1. خانه
  2. کارت PVC
  3. کارت PVC خام
  4. کارت پی‌وی‌سی طلایی

کارت پی‌وی‌سی طلایی

این محصول را به اشتراک بگذارید

هرکس با چاپ کارت‌های مختلف آشنا باشد، می‌داند که یکی از مهم‌ترین موارد در هنگام انجام این کار، انتخاب جنس کارت خام مناسب و کاربردی است. اگر کارت خام استفاده‌شده…

هرکس با چاپ کارت‌های مختلف آشنا باشد، می‌داند که یکی از مهم‌ترین موارد در هنگام انجام این کار، انتخاب جنس کارت خام مناسب و کاربردی است. اگر کارت خام استفاده‌شده جنس مناسب نداشته باشد، یا برای چاپ باکیفیت مناسب نباشد، یا فرد دچار محدودیت می‌شود، یا فرد بعد از مدتی دوباره نیاز به خرید کارت خام و چاپ یک کارت خواهد شد. یکی از مواردی که در این زمینه به کار می‌آید، کارت پی‌وی‌سی طلایی است.

این نوع از کارت خام پی‌وی‌سی دارای مشخصات و ویژگی‌های بسیار خوبی است و به راحتی می‌تواند نیازهای شما در این زمینه را برطرف کند. در ادامه این موارد را به طور کامل بررسی می‌کنیم تا نسبت به آن‌ها آگاهی و آشنایی خوبی پیدا کنید و در این زمینه ابهامی نداشته باشید

مشخصات کارت PVC طلایی به چه صورتی است؟

کارت PVC طلایی به صورت برش‌خورده در بسته‌هایی 100 تایی در بازار مصرفی ارائه می‌شود. ضخامت‌های مختلف موجود آن در بازار، شامل 300، 560 و 700 میکرونی می‌شود و ضخامت‌های دیگر آن‌ها را نیز به سختی می‌توان یافت. اندازه این کارت‌ها، CR80 که استاندار انواع مختلف کارت‌های پی‌وی‌سی به شمار می‌آید. به این نوع از محصولات در بازار مصرفی، کارت‌های متالیک یا اصطلاحا اکلیلی نیز گفته می‌شود.

به راحتی و بااستفاده از انواع مختلف پرینترهای فارگو، پرینتر مجیکارد، پرینتر هایتی و پرینتر اولیس آن‌ها را چاپ کنید و در این زمینه محدودیتی نخواهید داشت. همین موضوع باعث می‌شود تا برای آماده‌سازی انواع مختلف چاپ کارت وفاداری، چاپ کارت هدیه، چاپ کارت گارانتی، چاپ کارت تخفیف و چاپ کارت ویزیت از آن‌ها استفاده شود.

مزیت‌های کارت پی‌وی‌سی طلایی چیست؟

مزیت‌های بسیار یک محصول یا کالا است که باعث کاربردپذیری بالای آن می‌شود. کارت‌های پی‌وی‌سی طلایی نیز از این قاعده بیرون نیستند و مزیت‌های بسیاری دارند. در ادامه برخی از مهم‌ترین موارد آن‌ها برای شما بیان می‌کنیم، پس تا انتها همراه ما باشید.

قابل بازیافت و استفاده دوباره است

کارت‌ها بعد از مدتی نیاز به تعویض دارند و باید از چرخه‌ی مصرف خارج شوند. در این زمان‌ها، دو راه وجود دارد، یا باید آن‌ها را به عنوان زباله بیرون انداخت، یا بازیافت آن‌ها را انجام داد، البته کارت موردنظر قابلیت انجام آن را داشته باشد و از این نظر برای شما محدودیتی به وجود نیاورد.

خوشبختانه، کارت پی‌وی‌سی طلایی از انواع محصولاتی در این حوزه است که دارای قابلیت بازیافت است و دست شما را برای انجام مورد دوم باز می‌گذارد. بنابراین می‌توانید آن‌ها را بازیافت کنید و دوباره از کارت خام آماده‌ شده برای دیگر مصارف خودتان استفاده کنید و در این زمینه مشکلی نداشته باشید که بسیار مهم و قابل‌توجه به شمار می‌آید.

به راحتی دچار شکستگی نمی‌شود

شکسته‌شدن کارت یکی از مهم‌ترین دلایلی است که باعث می‌شود تا افراد نیاز به چاپ یا خرید کارت دیگر پیدا کنند که هزینه‌ی اضافی را به دنبال دارد. اما اگر از کارت PVC طلایی استفاده کنید، با این مشکل رو‌به‌رو نخواهید شد، چون این نوع از کارت‌های خام، انعطاف‌پذیری بسیار بالایی دارند و به راحتی در اثر فشار خمشی دچار شکستگی یا آسیب نمی‌شوند. این مزیت باعث می‌شود تا هزینه‌های شما مربوط به خرید دوباره کارت از بین برود و در این زمینه مشکلی نداشته باشید که مطلوب هرکسی به شمار می‌آید.

شفافیت در چاپ بسیار بالایی دارد

هرچه اعداد و حرف‌های چاپ‌شده برروی کارت شفاف‌تر باشد، کارت کاربردپذیری بالاتری دارد و مفیدتر است. اما رسیدن به این مهم، نیازمند به استفاده از کارت خام مناسب و شفاف است. کارت پی‌وی‌سی طلایی از این ویژگی برخوردار است و این مهم را برای شما برآورده می‌کند.

قابلیت ذخیره اطلاعات دارد

در بسیاری از موارد نیاز است تا اطلاعات شخص برروی کارت ذخیره شود تا آن کارت، قابلیت استفاده بالایی داشته باشد. کارت پی‌وی‌سی طلایی از این مزیت برخوردار است و شما اجازه ذخیره اطلاعات برروی چیپست خودش را می‌دهد.

امکان اجرای انواع طرح‌ها و رنگ‌ها برروی آن وجود دارد

شما به راحتی می‌توانید انواع مختلف، طرح‌ها و رنگ‌ها را برروی این نوع از کارت خام چاپ کنید و از این جهت محدودیتی نداشته باشید.

کاربرد کارت پی‌وی‌سی طلایی در چه مواردی است

کاربردهای کارت PVC طلایی بسیار است که در ادامه دو مورد از مهم‌ترین موارد آن را بیان می‌کنیم.

چاپ کارت گارانتی ضمانت کسب و کارهای مختلف

اگر نیاز به چاپ دوطرفه کارت گارانتی با رنگ‌های متفاوت دارید، می‌توانید کارت پی‌وی‌سی طلایی را برای این کار به کار بگیرید، زیرا محدودیتی در استفاده برای چاپ ندارد که بسیار مهم است.

چاپ کارت تردد سازمان و شرکت‌های متفاوت

برای چاپ کارت تردد درون سازمان یا شرکت خودتان می‌توانید این نوع از کارت خام را به کار بگیرید و اطلاعات فرد موردنظر را به راحتی برروی آن ذخیره‌سازی کنید.

چاپ کارت پی‌وی‌سی طلایی

اگر نیاز به چاپ کارت پی‌وی‌سی طلایی دارید، می‌توانید به سایت فرزان کارت آسیا مراجعه کنید تا این کار به خوبی و باکیفیت بالا برای شما به انجام برساند و از این جهت محدودیتی نداشته باشید.

 

سایر محصولات مرتبط

فهرست