1. خانه
 2. کارت PVC
 3. کارت ترکیبی
 4. کارت ترکیبی مایفر با RO

کارت ترکیبی مایفر با RO

این محصول را به اشتراک بگذارید

مزیت‌های این نوع کارت‌ها بسیار است که مهم‌ترین آن‌ها شامل موارد زیر می‌شود:

 • جدابودن حافظه‌های ذخیره‌سازی مایفر و RO
 • برخورداری از قابلیت کارکرد تماسی و غیرتماسی
 • انعطاف‌پذیری بالا
 • حافظه ذخیره‌سازی قوی

در این مطلب سعی شده به مختصر ویژگی ها و کاربرد کارت ترکیبی مایفر با RO بررسی شود. اگر با کارت های مایفر آشنا باشید، حتما می دانید که این کارت های هوشمند از راه دور، اغلب برای سیستم های حمل و نقل مورد استفاده قرار می گرفتند تا افراد برای گذر کردن، وقت کمتری را بگذارند و تسهیل بیشتری در روند رفت و آمد ایجاد شود. به مرور زمان و نیازمندی به کارت هایی که اطلاعات افراد را ایمن نگه دارد. همچنین با دوام باشد، بیشتر شده و تولیدکنندگان کارت های مایفر به این سمت پیش رفتند که چه قطعه ای را به این کارت ها اضافه کنند تا قابلیت های بیشتری ایجاد شود؟

نوار های مغناطیسی UHF یا تراشه RO و .. از جمله مواردی هستند که باعث به وجود آمدن نوع جدیدی از کارت ها، به نام کارت های ترکیبی مایفر شوند که هرکدام ویژگی های خاص خودشان را دارا هستند.

ویژگی های کارت ترکیبی مایفر با RO

 1. کارت هیبریدی : کارت ترکیبی مایفر+ RO، کارت تماسی و غیرتماسی به صورت همزمان هستند که به نام هیبریدی نیز شناخته می شوند. در واقع کارت های هیبریدی که کارت مایفر +RO یکی از زیرمجموعه های آن است، این فرصت را به کاربر می دهد تا با هزینه ی یکباره از دو قابلیت همزمان استفاده کند. البته کاهش یافتن هزینه ها در محبوبیت این کارت ها تاثیر بسزایی داشته است اما آنچه که به عنوان دلیل دوم، شما باید در خرید این نوع کارت ها در نظر داشته باشید این است که پرسنل و یا مشتریان و افرادی که قرار است از این کار استفاده کنند با داشتن یک کارت سازمانی واحد، راحت تر و بدون دردسر عمل خواهند کرد و نیاز به چند کارت از بین می رود .
 2. کارت هوشمند (Read only) که به صورت مخفف به آن RO گفته می شود دارای چیپ 125K با استاندارد بوده و با دستگاه RFID هماهنگی دارد. دستگاه RFID، مخفف radio frequency identification همان امواج رادیویی است. این کارت های هوشمند با نام های دیگر اسمارت کارت و کارت مغناطیسی و یا کارت مگنت در بازار هستند.

کاربرد کارت ترکیبی مایفر با RO

کارت های ترکیبی مایفر با RO در هتل ها و یا کلیه درب های کارتی، کارت تردد پرسنل برای ورود و خروج و ساعاتی که فعالیت می کنند و همچنین کارت پارکینگ برای درست حساب شدن میزان ساعاتی که ماشین در آنجا بوده و دیگر فعالیت هایی که نیازمند داشتن کارت با ظرفیت بالا برای نگه داشتن اطلاعات است، بسیار مفید و کاربردی می باشد.

مشخصات فنی کارت ترکیبی مایفر با RO

تراشه ی بخش تماسی کارت ترکیبی مایفر+ RO در 2 مدل ساده و پیچیده است و تراشه غیر تماسی که با امواج رادیویی کار می کند، امکان برقراری ارتباط با فرکانس های مختلف را داراست. کارت شما برای ارتباط با کارتخوان از فرکانس پایین 125KHz  و فرکانس بالا 13/56MHz و فرکانس UHF  890- 960 mhz استفاده می کند

کلیات کارت ترکیبی مایفر + RO

 

سایز : 85*54 میلی متر
رنگ : سفید با امکان طراحی و چاپ دلخواه شما
جنس : پی وی سی PVC)) – مناسب برای استفاده طولانی مدت

امکان چاپ با پرینتر های مخصوص PVC

 

قابلیت های کارت ترکیبی مایفر+ RO

 1. حجم اطلاعاتی که تنها در کارت مایفر ذخیره می شود 1K است و در چیپ کارت RO، 125K قابلیت پردازش دارد.
 2. دستگاه های ذخیره سازی کارت های ترکیبی مایفر + RO به هم متصل نیستند و هرکدام جداگانه کار میکنند.
 3. باتوجه به دو قابلیتی بودن این کارت ها ( تماسی و غیر تماسی)، شما در مواقعی که امنیت اطلاعات برایتان مهم است مثلا برای ورود به اتاق از طریف درب های کارتی، می توانید از تراشه ارتباطی تماسی contact استفاده کنید. در مواقع حمل و نقل و ورود و خروج که عجله دارید و می خواهید در زمان سریع تری به کار خود برسید، تراشه contactless (بدون تماس) نیاز شما را برطرف خواهد کرد. هر دوی این قابلیت ها در یک کارت است و شما برای خرید و تهیه آن نیاز به صرف هزینه نیستید و نگرانی گم شدن و یا جا گذاشتن را نیز نخواهید داشت.

جهت اطلاع بیشتر از کارت های ترکیبی مایفر + RO با ما تماس بگیرید.

سایر محصولات مرتبط

فهرست