1. خانه
 2. کارت PVC
 3. کارت هوشمند
 4. کارت پی وی سی هوشمند 256K

کارت پی وی سی هوشمند 256K

این محصول را به اشتراک بگذارید

کارت‌های پی وی سی هوشمند نوعی از کارت‌های پی وی سی است که به شما کمک می‌کند تا بتوانید به راحتی یک کارت با امنیت بالا داشته باشید و بتوانید…

کارت‌های پی وی سی هوشمند نوعی از کارت‌های پی وی سی است که به شما کمک می‌کند تا بتوانید به راحتی یک کارت با امنیت بالا داشته باشید و بتوانید اطلاعات خودتان را به راحتی بر روی آن ذخیره کنید و از این نظر مشکلی نداشته باشید.

حافظه این کارت هوشمند در سطح بالایی است که به شما کمک می‌کند تا بتوانید اطلاعات بسیار زیادی را بر روی کارت خودتان ذخیره‌سازی کنید و از این نظر دچار مشکلی نشوید.

کارت هوشمند 256K چه ویژگی‌هایی دارد؟

این کارت هوشمند پی وی سی دارای ویژگی‌هایی است که آن را به یک انتخاب برای تمام افراد تبدیل کرده است و خرید آن را برای افراد مختلف مقرون به صرفه می‌کند. در ادامه به بررسی مهم‌ترین ویژگی‌های این کارت هوشمند پی وی سی می‌پردازیم تا شما بتوانید به راحتی آن‌ها را بشناسید و در مورد چاپ کارت هوشمند بتوانید راحت‌تر انتخاب کنید.

 • دوام مغناطیسی بالایی تراشه
  تراشه این کارت هوشمند پی وی سی دارای دوام مغناطیسی بسیار بالایی است که این مورد می‌تواند به ماندگاری بالای این کارت کمک کند و شما را تا مدت زیادی از خرید یا چاپ کارت هوشمند پی وی سی بی‌نیاز کند که بسیار مهم و قابل توجه است.
 • دارای انعطاف بسیار بالا
  ساخته شدن این کارت از پی وی سی باعث شده است که این کارت بسیار با کیفیت باشد، به راحتی شکسته نشود و انعطاف بسیار بالایی داشته باشد که این ویژگی‌ها جز موارد لازم برای کارت‌های هوشمند پی وی سی به شمار می‌آید.
 • دارای محدوده دمایی بسیار بالا
  محدوده دمایی بسیار بالای این کارت پی وی سی هوشمند باعث می‌شود تا کارت هوشمند شما با قرارگیری در یک محیط گرم آسیب نبیند و نیاز به تعویض یا جایگزینی نداشته باشد که قابلیت بسیار مورد توجه و اهمیت است. همچنین این ویژگی باعث می‌شود تا شما بتوانید از این کارت در موقعیت‌ها و ناحیه‌های جغرافیایی مختلف استفاده کنید و از این نظر محدودیتی نداشته باشید.
 • دارای امنیت بسیار بالا
  دسترسی به اطلاعات این کارت هوشمند پی وی سی راحت نمی‌باشد و کسی نمی‌تواند به راحتی اطلاعات این کارت را بخواند و همین مورد باعث می‌شود تا امنیت این کارت بسیار بالا رود و از این نظر خیال شما راحت باشد.
 • دارای حافظه از مدل EEPROM
  این حافظه از تکنولوژی‌های روز دنیا استفاده می‌کند و امکان هک کردن آن به سادگی وجود ندارد و همین مورد اطلاعات شما را دسترسی‌ناپذیر می‌کند.
 • دارای امکان استفاده در پرداخت‌های غیر نقدی
  شما می‌توانید از این کارت در مواقعی که نیاز به پرداخت غیر نقدی است، مانند پرداخت‌های درون شهری اتوبوس یا مترو استفاده کنید و نیاز خودتا را از این جهت رفع کنید.
 • دارای قابلیت چاپ با انواع مختلف پرینتر‌های کارت‌های پی وی سی
  برای چاپ کارت پی وی سی با این حافظه، می‌توانید از انواع مختلف پرینتر‌های کارت پی وی سی استفاده کنید و محدود به یک نوع پرینتر نیستید.
 • دارای قابلیت رمز‌گذاری
  شما می‌توانید چیپست این نوع کارت را رمز‌گذاری کنید و امنیت اطلاعات خودتان را بیش از بیش بالا ببرید.

با توجه به ویژگی‌های گفته‌شده این کارت یکی از بهترین انتخاب‌ها به شمار می‌آید. برای سفارش چاپ کارت با استفاده از شماره تلفن‌های موجود در سایت با ما تماس بگیرید.

 

 

 

 

 

 

 

سایر محصولات مرتبط

فهرست