1. خانه
  2. کارت PVC
  3. کارت PVC خام
  4. کارت پی‌وی‌سی جوهرافشان

کارت پی‌وی‌سی جوهرافشان

این محصول را به اشتراک بگذارید

هرکس با کارت پی‌وی‌سی یا pvc آشنا باشد، می‌داند که تولید انواع مختلف این نوع کارت‌ها، در اثر فشردن، چند لایه مختلف از پلاستیک برروی یکدیگر صورت می‌گیرد. اما خواص…

هرکس با کارت پی‌وی‌سی یا pvc آشنا باشد، می‌داند که تولید انواع مختلف این نوع کارت‌ها، در اثر فشردن، چند لایه مختلف از پلاستیک برروی یکدیگر صورت می‌گیرد. اما خواص مختلف کارت‌های پی‌وی‌سی باعث ایجاد تفاوت در میان آن‌ها می‌شود. کارت pvc جوهرافشان نیز نوعی از این کارت‌ها است که می‌توان بااستفاده از پرینترهای جوهری برروی آن‌ها چاپ انجام داد.

این نوع از کارت‌های پی‌وی‌سی مقاومت بسیار بالاتری در برابر گرما و سرما دارند و به دلیل مواد خاصی که در هنگام ساخت آن‌ها استفاده می‌شود، دوام و ماندگاری بیشتری دارند و می‌توانند در برابر رطوبت و فشار استحکام خوبی از خودشان به نمایش بگذارند.

کارت پی‌وی‌سی جوهرافشان چیست؟

این نوع از کارت‌ها، به طور معمول ضخامت‌هایی بین 300 تا 760 میکرونی دارند و به این صورت در بازار مصرفی یافت می‌شوند. ابعادشان به طور معمول، 5.3 در 8.5 سانتی‌متر است و می‌توانند برای کاربردهایی نظیر، چاپ کارت پرسنلی PVC، چاپ کارت شناسایی PVC، چاپ کارت تخفیف PVC، چاپ کارت عضویت PVC، چاپ کارت دانشجویی PVC به کار گرفته شوند و ایجاد هیچگونه محدودیتی در این زمینه خاص نکنند که مزیت قابل‌توجه و مهم به شمار می‌آید.

هزینه‌ی چاپ این نوع از کارت‌ها به طور معمول پایین است و امکان پرینت باکیفیت بالا، برروی هردو طرفشان وجود دارد. به دلیل هزینه‌ی پایین چاپ، امکان استفاده از آن‌ها برای پرینت کارت با تعداد بالا امکان‌پذیر است، البته باید از ریبون با قیمتی مناسب استفاده کنید و جنس بسیار گرانی تهیه نکنید که نکته‌ای بسیار مهم به شمار می‌آید.

کارت پی‌وی‌سی جوهرافشان چه ویژگی‌هایی دارد؟

هنگامی که برای خرید این نوع از کارت‌ها می‌روید، آن‌ها را به صورت برش‌خورده و در بسته‌هایی جدا مشاهده می‌کنید.

شفاف و لمینیتی‌بودن

برروی این نوع از کارت‌های pvc هیچگونه طرح چاپی وجود ندارد و هردو طرفشان سفید و لمینتی هستند. همین موضوع سبب می‌شود تا رنگ‌ها به صورتی شفاف و مجزا برروی آن‌ها چاپ شوند و تا مدت‌های طولانی پاک نشوند.پاک‌نشدن رنگ و نوشته‌های کارت تا مدت طولانی، کمک می‌کند تا نیازی به چاپ کارت جدید نباشد و شما بتوانید هزینه‌ی کم‌تری برای این کار انجام دهید.

انعطاف‌پذیری بسیار بالا

انعطاف‌پذیری بسیار بالای این نوع از کارت دیگر مشخصه‌ی آن است. این موضوع باعث می‌شود تا کارت در اثر فشارهای خمشی و کششی کوچک مقاومت داشته باشد و دچار شکست نشود.

دارای قابلیت بازیافت

همچنین همانند دیگر محصولات دسته‌ی کارت‌های پی‌وی‌سی قابلیت بازیافت دارند که کمک می‌کند تا بتوانید از آن چندبار استفاده کنید و از این بابت مشکلی نداشته باشید.

کارت پی‌وی‌سی جوهرافشان چه کاربردی دارد؟

کاربردهای کارت پی‌وی‌سی جوهرافشان بسیار زیاد است که در این قسمت، به این موارد می‌پردازیم و مهم‌ترین آن‌ها را  به طور کامل بررسی می‌کنیم تا نسبت به آن‌ها اطلاعات پیدا کنید.

چاپ کارت بهداشت

تعداد زیادی مرکز بهداشت و بیمارستان در سطح شهرهای مختلف وجود دارد که پرسنل مختلفی دارند. برای شناسایی این افراد نیاز است تا چاپ کارت بهداشت صورت بگیرد. اما این کار باید، بااستفاده از کارت‌های خام باکیفیت بالایی صورت بگیرد. کارت پی‌وی‌سی جوهرافشان یکی از نمونه‌های عالی برای استفاده در این زمینه است.

چاپ کارت عضویت

مدیران کتابخانه و باشگاه‌های مشتریان برای اطلاع از عضو‌بودن یا نبودن یک فرد نیاز به استفاده از ابزاری دارند. کارت عضویت ابزاری است که می‌تواند در این جهت کمک کند و نیازهای این حوزه را برطرف کند. اما باید بدانید که برای چاپ کارت عضویت باید کارت پی‌وی‌سی جوهرافشان یا مانند آن را به کار بگیرید تا بتوانید از کیفیت مناسب چاپ برخوردار شوید.

چاپ کارت pvc جوهرافشان به چه صورتی انجام می‌شود؟

چاپ کارت پی‌وی‌سی جوهرافشان باید توسط پرینترهای جوهری مانند EPSON صورت بگیرد و با دیگر چاپگرها امکان انجام این کار را ندارید. کیفیت چاپ این نوع از کارت‌ها مناسب و از استحکام بسیار مناسبی برخوردار است. فرزان‌کارت این کار را برای شما در حجم‌های بالا و پایین انجام می‌دهد  وبهترین کیفیت ممکن را در نهایت به شما تحویل خواهد داد.

برای خرید کارت pvc جوهرافشان باید چه کاری انجام دهید؟

برای خرید کارت پی‌وی‌سی جوهرافشان نیاز است تا ابتدا طرح موردنظر خودتان و تعداد موردنیاز را مشخص کنید. برای انتخاب طرح مناسب و همچنین خرید این کارت‌ها یا چاپ‌ آن‌ها به صورت عمده یا جزیی می‌توانید به ما در فرزان‌کارت آسیا مراجعه کنید تا این کار را در سریع‌ترین زمان ممکن برای شما انجام دهیم.

سایر محصولات مرتبط

فهرست