1. خانه
 2. کارت PVC
 3. کارت ترکیبی
 4. کارت ترکیبی پنج‌ کاره مایفر با Hico با هوشمند با RO با UHF

کارت ترکیبی پنج‌ کاره مایفر با Hico با هوشمند با RO با UHF

این محصول را به اشتراک بگذارید

شما می‌توانید با تهیه این نوع کارت به مزیت‌های زیر دست پیدا کنید:

 • سرعت بالا در انتقال داده به چند طریق
 • امنیت بالا در جلوگیری از هک شدن
 • امکان ذخیره‌سازی حجم بالایی از اطلاعات با توجه به حافظه تراشه و نوار مغناطیس
 • کاهش هزینه تهیه چند کارت
 • کاهش هزینه چاپ کارت پی‌وی‌سی

به‌طورکلی کارت ترکیبی پنج‌ کاره (هوشمند، مایفر، Hico،R/O، Uhf) به کارت‌های الکترونیکی گفته می‌شود که دارای دو یا چند تراشه هستند. کارت‌های پی‌ویسی ترکیبی پنج‌کاره از جمله کارت‌های ترکیبی محسوب می‌شوند که هم به‌صورت تماسی و هم غیرتماسی موجود هستند. این کارت‌ها طوری طراحی و ساخته شده‌اند که برای کاربردهای متفاوت از تراشه‌های مختلفی در آن‌ها می‌توان استفاده کرد؛ به‌عنوان مثال برای سیستم‌هایی که نیاز به سرعت بالا در پردازش اطلاعات دارند، از تراشه‌های بدون تماس استفاده می‌کنند. در این کارت‌ها ارتباطی بین آنتن و چیپ نصب شده روی کارت وجود ندارد و هر یک به‌طور مستقل فعال هستند.کارت‌های ترکیبی انواع مختلفی دارند که در این مقاله به آن می‌پردازیم.

ویژگیهای کارت‌های ترکیبی هوشمند، مایفر، Hico،R/O،Uhf

برخی از ویژگی‌های کارت ترکیبی پنج‌ کاره هوشمند، مایفر، Hico،R/O،Uhf

 • کارت ترکیبی پنج‌کاره از جمله کارت‌های الکترونیکی است که دارای تراشه‌های مختلفی هستند و این تراشه‌ها، همه درون یک کارت تعبیه شده‌اند.
 • به‌طورکلی کارت‌های ترکیبی انواع مختلفی دارند که هم به‌صورت تماسی و هم به‌صورت غیرتماسی کار می‌کنند.
 • این کارت‌ها درواقع از تجمیع چند کارت مختلف ساخته شده‌اند.
 • تجمیع چند کارت و طراحی یک کارت یعنی کاهش هزینه چاپ کارت
 • این کارت‌ها از امنیت بسیار بالایی برخوردارند.
 • سرعت و دقت بالا در پردازش اطلاعات از ویژگی‌های بارز این کارت‌ها است.
 • این کارت‌ها در ابعاد، 7/85*3/54  موجود هستند.
 • برای استفاده از این کارت‌ها، نیازی به باتری نیست.

کاربرد کارت‌های ترکیبی هوشمند، مایفر، Hico،R/O،Uhf

کارت‌های ترکیبی از انواع کارت‌های هوشمند هستند و آن را با نام کارت هیبریدی نیز می‌شناسند. این کارت همان‌طورکه از نامش مشخص است از ترکیب کارت‌های دیگر ایجاد می‌‍شود و معمولاً از ترکیب کارت‌های تماسی و غیرتماسی بوجود می‌آیند.

کارت‌های ترکیبی چندمنظوره هستند، به‌صورتی‌که می‌توانند همزمان چند تکنولوژی را به کاربر ارائه نمایند. درواقع دارنده آن‌ها می‌تواند با استفاده از یک کارت از قابلیت‌ها و امکانات چندکارت بهره‌مند شود. به‎دلیل وجود تجهیزاتی نظیر آنتن و مدار مجتمع در کارت‌های ترکیبی (هیبریدی یا چندمنظوره)، می‌توان از آن‌ها هم به صورت تماسی و هم غیرتماسی استفاده کرد. جهت آشنایی بیشتر با این دسته از کارت‌های هوشمند با ما همراه باشید.

در سال‎های اخیر سیستم‎های شناسایی خودکار و استفاده از کارت‌های ترکیبی )هوشمند، مایفر، Hico،R/O،(Uhf به شدت رواج یافته است. این سیستم‎ها روش‎هایی را برای فراهم‎کردن اطلاعات در مورد افراد، کالا و… شامل می‌شوند. کارت ترکیبی )هوشمند، مایفر، Hico،R/O،(Uhf برای انواع دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی به عنوان کارت‌شناسایی تلقی می‌شود. از دیگر موارد استفاده از کارت‌های ترکیبی می‎توان به کارت‎های بانکی و اعتباری اشاره کرد.

از آن‎جایی که برای تهیه کارت‎ترکیبی (هیبریدی) از تجمیع چند کارت متفاوت در یک کارت استفاده می‎شود، هزینه‎های چاپ کارت بسیار کاهش می‌یابد.

