1. خانه
  2. کارت PVC
  3. کارت هوشمند
  4. کارت هوشمند SLE5528

کارت هوشمند SLE5528

این محصول را به اشتراک بگذارید

کارت هوشمند SLE5528 هم مانند بیشتر کارت‌های هوشمند موجود در بازار از جنس PVC است . از PVC  به دلیل قیمت مناسب، انعطاف پذیری بالا و استحکام ایده آلش در…

کارت هوشمند SLE5528 هم مانند بیشتر کارت‌های هوشمند موجود در بازار از جنس PVC است . از PVC  به دلیل قیمت مناسب، انعطاف پذیری بالا و استحکام ایده آلش در زمینه تولید کارت‌های هوشمند استفاده می‌شود.

کارت هوشمند SLE 5528  از دسته کارت‌های هوشمندی است که برای برقراری ارتباط با کارتخوان یا ریدر از تراشه‌ایی که بر روی کارت نصب می‌شود، استفاده می‌کند. این تراشه‌ها، حاصل فناوری جدیدی است که زیر مجموعه فناوری کاربردی و فراگیر RFID  است ( به مجموعه فناوری‌هایی گفته می شود که از امواج رادیویی برای انتقال اطلاعات استفاده می‌کند ) .

کارت هوشمند SLE 5528  در واقع نمونه به روز شده و نسخه بعدی کارت هوشمند SLE 4428  است  که در هر دو این کارت‌ها عملکرد تراشه یکسان است .

اما به دلیل آنکه کارت SLE 5528  نسبت به کارت SLE 4428  قیمت بالاتری دارد ، دربیشتر موارد شرکت ها و یا ادارات و به طور کلی کاربرانی که تعداد بالایی از این کارت را نیاز دارند، از کارت هوشمند SLE 4428  استفاده می‌کنند .

ویژگی های کارت هوشمند SLE 5528

در قسمت قبل در مورد این نوع کارت کمی توضیح دادیم، اما در این قسمت قصد داریم، ویژگی‌های کلی آن را بیان کنیم و به طور مختصر آن‌ها را شرح دهیم.

قابلیت خواندن و نوشتن بر روی کارت SLE 5528

کارت هوشمند SLE 5528  از دسته کارت‌های هوشمندی است که برخلاف بیشتر انواع کارت‌های هوشمند موجود در بازار، دارای قابلیت R/W است .کارت های با این ویژگی قابلیت آن را دارند که در صورت نیاز کاربر برای تغییر کاربری، دوباره برنامه‌ریزی شوند و کارکردی مطابق با نیاز کاربر را ارائه دهند.

این امر در صرفه جویی اقتصادی برای کاربر بسیار مفید و کارامد عمل می‌کند و همچنین از تولید دوباره کارت جلوگیری می‌کند که خود باعث استفاده کمتر از مواد اولیه و انرژِی و در نهایت آسیب کمتر به محیط زیست می‌شود.

ابعاد و وزن بسیار مناسب کارت هوشمند SLE 5528

کارت هوشمند SLE 5528  به دلیل ابعاد و وزن مطابق مناسبُ گزینه خوبی برای استفاده روزمره و به همراه داشتن است. کارت SLE5528 دارای ابعاد 85.5*54*0.84 میلی متر است، از جنس  PVC و با وزن 6 گرم به ازای هر کارت ساخته شده است.

سایر محصولات مرتبط

فهرست