1. خانه
 2. کارت PVC
 3. کارت ترکیبی
 4. کارت ‌ترکیبی مایفر با Hico

کارت ‌ترکیبی مایفر با Hico

این محصول را به اشتراک بگذارید

کارت ترکیبی مایفر با HiCo  مزیت‌های زیادی دارد که در ادامه مهم‌ترین آن‌ها را بیان می‌کنیم:

 • سرعت بالا در انتقال اطلاعات با دو شیوه متفاوت
 • قابلیت استفاده در دو نوع کارتخوان با دو ویژگی
 • امنیت بالا در جلوگیری از هک‌شدن اطلاعات
 • امکان اجرای دو پروژه شناسایی و امنیتی برای کنترل تردد
 • فراهم‌آمدن امکان ذخیره‌سازی اطلاعات مالی و بانکی
 • مکان ذخیره‌سازی حجم بالایی از اطلاعات با توجه به حافظه تراشه و نوار مغناطیسی

در این  مطلب سعی کرده‌ایم یک نمونه کارت‌ ترکیبی با عنوان مایفر با Hico را به شما معرفی کنیم. کارت ‌ترکیبی مایفر با Hico از این لحاظ می‌تواند در حوزه‌های مختلف به ‌کارگرفته شود که به‌طور همزمان و به‌طور مجزا امکان دسترسی به قابلیت‌های مختلف را فراهم می‌کند.

کارت ‌ترکیبی، کارتی است که در آن از دو یا چند تکنولوژی در یک کارت استفاده شده است، مانند یک چیپ‌ست هوشمند بدون تماس و یک تراشه ارتباط تماسی در یک کارت. کارت‌های ‌ترکیبی اصولاً به صورت چندمنظوره قابل استفاده هستند. استفاده از کارت ‌ترکیبی منجر به صرف هزینه کمتر (استفاده از یک کارت به‌جای دو کارت) در تهیه و خرید کارت، هزینه چاپ و… می‌شود و استفاده از آن برای کاربر نهایی ساده‌تر است و نیازی به چند کارت مختلف ندارد.

کارت ‌ترکیبی مایفر با Hico چیست؟

کارت ‌ترکیبی مغناطیسی مایفر و Hico  در ابعاد استاندارد کارت PVC (54* 85 میلیمتر) و باضخامت 760 میکرون تولید می‌شود، بنابراین چاپ این کارت‌ها با پرینترهای کارت PVC امکان پذیر است و پرینترهایی مثل Fargo ،Zebra و Evolis  کیفیت چاپ خوبی را در اختیار شما قرار می‌دهند.  همچنین می توانید کارت خود را بنا به نیاز به صورت عمودی یا افقی طراحی کنید و محدودیتی در چاپ ندارید. امکان چاپ روی  این کارت‌ترکیبی به روش‌های مختلف لیزری، حرارتی و… وجود دارد. این کارت را می‌توان به‌صورت یک‌رو  یا دورو چاپ کرد.

کارت‌ترکیبی مایفر و Hico با فرکانس 53/13 مگاهرتز کار می‌کند و مطابق با استاندارد ISO14443 تولید شده است و به دلیل جنس آن که از پی‌وی‌سی است، از دوام و ماندگاری خوبی برخوردار است. عمر این کارت حدود 10 سال است.

کارت‌ترکیبی مایفر با Hico محصول شرکت مایفر بوده و با استفاده از یک نوار مغناطیسی Hico تقویت شده است. این نوار مغناطیسی (magnetic stripe) در کنار کارت اصلی و تراشه‌های استفاده شده در آن، توانایی چشمگیری به این کارت بخشیده است که شاهد استفاده از آن در حوزه‌های مختلف هستیم.

