1. خانه
  2. کارت PVC
  3. کارت PVC خام
  4. کارت پی‌وی‌سی نقره‌ای

کارت پی‌وی‌سی نقره‌ای

این محصول را به اشتراک بگذارید

قرارگیری کیفیت، جنس بادوام و مزیت‌های زیاد، محصولی را به وجود می‌آورد که ارزش بسیار بالایی برای خرید دارد و می‌تواند نیازهای موجود در حوزه‌ی خودش را به راحتی برآورده…

قرارگیری کیفیت، جنس بادوام و مزیت‌های زیاد، محصولی را به وجود می‌آورد که ارزش بسیار بالایی برای خرید دارد و می‌تواند نیازهای موجود در حوزه‌ی خودش را به راحتی برآورده کند و در این جهت مشکلی به وجود نیاورد. کارت پی‌وی‌سی نقره‌ای نیز، جزو این نوع از محصولات به شمار می‌رود که دارای موارد است.

در ادامه در مورد مشخصات، مزیت‌ها، کاربردها و نحوه‌ی خرید کارت پی‌وی‌سی نقره‌ای صحبت می‌کنیم تا با آن‌ها آشنا شوید و در این زمینه ابهامی نداشته باشید.

مشخصات کارت PVC نقره‌ای چیست؟

هرکس در صنعت چاپ مشغول به کار باشد، یا آشنایی حداقلی با این حوزه داشته باشد، به طور قطع نام کارت PVC نقره‌ای را شنیده است و آن را می‌شناسد. این نوع از کارت‌ها، در بازار مصرفی، به طور معمول، بسته‌های 100 تایی دارند و به صورت برش‌خورده در این پک‌ها قرار دارند تا شما بتوانید، به یکباره تعداد زیادی از آن‌ها خریداری کنید و از این جهت مشکلی نداشته باشید.

از این نوع کارت‌ها، در بازار، تنها، سه دسته ضخامت آن به راحتی قابل پیدا‌کردن است که این موارد شامل 300، 560 و 700 میکرونی می‌شود. شفافیت کارت پی‌وی‌سی نقره‌ای نیز بسیار بالا است، این مورد در هنگام چاپ مورد مناسبی به شمار می‌آید و قابل‌توجه است.

کارت پی‌وی‌سی نقره‌ای چه ویژگی‌ها و مزیت‌هایی دارد؟

اگر یک کارت، ویژگی‌های خوبی داشته باشد، می‌تواند مشتریانی زیادی پیدا کند، در غیر اینصورت همچنین امکانی برای این محصول وجود ندارد. کارت پی‌وی‌سی نقره‌ای نیز از دارای مزیت‌های فراوانی است و همین موضوع باعث استقبال زیاد از آن می‌شود.

امکان استفاده چندباره از آن وجود دارد

استفاده چندباره از یک محصول، مزیت بسیار مهمی به شمار می‌آید و می‌تواند باعث شود تا هزینه‌های موجود در این زمینه به طور قابل‌توجهی کاهش یابد. کارت PVC نقره‌ای نیز این مزیت برخوردار است و به شما امکان می‌دهد تا بتوانید این کارت خام را بازیافت کنید و چندباره از آن استفاده کنید و در این زمینه محدودیتی نداشته باشید.

دارای چیست و حافظه‌ی داخلی است

وجود چیپست در کارت، ویژگی است که کمک می‌کند تا امکان ذخیره اطلاعات برروی آن را داشته باشید. این امکان در هنگام آماده‌سازی کارت‌های خاصی مانند گارانتی و دانشجویی مهم و قابل‌توجه است. کارت پی‌وی‌سی نقره‌ای نیز این ویژگی است و به شما اجازه می‌دهد تا بتوانید ثبت اطلاعات برروی کارت‌های خاص را انجام دهید.

دوام و ماندگاری بسیار بالایی دارد

دوام و ماندگاری، کارت مورد بسیار مهمی است. زیرا کارت‌ها به طور معمول در دست گرفته می‌شوند و به همین دلیل، امکان خرابی آن‌ها بسیار است. به همین دلیل باید از کارتی استفاده کنید، استحکام خوبی داشته باشد و زود به زود خراب نشود که خوشبختانه، کارت پی‌وی‌سی نقره‌ای دارای آن است و این نیاز را به راحتی برآورده می‌کند.

مقاومت در شکستگی بالایی دارد

هنگامی که کارت در جیب شلوار یا کیف قرار می‌گیرد، احتمال وارد‌شدن فشارهای مختلف به آن وجود دارد. اگر کارت مقاومت خوبی در برابر این فشارها نداشته باشد، به راحتی شکسته می‌شود و مجبور به خرید یک کارت یا چاپ دوباره آن خواهید شد که هزینه‌های اضافی برای شما به بار خواهند آورد. این موضوع اهمیت استفاده‌ی از یک کارت خام با انعطاف‌پذیری بالا را نشان می‌دهد. کارت پی‌وی‌سی نقره‌ای از این مزیت برخوردار است و دغدغه‌هایتان بابت این موضوع خاص را به طور کلی از بین می‌برد که مطلوب هرکسی به شمار می‌رود.

امکان چاپ انواع مختلف طرح‌ها و رنگ‌ها برروی آن موجود است

اگر خواستید، کارتی را چاپ کنید و نیاز به استفاده از طرحی با رنگ‌های مختلف داشتید، نیز می‌توانید این نوع از کارت را به کار بگیرید، زیرا محدودیتی در چاپ طرح‌ها و رنگ‌های متفاوت برای شما نخواهند داشت که قابل‌توجه است.

کاربرد کارت PVC نقره‌ای در چه زمینه‌هایی است؟

کاربرد کارت PVC نقره‌ای در زمینه‌های بسیاری است که در ادامه به بررسی برخی از آن‌ها می‌پردازیم.

چاپ کارت دانشجویی دانشگاه و موسسات آموزشی مختلف

به طور معمول، کارت‌های دانشجویی را به طور دوطرفه چاپ می‌کنند. برای انجام این کار می‌توانید کارت PVC نقره‌ای را به کار بگیرید و در این زمینه محدودیتی نداشته باشید.

چاپ کارت هدیه بانک‌ها و سازمان‌های متفاوت

چاپ کارت هدیه به صورت یک‌طرفه را نیز می‌توانید، بااستفاده از این نوع کارت خام انجام دهید و نیازی نیست تا نگران باشید.

خرید کارت پی‌وی‌سی نقره‌ای

برای خرید کارت پی‌وی‌سی نقره‌ای می‌توانید به سایت فرزان کارت آسیا مراجعه کنید، یا بااستفاده از شماره‌های موجود در سایت با ما تماس بگیرید تا جواب سوال‌ها و ابهام‌های شما را به طور مناسبی بدهیم

سایر محصولات مرتبط

فهرست