1. خانه
  2. کارت PVC
  3. کارت PVC خام
  4. کارت پی‌وی‌سی فارگو آمریکایی

کارت پی‌وی‌سی فارگو آمریکایی

این محصول را به اشتراک بگذارید

پی‌وی‌سی گفته می‌شود. کارت‌های خام مختلفی در بازار وجود دارد که می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید؛ اما در هنگام انتخاب آن‌ها دقت کنید که کیفیت مطلوبی داشته باشند و بتوانند…

پی‌وی‌سی گفته می‌شود. کارت‌های خام مختلفی در بازار وجود دارد که می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید؛ اما در هنگام انتخاب آن‌ها دقت کنید که کیفیت مطلوبی داشته باشند و بتوانند نیازهای شما را به خوبی برطرف کنند.

کارت پی‌وی‌سی فارگو آمریکایی موردی است که دارای این ویژگی‌ها است و به خوبی می‌تواند دغدغه‌ها و نیازهای موجودتان را در این زمینه برطرف کند؛ در ادامه تعریف دقیق این کارت، مزیت‌هایش و کاربردهایش را معرفی می‌کنیم و شرح کوتاهی در موردشان می‌دهیم تا در این زمینه ابهامی برایتان باقی نماند.

کارت پی‌وی‌سی فارگو آمریکایی چیست؟

کارت پی‌وی‌سی فارگو آمریکایی دارای استاندارد CR80  هستند و ابعادی مشابه کارت‌های بانکی دارند. در بازار مصرفی آن‌ها را تحت عنوان کارت HID نیز می‌شناسند و بسیار پرطرفدار و خواستار هستند. این نوع از کارت‌ها به صورت مگنت، اسمارت، هوشمند و ساده موجود هستند و شما می‌توانید باتوجه به نیازتان یکی از آن‌ها را انتخاب و استفاده کنید.

همچنین این کارت‌های خام به دو صورت دارای میکروچیپ و بدون آن موجود هستند و به همین دلیل محدودیتی در هنگام انتخاب نخواهید داشت. کیفیت آن‌ها بسیار بالا است؛ به همین دلیل موردی بسیار مناسب برای چاپ کارت‌هایی هستند که طرح‌های گرافیکی زیادی دارند و باید به مدت طولانی استفاده شوند.

مزیت‌های کارت پی‌وی‌سی فارگو آمریکایی چیست؟

مزیت‌های یک محصول است که مشخص می‌کند؛ آیا این کالا ارزش خرید را دارد یا باید از تهیه آن صرف نظر کرد؛ بنابراین و برای کمک به شما در این قسمت مزیت‌های کارت پی‌وی‌سی فارگو آمریکایی را به طور کامل و دقیق برای شما بیان کنیم تا در این مورد مشکلی نداشته باشید.

انعطاف‌پذیری بسیار بالایی دارند

کارت‌های مختلف در هنگام استفاده به دلیل‌های مختلف امکان دارد که خم شوند یا دچار فشار کششی شوند؛ اگر کارت موردنظر از انعطاف‌پذیری خوبی برخوردار نباشد؛ امکان شکستن آن وجود دارد و شما مجبور به چاپ دوباره یا خرید یک کارت دیگر می‌شوید که از نظر مالی باعث ایجاد ضرر برایتان می‌گردد؛ اما اگر از کارت پی‌وی‌سی فارگو آمریکایی در این جهت استفاده کنید، نیازی به نگرانی نیست؛ زیرا این بستر خام چاپ طرح‌ها مختلف کارت، انعطاف‌پذیری بسیار بالایی دارد و همین امر باعث می‌شود تا دغدغه‌هایتان در این جهت از بین برود.

امکان استفاده دوباره از آن‌ها وجود دارد

خیلی از کارت‌ها تاریخ انقضا دارند و باید از چرخه استفاده خارج شوند؛ اما تعداد زیاد آن‌ها باعث می‌شود تا دورانداختن کارت‌ها، کاری مضر برای محیط زیست به شمار بیایید و از طرفی شرکت یا فرد موردنظر مجبور به چاپ کارت جدید شود که از نظر اقتصادی برای آن‌ها به صرفه نیست؛ اما اگر امکان استفاده دوباره از این کارت‌ها باشد؛ می‌توان هزینه‌های موجود برای چاپ کارت دوباره را تا حد بسیار زیادی کم کرد و همچنین آسیب‌های وارده به طبیعت و محیط‌زیست را به حد زیادی کاهش داد که بسیار مهم و قابل‌توجه است.

 

از ماندگاری بسیار زیادی برخوردار هستند

ماندگاری طرح موجود بررروی کارت بسیار مهم است. اگر مدت ماندگاری کارت کم باشد؛ نیاز به چاپ دوباره پیدا خواهید کرد و نمی‌توانید از آن مدت زیادی استفاده کنید. همچنین کارت خام باید استحکام خوبی نیز داشته باشد و در برابر خش‌ها مقاوم باشد تا در اثر کوچک‌ترین ضربه‌ای نشکند. کارت pvc فارگو آمریکایی از این دو ویژگی به خوبی برخوردار است و می‌تواند دغدغه‌هایتان در این زمینه را به طور کلی برطرف کند که اهمیت زیادی دارد.

کاربرد کارت pvc فارگو آمریکایی در چه حوزه‌هایی است؟

تنوع کارت پی‌وی‌سی فارگو آمریکایی بسیار زیاد است و همین موضوع باعث می‌شود تا بتوان از آن در جهت‌ها مختلفی استفاده کرد؛ در ادامه دو مورد از مهم‌ترین کاربردها را به شما معرفی می‌کنیم و شرح مختصری در موردشان می‌دهیم.

چاپ کارت اتوبوس و مترو

در طول روز مردم به تعداد دفعات زیاد، کارت اتوبوس را به کار می‌برند تا بتوانند بلیط خودشان را پرداخت کنند. همچنین بسیاری از آن‌ها نیاز دارند تا دوباره کارت اتوبوس یا مترو بخرند که باید برای رفع آن فکر مناسبی کرد. راه‌حل این موضوع چاپ کارت اتوبوس به صورت عمده است؛ اما برای انجام این کار نیاز به استفاده از یک بستر خام مناسب است که کارت پی‌وی‌سی فارگو آمریکایی همان گزینه است.

چاپ کارت پرسنلی

کارت pvc فارگو آمریکایی را همچنین می‌توان برای چاپ کارت پرسنلی ادرات، سازمان‌ها و شرکت‌های خصوصی به کار برد و گزینه مناسبی جهت انجام این کار به شمار می‌آید.

خرید کارت پی‌وی‌سی فارگو آمریکایی

شما می‌توانید برای خرید کارت پی‌وی‌سی فارگو آمریکایی به فرزان کارت آسیا مراجعه کنید و در صورت وجود مشکل آن را با استفاده از شماره تلفن‌های موجود در سایت با ما در میان بگذارید.

سایر محصولات مرتبط

فهرست