ویژگی‌های کارت ترکیبی مایفر+Hico

این کارت تولیدی شرکت مایفر، ویژگی‌های کارت HiCo را دارد و یک نوارمغناطیسی در یک طرف آن تعبیه شده است. این کارت با پردازنده Mifare Classic دارای 1024 بایت حافظه است. قابلیت برنامه‌ریزی این کارت، آن را جزئ کارت‌های پرکاربرد کرده است. از دیگر ویژگی‌های این کارت می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • کارت‌ترکیبی مایفر باHico قابلیت عملکردی بالایی را دارا هستند و تولیدکنندگان می‌توانند خلاقیت خود را روی این کارت‌ها پیاده‌سازی کنند.
 • این نوع از کارت‌های ترکیبی قابلیت پردازش داده و ذخیره اطلاعات را دارند.
 • خصوصیات مغناطیس نوار هایکو موجود در این کارت‌ها مناسب کارت‌های شناسایی است.
 • این کارت‌ها در طرح ها و رنگ‌های مختلفی قابل عرضه هستند.
 • کارت خام این کارت‌ها، به رنگ سفید است و کاربران می توانند به‎راحتی با استفاده از پرینتر آن را طراحی نمایند.
 • دوام و ماندگاری بالا از خصوصیات بارز این کارت‌هاست.
 • قابلیت چاپ با انواع شیوه‌­های چاپ لیزری و  حرارتی و… را دارند.
 • قابلیت کدنویسی و برنامه‌ریزی دارند.
 • ضخامت کارت ترکیبی مایفر+ Hico،760 میکرون، اندازه آن 4/5 × 5/8 میلیمتر وفرکانس مغناطیسی آن، 56/13 مگاهرتز است.

مزایای کارت ترکیبی مایفر+Hico

مزایای استفاده از کارت ترکیبی مایفر+ Hico به این شرح هستند:

1 سرعت بالا در انتقال اطلاعات با دو شیوه متفاوت
2 قابلیت استفاده در دو نوع کارتخوان با دو ویژگی
3 امنیت بالا در جلوگیری از هک‌شدن اطلاعات
4 امکان اجرای دو پروژه شناسایی و امنیتی برای کنترل تردد
5  فراهم‌آمدن امکان ذخیره‌سازی اطلاعات مالی و بانکی
6 امکان ذخیره‌سازی حجم بالایی از اطلاعات با توجه به حافظه تراشه و نوار مغناطیسی

کارت ترکیبی Hico و مایفر در طرح‌ها و رنگ‌های مختلفی در بازار موجود است و بنا به نیاز و سلیقه خود می‌توانید کارت مناسب را انتخاب کنید.

معایب کارت ترکیبی مایفر با Hico

مسلماً این کارت‌های ترکیبی در کنار مزایایی که دارند، دارای نواقصی هم هستند که در ادامه برخی از آ‌ن‌ها را برمی‌شماریم:

 • برای دریافت و بارگذاری اطلاعات نیاز به کارتخوان دارند.
 • در صورت لو رفتن رمز عبور، امکان دسترسی به اطلاعات وجوددارد.
 • چنانچه یکی از قابلیت‌های کارت از بین برود، شیوه جایگزینی وجود ندارد.

البته باید بپذیریم که تمامی این معایب تنها احتمالاتی هستند که درصد رخ دادن آن‌ها بسیار پایین است؛ اما در هر صورت باید در شرایط مختلف آ‌ن‌ها را لحاظ کرد.

کاربرد کارت ‌ترکیبی مایفر با Hico

این کارت برای مصارفی مثل کارت دانشجویی، کارت تخفیف، کارت شناسایی، کارت باشگاه مشتریان، کارت تخفیف و… مناسب است. کارت ترکیبی با افزوده شدن دو تکنولوژی به آن دارای عملکرد مناسبی است. این کارت با قابلیت پردازش و ذخیره داده، گزینه مناسبی برای کارت‌های شناسایی است و به‌صورت خام عرضه می‌شود و برنامه‌نویسی آن در محل انجام می‌گیرد. کارت ‌ترکیبی مایفر با Hico در بسته های 100 تایی به بازار عرضه می‌شوند. استفاده از کارت‌های ترکیبی، منجر به استفاده از یک کارت برای چندمنظور می‌شود و به همین خاطر استفاده از آن موجب سهولت برای کاربر (استفاده از یک کارت به جای چند کارت) و هزینه کمتر می‌شود  زیرا به‌جای تهیه و چاپ روی دو کارت، با یک کارت چند نیاز را پوشش می‌دهید.

