1. خانه
 2. کارت PVC
 3. کارت هوشمند
 4. کارت هوشمند پی وی سی SLE 4428

کارت هوشمند پی وی سی SLE 4428

این محصول را به اشتراک بگذارید

کارت SLE 4428 جزو  کارآمد‌ترین و البته ارزانترین نوع کارت‌های هوشمند پی وی سی موجود در بازار است که یک کیلو بایت حافظه را در اختیار شما قرار می‌دهد. امنیت…

کارت SLE 4428 جزو  کارآمد‌ترین و البته ارزانترین نوع کارت‌های هوشمند پی وی سی موجود در بازار است که یک کیلو بایت حافظه را در اختیار شما قرار می‌دهد. امنیت کارت SLE 4428 به خوبی تامین شده است. به صورتی که اگر کسی هشت از کارت به صورت اشتباه استفاده کند، دیگر کارت هوشمند پی وی سی کار نمی‌کند و اینگونه از اطلاعات شخصی محافظت می‌کند.

کارت های SLE 4428 به صورت خام و حتی بدون طرح بر روی کارت ارایه می‌شوند تا متقاضی قابلیت آن را داشته باشد که اطلاعات و طرح مورد نظر خود را وارد کند، از کارت های SLE 4428 در ادارات و سازمان ها  به منظور دسترسی به اتاق ها و مکان های مورد حفاظت و یا سیستم های با اطلاعات مهم و کارت های شناسایی فردی استفاده می‌شود.

همچنین می‌توانید از این نوع کارت هوشمند پی وی سی برای ورود و خروج به هتل استفاده کنید و در این زمینه دچار محدودیتی نباشید. دیگر کاربرد کارت پی وی سی SLE 4428 استفاده از آن به عنوان کارت تلفن است که می‌تواند برای شما کاربرد بسیار زیادی داشته باشد.

کارت پی وی سی هوشمند SLE 4428 چه ویژگی‌هایی دارد؟

این کارت هوشمند پی وی سی دارای ویژگی‌هایی است که آن را به یکی از انتخاب‌های خوب برای خرید یا چاپ کارت تبدیل کرده است.

 • حافظه
  کارت های SLE 4428 دارای حافظه یک کیلو بایتی و یا به عبارتی 8*1024  بایت حافظه هستند که به شما کمک می‌کند تا فضای بیشتری را برای ذخیره اطلاعات در اختیار داشته باشید.
 • ابعاد کارت SLE 4428
  ابعاد این کارت 54*85.6 میلیمتر است، این سایز استاندارد بوده و شما برای حمل آن به مشکل بر نمی‌خورید و می‌توانید به راحتی آن را به همراه خودتان ببرید.
 • جنس بدنه کارت SLE 4428
  ماده اصلی سازنده بدنه این کارت PVC است که استحکام آن را قابل قبول کرده است و البته بطور کلی این کارت ها ظاهری شفاف و ضد آب دارند. این ویژگی‌ها در کنار یکدیگر کارآمد بودن این دسته کارت‌های هوشمند استاندارد را اثبات می‌کنند .
 • طول عمر بالا و دوام
  کارت های SLE 4428  اگر در شرایط نگه داری مناسب باشند به این زود ی ها خراب نمی شوند و متوسط میتوانید انها را به مدت ده سال همراه خود داشته باشید .

کارت های SLE 4428 شما را شگفت زده می کنند وقتی  متوجه شوید که از این کارت های میتوانید از دمای 20- تا 60+ در جه سانتی گراد استفاده کنید ، این به این منظور است که شما برای جابجایی انها در نقاط مختلف تقریبا هیچ نگرانیی نخواهید داشت.

کارت هوشمند پی وی سی SLE 4428 چه مشخصاتی دارد؟

در قسمت قبل در مورد ویژگی‌های مهم کارت هوشمند SLE 4428 صحبت کردیم و آن‌ها را برای شما به صورت مختصر شرح دادیم تا با این ویژگی‌ها به طور کامل آشنا شوید. اما در این قسمت قصد داریم در مورد مهم‌ترین مشخصات فنی این کارت‌ها صحبت کنیم تا آگاهی شما را نسبت به آن‌ها بالاتر ببریم و در انتخاب بهتر و سریع‌تر کمک شایانی به شما کنیم. برای خواندن مشخصات به جدول زیر مراجعه کنید.

85,7 mm x 54,03 mm

ابعاد کارت

8-9 mm

ضخامت کارت

CMYK

نوع پنل رنگ

SLE4442، ISSI24C16، ISSI24C64

تراشه کارت

پی وی سی / PET / PETG

جنس کارت

 

سایر محصولات مرتبط

فهرست