ساختار کارت ترکیبی پنج‌ کاره (هوشمند، مایفر، Hico،R/O، Uhf)

کارت ترکیبی دارای یک آنتن و یک پردازنده است. این تجهیزات هیچ‌گونه ارتباطی با یکدیگر ندارند و هر یک به صورت جداگانه و مستقل فعالیت می‌کنند. همچنین هر کدام از تراشه‌های مذکور موظف به انجام کار خاصی هستند. معمولاً ترکیب کارت‌های ترکیبی، براساس درخواست و نیاز مشتری صورت می‌گیرد. اما به صورت کلی این نوع کارت‌ها متشکل از تعدادی کارت مغناطیسی و  تعدادی کارت بدون تماس نظیر مایفر ،R/O  و… هستند. از آنجایی‌که کارت‌های مذکور چندمنظوره هستند، می‌توان از آن‌ها هم به صورت تماسی و هم غیرتماسی استفاده کرد.

چاپ کارت ترکیبی پنج‌ کاره (هوشمند، مایفر، Hico،R/O، Uhf)

برای چاپ کارت ترکیبی از پلاستیکی به نام پی‎وی‌سی استفاده می‌شود. این نوع کارت‌ها از آنجایی که چندمنظوره هستند بسیار پرطرفدارند و همچنین از مقاومت و ماندگاری بالایی برخوردار هستند. چاپ کارت ترکیبی پی‌وی‌سی از طریق پرینترهای مخصوصی صورت می‌گیرد که قابلیت چاپ کارت با خاصیت مغناطیسی را داشته باشد.

مزایای کارت ترکیبی هوشمند، مایفر، Hico،R/O،Uhf

ساده‌ترین دلیل استفاده از کارت‌‎های ترکیبی، حمل آسان آن است و دلیل مهم‌تر و اصلی آن توانایی بالای ذخیره اطلاعات.

اطلاعات ذخیره‌شده در تراشه‌ای (چیپ‌ست) که روی کارت ترکیبی تعبیه شده است، برای هر کاربر منحصر بفرد است.

کارت‌های ترکیبی به واسطه تجمیع چند قابلیت در کنار هم، دارای حوزه استفاده بسیار وسیع‌تری نسبت به کارت‌های تک‌منظوره هستند که همین امر به‌عنوان یکی از مزایای کارت‌های ترکیبی، باعث شده بیشتر افراد به‌جای استفاده از چند کارت با قابلیت‌های متفاوت، از یک کارت ترکیبی استفاده کنند. از دیگر مزایای کارت ترکیبی پنج‌ کاره (هوشمند، مایفر، Hico،R/O، Uhf) می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

1 سرعت بالا در انتقال داده به چند طریق
2 امنیت بالا در جلوگیری از هک شدن
3 امکان ذخیره‌سازی حجم بالایی از اطلاعات با توجه به حافظه تراشه و نوار مغناطیسی
4 کاهش هزینه تهیه چند کارت
5 کاهش هزینه چاپ کارت پی‌وی‌سی
6 داشتن یک کارت سازمانی واحد

راهنمای خرید کارت ترکیبی پنج‌ کاره هوشمند، مایفر، Hico،R/O،Uhf

 شما می‌توانید با مراجعه به سایت‌های فروش اینترنتی معتبر و مقایسه قیمت‌ها و کیفیت‌ها، خریدی امن و راحت داشته باشید. همچنین می‌توانید از کارشناسان سایت‌های فروش آنلاین درباره کارت ترکیبی پنج‌ کاره (هوشمند، مایفر، Hico،R/O، Uhf) اطلاعات کافی را به‌دست آورید و مشاوره بگیرید. فراموش نکنید که حتماً از سایت‌های معتبر که دارای نماد الکترونیکی اعتماد هستند محصول موردنظر خود را تهیه کنید.

قیمت کارت ترکیبی پنج‌ کاره هوشمند، مایفر، Hico،R/O،Uhf

از آنجایی که کارت‌های پی‌وی‌سی اکثراً وارداتی هستند و با توجه به نوسانات بازار ارز و دلار، نمی‌توان قیمت مشخصی را برای این محصول بیان کرد اما به دلیل محبوبیت و پرطرفدار بودن این کارت و همچنین دسترسی آسان به آن، می‌توانید با مراجعه به سایت‌های فروش آنلاین معتبر از قیمت این کارت مطلع شوید.

جمع‌بندی

وقتی تکنولوژی‌های به‌کاررفته در چند کارت هوشمند، درهم ادغام شده و در یک کارت، تجمیع می‌شود؛ به آن کارت، کارت ترکیبی هوشمند یا کارت هیبریدی می‌گویند. کارت‌های ترکیبی از جنس PVC ساخته می‌شوند و بدون نیاز به باتری به صورت تماسی و غیرتماسی کار می‌کنند. از کارت ترکیبی پنج‌ کاره (هوشمند، مایفر، Hico،R/O، Uhf) برای کارت دانشجویی، کارت شناسایی، کارت تردد، کارت کتابخانه، کارت پارکینگ، کارت‌ مترو و.. استفاده می‌شود. همچنین می‌توان از این کارت‌ها در سیستم حمل‌و‌نقل عمومی برای پرداخت سریع و به عنوان کارت بانکی با پرداخت امن، هر دو در یک کارت، استفاده کرد یا به عنوان مثال، دارنده کارت می‌تواند با تراشه غیر‌تماسی خود وارد پارکینگ شود و سپس در ساختمان با تراشه تماسی، در بخشی که در آن مشغول فعالیت است، باز کند. در کارت‌های ترکیبی دستگاه‌های ذخیره‌سازی داده به یکدیگر متصل نیستند و هر بخش به‌طور مجزا کار می‌کند. این کارت ها دارای دو آنتن مجزا هستند.

محصول کارت ترکیبی مایفر با RO می‌تواند مفید باشد.

سایر محصولات مرتبط

فهرست