ساختار کارت ‌ترکیبی مایفر با Hico

با توجه به اینکه در کارت ترکیبی مایفر با Hico از دو ابزار مغناطیسی و الکترونیکی استفاده شده است، چاپ این کارت‌ها از یک یا دو مرحله بیشتر برخوردار هستند. به‌طورکلی کارت‌های ترکیبی را به‌صورت چندلایه نازک از ماده PVC تولید می‌کنند. در گام اول، یک لایه PVC قرار داده می‌شود و روی نوارمغناطیسی در حاشیه کارت قرار می‌گیرد (اگر به کارت بانکی خود توجه کنید، یک نوار سیاه رنگ در حاشیه آن وجود دارد که کارتخوان‌ها تنها این قسمت را نیاز دارند و تنها این قسمت است که با نوارمغناطیسی در ارتباط است). بعد از قرار دادن یک لایه‌ چسبناک روی نوار مغناطیسی، زمان قراردادن تراشه در بدنه کارت ترکیبی مایفر با Hico فرامی‌رسد و با قرارگرفتن لایه نهایی PVC، فرآیند تولید کارت به پایان می‌رسد. از این مرحله به بعد، چاپ کارت همانند سایر کارت‌های PVC معمولی انجام می‌شود و می‌توان از چاپگرهای کارت PVC برای آن‌ها استفاده کرد.

برخی از چاپگرها قابلیت لمینت‌کردن سطح  کارت‌های هوشمند را دارند که در مورد کارت‌های ترکیبی و کارت‌های دارای تراشه امکان استفاده از آن‌ها وجود ندارد  زیرا لایه لمینت ممکن است برای تراشه مشکل‌ساز شود.

راهنمای خرید کارت ترکیبی مایفر+ Hico

 شما می‌توانید با مراجعه به سایت‌های فروش اینترنتی معتبر و مقایسه قیمت‌ها و کیفیت‌ها، خریدی امن و راحت داشته باشید. همچنین می‌توانید از کارشناسان سایت‌های فروش آنلاین درباره کارت ترکیبی مایفر+ Hico اطلاعات کافی را به‌دست آورید و مشاوره بگیرید. فراموش نکنید که حتماً از سایت‌های معتبر که دارای نماد الکترونیکی اعتماد هستند محصول موردنظر خود را تهیه کنید.

قیمت کارت ترکیبی مایفر+Hico

با توجه به نوسانات بازار ارز و دلار و همچنین وارداتی بودن کارت‌ ترکیبی مایفر+ Hico نمی‌توان قیمت مشخصی را برای این محصول بیان کرد اما به دلیل محبوبیت و پرطرفدار بودن این کارت و همچنین دسترسی آسان به آن، می‌توانید با مراجعه به سایت‌های فروش آنلاین معتبر از قیمت این کارت مطلع شوید.

جمع‌بندی

کارت ترکیبی مایفر با Hico همانند سایر کارت‌های هوشمند معمولی  است که در آن چند قابلیت در کنار یکدیگر قرار گرفته و به نوعی آن را به یک ابزار پیشرفته تبدیل کرده است. کارت ترکیبی مایفر با Hico  از این لحاظ می‌تواند در حوزه‌های مختلف به‌کارگرفته شود که به‌طور همزمان و مجزا امکان دسترسی به قابلیت‌های مختلف را فراهم می‌کند و شخص نیازی به حمل چند کارت با هم را نخواهد داشت. این کارت برای مصارفی مثل کارت دانشجویی، کارت تخفیف، کارت شناسایی، کارت باشگاه مشتریان، کارت تخفیف و… مناسب است.

با توجه به اینکه در کارت ترکیبی مایفر با Hico از دو ابزار مغناطیسی و الکترونیکی استفاده شده است، چاپ این کارت‌ها از یک یا دو مرحله بیشتر برخوردار هستند.

سرعت بالا در انتقال اطلاعات با دو شیوه متفاوت، قابلیت استفاده در دو نوع کارتخوان با دو ویژگی، امنیت بالا در جلوگیری از هک‌شدن اطلاعات، امکان اجرای دو پروژه شناسایی و امنیتی برای کنترل تردد، فراهم‌آمدن امکان ذخیره‌سازی اطلاعات مالی و بانکی و امکان ذخیره‌سازی حجم بالایی از اطلاعات با توجه به حافظه تراشه و نوار مغناطیسی از ویژگی‌های کارت‌های ترکیبی مایفر+ Hico هستند.

سایر محصولات مرتبط

فهرست