1. خانه
  2. کارت PVC
  3. کارت PVC خام
  4. کارت پی‌وی‌سی رنگی

کارت پی‌وی‌سی رنگی

این محصول را به اشتراک بگذارید

اگر از چندنفر متخصص چاپ کارت در مورد بهترین کارت خام برای انجام این کار سوال بپرسید و از آن‌ها بخواهید که به شما لیستی ارائه دهند، به طور قطع…

اگر از چندنفر متخصص چاپ کارت در مورد بهترین کارت خام برای انجام این کار سوال بپرسید و از آن‌ها بخواهید که به شما لیستی ارائه دهند، به طور قطع نام کارت پی‌وی‌سی رنگی نیز در بین اسم‌های آن‌ها خواهد بود. این نوع از کارت‌ها، مانند دیگر محصولات این دسته از جنس پلی وینیل کلراید ساخته می‌شود و از مشخصات، مزیت‌ها و کاربردهای زیادی برخوردار است که در ادامه برخی از آن‌ها را به طور خلاصه و مفید برای شما بیان خواهیم کرد، پس تا انتهای همراه ما باشید.

کارت PVC رنگی چه مشخصاتی دارد؟

هرگاه شفافیت و کیفیت چاپ خوب در کنار هم قرار می‌گیرد، کارت‌هایی به وجود می‌آید که عمر و دوام و ماندگاری بسیاری بالایی دارند و می‌توانند تا مدت‌ها برای شما کار کنند. این مهم به طور کامل در کارت PVC رنگی وجود دارد و می‌توانید از آن‌ها بهره ببرید و کارتی مناسب کسب و کار خودتان را آماده‌سازی کنید.

پشت این نوع از کارت پی‌وی‌سی لمینت‌طور است که باعث می‌شود تا شفافیت در هنگام چاپ بسیار بالا باشد و به راحتی در آینده پاک نشود. ابعاد معمول کارت پی‌وی‌سی رنگی 85 در 54 میلی‌متر است و در ضخامت‌های 300، 500 و 760 میکرونی چاپ می‌شود و به بازار مصرفی عرضه می‌شود تا شما بتوانید از آن‌ها استفاده کنید. بسته‌های این نوع کارت‌ها، 100 تایی است و به صورت برش‌خورده در بسته‌ها وجود دارند.

به دلیل این مشخصات برای چاپ انواع مختلف کارت هدیه، اعتباری، دانشجویی و دیگر کارت‌ها قابل‌استفاده است و مشکلی در این زمینه ایجاد نمی‌کند که نکته‌ی بسیار مهم و قابل‌توجهی به شمار می‌آید و باید به آن توجه کرد.

مزیت‌های کارت پی‌وی‌سی رنگی چیست؟

مزیت‌های کارت پی‌وی‌سی رنگی بسیار است که همین موضوع باعث استفاده زیاد از آن در حوزه‌های مختلف و برای چاپ کارت‌های مختلف می‌شود. در ادامه دو مورد از مهم‌ترین موارد آن را بیان می‌کنیم تا با آن‌ها آشنا شوید.

انعطاف‌پذیری بسیار خوبی دارد

انعطاف‌پذیری بسیار بالای کارت PVC رنگی باعث می‌شود تا در اثر ایجاد فشارهای کم دچار شکستگی نشوند و نیاز به چاپ یا خرید کارت متفاوت را برای شما ایجاد نخواهند کرد. همچنین انعطاف‌پذیری بالای آن‌ها به شما کمک می‌کند تا بتوانید آن‌ها را در فضای مختلف قرار دهید و از این نظر نیز مشکل خاصی نداشته باشید که نکته‌ی قابل‌توجهی به شمار می‌آید.

حافظه و قابلیت ذخیره اطلاعات دارد

اهمیت ذخیره اطلاعات بسیار مهم است. تعداد زیادی از کارت‌ها هستند که نیاز است تا اطلاعات مختلف فرد را برروی آن ثبت کنید تا بتواند در مواقع مختلف، راحت‌تر از آن استفاده کند و به آسانی قابل شناسایی توسط دستگاه و افراد مختلف باشد. به عنوان مثال اگر بخواهید چاپ کارت شناسایی را انجام دهید، باید از کارت دارای حافظه استفاده کنید، زیرا نیاز است تا اطلاعات فرد دارای کارت را برروی آن ذخیره کنید تا قابل شناسایی و تشخیص از دیگر افراد باشد که بسیار مهم به شمار می‌آید.

کاربرد کارت پی‌وی‌سی رنگی چیست؟

از کارت پی‌وی‌سی در جهت‌های مختلف استفاده کرد و به صورت‌های مختلف این کار را انجام داد که در ادامه به دو روش آن‌ها اشاره خواهیم کرد.

چاپ یک‌طرفه کارت‌های مختلف

اگر به دنبال کارت مناسبی جهت چاپ یک‌طرفه هستید، باید به شما کارت پی‌وی‌سی رنگی را معرفی کنم که مورد بسیار مناسبی برای این کار به شمار می‌رود و می‌تواند به خوبی نیازهای شما در این زمینه را برطرف کند. پس توصیه می‌کنیم تا از آن برای چاپ یک‌طرفه کارت اعتباری، هدیه، دانشجویی، شناسایی و انواع مختلف کارت‌های دیگر استفاده کنید و در این زمینه محدودیتی نداشته باشید.

چاپ دوطرفه کارت‌های متفاوت

در خیلی از مواقع نیاز است تا چاپ کارت دوطرفه صورت بگیرید و در اختیار افراد مختلف قرار بگیرید. به عنوان مثال اگر بخواهید چاپ کارت گارانتی انجام دهید، باید از چاپ دوطرفه استفاده کنید، زیرا نیاز است تا اطلاعات مربوط به محصول و فرد خریدار آن در پشت این کارت یادداشت شود. این مورد کمک می‌کند تا در هنگام مراجعه مشتریان برای تعمیر، بتوانید محصول موردنظر را سریع‌تر بشناسید و متوجه شوید که آیا شامل گارانتی و ضمانت می‌شود یا فرد نمی‌تواند از این امکان برای تعمیر کالای خودش استفاده کند.

چاپ کارت پی‌‌وی‌سی رنگی را به چه صورتی انجام دهیم؟

چاپ کارت پی‌وی‌سی رنگی را می‌توانید بااستفاده از انواع مختلف پرینترهای رنگی ساخته‌شده توسط majic، FARGO و دیگر برندها انجام دهید. همچنین می‌توانید چاپ کارت PVC رنگی خودتان را به فرزان‌کارت آسیا بسپارید.

سایر محصولات مرتبط

فهرست