما شناخته می‌شود و در حین خواندن کارت شماره آن را بر مبنای hex و یا decimal در قالب فایل word  و یا بصورت  text  در اختیار شما می‌گذارد. علاوه بر این مزیت، این کارت خوان با تمامی سیستم عامل‌های موجود در بازار هماهنگی دارد و نیاز شما از این بابت را به طور از بین می‌برد.
 • کیفیت ساخت بالا
  کارت خوان 125 KHZ  مدل RFT200-2 PLUG & PLAY  از جنس پلاستیک خشک و با کیفیت است که می‌تواند در بازه دمایی  30- تا 65 درجه سانتی‌گراد را تحمل کند. همچینین این کارت‌خوان مقاومت بالایی در برابر رطوبت دارد که می‌تواند رطوبت 5 تا 95 درصد را به طور کامل پوشش دهد.

سایر محصولات مرتبط

فهرست