1. خانه
  2. هولوگرام
  3. کارت پی‌وی‌سی هولوگرام‌دار

کارت پی‌وی‌سی هولوگرام‌دار

این محصول را به اشتراک بگذارید

اگر به دنبال شخصی‌سازی کارت پی‌وی‌سی مجموعه خودتان هستید، باید به شما هولوگرام کارت PVC را معرفی کنم. اما هولوگرام کارت پی‌وی‌سی چیست، این برچسب چگونه به شخصی‌سازی کمک می‌کند،…

اگر به دنبال شخصی‌سازی کارت پی‌وی‌سی مجموعه خودتان هستید، باید به شما هولوگرام کارت PVC را معرفی کنم. اما هولوگرام کارت پی‌وی‌سی چیست، این برچسب چگونه به شخصی‌سازی کمک می‌کند، مزیت‌هایش چیست و چه کاربردهایی دیگری غیر از این مورد برای شما دارد؟

این موارد سوالات مهمی هستند که در مورد این نوع از کارت وجود دارد که سعی می‌کنیم تا به طور مفید و خلاصه در این مطلب به آن‌ها پاسخ دهیم و شما را نسبت به آن‌ها آگاه و آشنا کنیم.

هولوگرام کارت PVC چیست؟

هولوگرام کارت پی‌وی‌سی به آسانی بر‌روی کارت شما قرار می‌گیرد و به آن می‌چسبد، اما بعد از چسبیدن امکان کندن راحت آن وجود ندارد. شما می‌توانید هولوگرام کارت خودتان را به صورت شفاف، تک‌رنگ و غیرشفاف تهیه کنید. اگر هولوگرام به صورت غیرشفاف باشد، اطلاعات موجود در زیرا تا قبل از بین‌رفتنش قابل نمایش و خواندن نیست. اما در مورد شفاف‌ها، می‌توان اطلاعات مختلف را از زیر آن‌ها مشاهده کرد.

شما می‌توانید برای تولید این هواوگرام از انواع مختلف تکنولوژی‌ها استفاده کنید و در این زمینه محدودیتی نخواهید داشت. هولوگرام بر‌روی انواع کارت‌های پی‌وی‌سی RFid، مغناطیسی، مایفر و ترکیبی قابل کاربرد است و از این نظر شما را با مشکل رو‌به‌رو نخواهد کرد.

به طور معمول در هنگام تولید این نوع از هولوگرام، از پلی‌وینل‌کلراید که یک نوع پلاستیک مقاوم است، استفاده می‌گردد. اما گاهی برخی افراد این برچسب‌های امنیتی را با‌استفاده ترکیب این ماده و مواد دیگر نیز می‌سازند. برای مثال تولید هولوگرام کارت PVC را به صورت سه‌لایه انجام می‌دهند که دو لایه‌ی پایینی و بالایی دارای پلی‌وینل‌کلراید است و لایه‌ی وسطی از پلی‌استر ساخته شده است.

مزیت هولوگرام کارت پی‌وی‌سی چیست؟

در قسمت قبل با تعریف دقیق هولوگرام کارت پی‌وی‌سی آشنا شدید، فهمیدید که این برچسب چگونه تولید می‌شود و چه موادی در ساخت آن به کار می‌روند. اما در ادامه قصد داریم، در مورد مزیت‌های هولوگرام کارت پی‌وی‌سی صحبت کنیم و موارد مربوط به آن را برای شما به طور کامل و دقیق توضیح دهیم. پس تا انتهای این بخش همراه ما باشید.

مقاومت خوب در برابر ضربه دارد

هولوگرام کارت پی‌وی‌سی مقاومت خوبی در برابر ضربه دارد و باعث می‌شود تا در صورت برخورد به اشیای دیگر به راحتی دچار آسیب نگردد. تنها می‌توان با‌استفاده از خراشیدن، پوشش این برچسب امنیتی را از بین برد و اطلاعات زیر آن را به خوبی مشاهده کرد. این موضوع کمک می‌کند تا ریسک آسیب آن نیز به طور قابل‌توجهی کاهش یابد.

هولوگرام کارت پی‌وی‌سی را نمی‌توان به راحتی جابه‌جا کرد

جابه‌جای هولوگرام و چسباندن آن بر‌روی کارت دیگر، یکی از راه‌های کلاه‌بردارن و سارقان برای جعل کارت‌های مختلف و استفاده از هویت فرد صاحب آن برای انجام سرقت یا کلاه‌برداری از دیگر افراد است. اما خوشبختانه، هولوگرام کارت پی‌وی‌سی را نمی‌توان به راحتی جابه‌جا کرد، زیرا امکان کندن آن از کارت تنها با خراشش ممکن است که در این صورت نیز به طور کامل از بین می‌رود و هیچگونه اعتبار و وجاهتی برای کارت موردنظر به وجود نمی‌آورد.

نسبت به حرارت و آب مقاومت خوبی دارد

حرارت و آب دو عامل هستند که می‌توانند باعث آسیب‌دیدن برچسب‌ها شوند. حرارت می‌تواند باعث آب‌شدن آن‌ها شود و آب نیز سبب از هم‌گستگی اجزای برچسب‌های مختلف می‌شود. اما این مورد در مورد هولوگرام کارت PVC صادق نیست، زیرا این برچسب امنیتی نسبت به حرارت و آب مقاومت خوبی دارد و زمانی که در معرض آن‌ها قرار می‌گیرد، دچار آسیب خاصی نمی‌شود.

از تنوع رنگ زیاد برخوردار است

کارت‌های مختلف رنگ‌های متفاوتی دارند. همین موضوع، استفاده از هولوگرام با رنگ‌های مختلف را بسیار پراهمیت می‌کند. زیرا از طرفی با جذابیت آن‌ها ارتباط مستقیم دارد و از طرفی دیگر باعث کاهش توجه افراد کلاه‌بردار به آن‌ها می‌شود که باعث به دام‌افتادن سریع‌تر آن‌ها می‌گردد.

کاربرد هولوگرام کارت پی‌وی‌سی در چه مواردی است؟

برای استفاده از یک محصول، باید کاربرد آن را به طور دقیق بدانید و در مورد آن اطلاعات دقیق داشته باشید. به همین دلیل در این قسمت کاربرد هولوگرام کارت پی وی سی  را به صورت تیتر‌وار معرفی کنیم تا نسبت به آن‌ها آگاهی پیدا کنید.

  • شخصی‌سازی کارت پی‌وی‌سی دانشجویی
  • شناسایی کارت پی‌وی‌سی پرسنل اصل از جعلی
  • شخصی‌سازی کارت PVC عابربانک مجموعه‌های مختلف
  • شناسایی کارت پی وی سی کارت عضویت اصل از گزینه‌ی جعلی آن
  • شناسایی کارت PVC گارانتی اصل محصول موردنظر

هولوگرام کارت پی‌وی‌سی؛ بهترین راه برای شخصی‌سازی

هولوگرام کارت پی‌وی‌سی برچسبی است که کمک می‌کند تا بتوانید انواع کارت‌های پی‌وی‌سی را شخصی‌سازی کنید و از جعل آن‌ها جلوگیری کنید.

سایر محصولات مرتبط

فهرست