1. خانه
  2. چاپ کارت PVC
  3. کاربرد کارت
  4. چاپ کارت پی وی سی مغناطیسی HiCo

چاپ کارت پی وی سی مغناطیسی HiCo

این محصول را به اشتراک بگذارید

کارت‌های مغناطیسی از زیرمجموعه های کارت های pvc هستند. کارت های Pvc بسته به کاربرد و نیاز دارای انواع مختلفی می باشند که از جمله آن‌ها می توان به :…

کارت‌های مغناطیسی از زیرمجموعه های کارت های pvc هستند. کارت های Pvc بسته به کاربرد و نیاز دارای انواع مختلفی می باشند که از جمله آن‌ها می توان به : کارت های خام pvc که در ابعاد استاندارد تولید می شوند و ضخامت نوار مغناطیسی آن ها 760 میکرون می باشد، کارت‌های مایفر با حافظه داخلی، کارت های مگنت یا مغناطیسی، کارت های بدون تماس و کارت های SMART اشاره کرد.

کارت مغناطیسی HiCo از نوع کارت های مگنت می‌باشد. جنس این نوع کارت‌ها اغلب از pvc است و دارای دو نوع HiCo و  Loco هستند. کارت های مگنت نواری مغناطیسی دارند که حاوی چندین لایه اطلاعات می‌باشد.

دو نوع کارت مغناطیسی HiCo و Loco، هر دو از نظر حافظه یکسان هستند اما در چگونگی رمزنگاری و پاک کردن اطلاعات و دیتای روی آن‌ها تفاوت وجود دارد. کارت های مگنتی HiCo دارای طول عمر بالا و کیفیت چاپ گرافیکی عالی می باشند و با اکثر دستگاه های کارت خوان RFID نیز همخوانی دارند و به همین علت جزو کارت های محبوب و پر فروش بازار محسوب می شوند. یکی از مدل های کارت های مغناطیسی Hico مدل CR80 می باشد. این مدل دارای ابعادی بزرگتر از کارت های مغناطیسی رایج است و از کیفیت ساخت بالایی برخوردار است و نوار مغناطیسی بادوامی دارد که باعث افزایش طول عمر این کارت شده است.

کاربرد کارت های مگنت Hico

کارت های مغناطیسی Hico در عین برخورداری از کیفیت و دوام بالا، دارای قیمت مناسبی نیز می باشند. این کارت ها به دلیل ساختار خود، کاربرد های متنوعی دارند و برای مصارف مختلف قابل استفاده هستند که از جمله آن ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

کارت شناسایی کارکنان

کارت های عضویت کتابخانه

انواع کارت های هدیه

کارت های بانکی

کارت های دانشجویی

کارت سلف سرویس

انواع کارت های تردد

و …

نوار مغناطیسی کارت های Hico قابلیت رمزگذاری دارند و امکان شخصی سازی اطلاعات صاحب کارت را دارند، به این صورت که پس از وارد کردن رمز تعیین شده توسط صاحب کارت، اطلاعات و دیتا‌های ذخیره شده در خود را نمایش دهند. همچنین این کارت ها با طول عمر بالا، امکان استفاده تا 10 سال را دارند.

ویژگی های کارت مغناطیسی Hico

این نوع از کارت ها، علاوه بر کاربرد های متنوع و همچنین دوام و کیفیت بالا، از نظر اقتصادی نیز مقرون به صرفه هستند. کارت های مغناطیسی Hico از امکانات و ویژگی های مختلفی بهره مند هستند که در ادامه به آن ها اشاره خواهیم کرد:

  • دوام و طول عمر بالا

کارت های مگنتی Hico به علت جنس مواد اولیه و کیفیت ساخت از دوام بالایی برخوردار هستند و همانطور که پیش تر اشاره شد، تا 10 سال قابل استفاده هستند.

  • رمزگذاری و قابلیت شخصی سازی

کارت مغناطیسی Hico امکان رمزگذاری روی اطلاعات ذخیره شده در خود را به صاحب کارت می دهد تا فقط از طریق این کد امکان دسترسی و نمایش دیتا و اطلاعات درون کارت وجود داشته باشد

  • چاپ ساده و باکیفیت و متنوع

از آنجایی که کارت های مغناطیسی هیکو از pvc ساخته شده اند، امکان چاپ و پرینت طرح های متنوع و متناسب و نیاز و سلیقه خریدار روی آن ها وجود دارد و می توان با استفاده از پرینتر های مخصوص به راحتی طرح، عکس، نوشته های مورد نظر را با رنگ دلخواه روی آن چاپ کرد.

  • نوار مغناطیسی باکیفیت

جنس و روش ساخت نوار مغناطیسی روی این کارت ها به گونه ای است که دوام بالایی داشته باشد تا خیال خریداران از بابت طول عمر و کیفیت آن راحت باشد.

  • سازگاری و پشتیبانی از طیف وسیع کارتخوان های RFID

امکان استفاده از کارت های Hico روی بسیاری از دستگاه و کارتخوان های RFID، آن ها را به انتخابی مناسب و به صرفه برای کاربرد های متنوع تبدیل کرده است.

نگهداری از کارت های مغناطیسی

این نوع از کارت ها به دلیل دارا بودن نوار مغناطیسی بر روی خود، نسبت به دیگر انواع کارت های pvc نیاز به نگهداری و مراقبت بیشتری دارند. کارت های مغناطیسی نباید در برابر نور، گرما و حرارت شدید قرار بگیرند و هم چنین باید از قرار دادن آن ها در کنار اجسامی که خاصیت مغناطیسی زیادی دارند، همانند آهنربا، پرهیز کرد.

کارت های مگنتی، انتخابی مناسب و به صرفه

کارت های مگنتی Hico در عین دارا بودن کیفیت ساخت و دوام بالا و کابرد های متنوع از نظر اقتصادی نیز به صرفه بوده و از قیمت مناسبی برخوردارند. در این مقاله ابتدا به معرفی کارت های مغناطیسی Hico، که یکی از انواع کارت های pvc می باشند، پرداختیم. سپس ویژگی های آن ها را شرح دادیم و در آخر نکاتی برای مراقبت و نگهداری از آن ها گفتیم تا بتوانید بهترین انتخاب ممکن را متناسب با نیاز خود داشته باشید.

سایر محصولات مرتبط

فهرست