کارت DESFIRE EV1

این محصول را به اشتراک بگذارید

اگر از چند نفر متخصص انتخاب چاپ کارت پی‌وی‌سی در مورد گزینه‌های مناسب جهت چاپ و تولید انواع کارت‌های این حوزه بپرسید؛ به طور قطع اولین اسمی که به شما…

اگر از چند نفر متخصص انتخاب چاپ کارت پی‌وی‌سی در مورد گزینه‌های مناسب جهت چاپ و تولید انواع کارت‌های این حوزه بپرسید؛ به طور قطع اولین اسمی که به شما خواهد گفت، نام کارت پی‌وی‌سی DESFIRE EV1 خواهد بود؛ زیرا مزیت‌ها و کاربردهای فراوانی دارد و می‌تواند نیازهای متعدد موجودتان را برطرف کند.

برای اینکه به شما در این جهت بیشتر کمک کنیم؛ در ادامه تعریف دقیق این کارت، مزیت‌هایش و برخی از کاربردهایش به طور مختصر و مفید برایتان توضیح خواهیم داد تا در این زمینه ابهامی نداشته باشید.

کارت DESFIRE EV1 چیست؟

کارت پی‌وی‌سی DESFIRE EV1 از نوع غیرتماسی است و امکان خوانش آن از راه دور نیز وجود دارد. فرکانس خوانش این کارت خام 13.56 مگاهرتز است و در بازار مصرفی تحت نام کارت مایفر DESFIRE EV1 نیز شناخته می‌شود.

این کارت‌ها دارای میکروچیپ و مدار داخلی هستند و از کیفیت بسیار مطلوبی برای چاپ برخوردار هستند که باعث می‌شود تا گزینه‌های مناسبی برای انجام این کار به شمار بیایند و محدودیت‌هایتان در این زمینه را از بین ببرند که مطلوب هرکسی به شمار می‌آید.

مزیت‌های کارت  DESFIRE EV1 چیست؟

هرکسی در هنگام خرید محصول به مزیت‌هایش توجه می‌کند و سعی می‌کند تا براساس این موارد تصمیم خودش برای خرید را بگیرد؛ اما برای انجام این کار نیاز به آگاهی دارد که در این قسمت سعی می‌کنیم؛ این اطلاعات در مورد مزیت‌های کارت پی‌وی‌سی DESFIRE EV1 برای شما فراهم کنید تا در این زمینه محدودیتی برایتان موجود نباشد.

قابلیت ذخیره اطلاعات دارند

در بسیاری از حوزه‌ها نیاز است تا اطلاعات فرد دارنده کارت برروی آن ذخیره شود تا او به راحتی بتواند آن را به کار ببرد و در این زمینه با مشکلی رو‌به‌رو نباشد؛ اما برای برخورداری از این مزیت، کارت مورد نظر باید حافظه داخلی داشته باشد که کارت پی‌وی‌سی DESFIRE EV1 دارای آن است و به خوبی این نیاز را برطرف می‌کند.

امکان باز و بسته‌کردن درب بدون تماس را به شما می‌دهد

افرادی که در جاهای امنیتی کار می‌کنند، نیاز دارند تا بتوانند درب محل موردنیاز خودشان را بدون تماس باز کنند. البته این موضوع تنها به این مورد محدود نیست و در بسیاری جاهای دیگر مانند پارکینگ یا برای ثبت حضور و غیاب پرسنل ادارات دولتی نیز کاربرد دارد؛ برای استفاده از این قابلیت باید کارتتان غیرتماسی و از نوع مایفر باشد که خوشبختانه کارت پی‌وی‌سی DESFIRE EV1 دارای این ویژگی است و از فاصله 10 متری قابلیت خوانش را دارد.

مقاومت و استحکام بسیار مناسبی دارد

استحکام و مقاومت کارت مورداستفاده شما در برابر ضربات و فشارهای تنشی بسیار مهم است و می‌تواند تعیین کند که کارتتان تا چه مدت کار می‌کند و می‌توانید از آن جهت رفع نیازهای خودتان استفاده مطلوب کنید.  کارت پی‌وی‌سی DESFIRE EV1 از استحکام و مقاومت بسیار خوبی برخوردار است و از این جهت خیالتان را به طور کلی راحت و آسوده می‌کند، به این صورت می‌توانید مدت طولانی آن را به کار بگیرید و در این جهت مشکلی نداشته باشید.

کارت DESFIRE EV1 چه کاربردهایی دارد؟

کاربردهای کارت پی‌وی‌سی DESFIRE EV1 بسیار است؛ زیرا هم فرکانس غیرتماسی بسیار مناسبی است و هم از قابلیت و ویژگی‌های دیگری منحصر به فردی مانند قابلیت بازیافت، امکان ذخیره اطلاعات و استحکام مناسبی برخوردار است؛ در ادامه یکی از مهم‌ترین آن‌ها را معرفی می‌کنیم و شرح می‌دهیم.

چاپ کارت استخرها

امروزه دیگر بسیار از استخرها، از کارت مایفر برای باز و بسته‌کردن درب کمدهای خودشان استفاده می‌کنند؛ زیرا هم نیاز به تماس دارند و هم از فرکانس خوبی برخوردار هستند. کارت‌های مایفر انواع مختلفی دارند که به طور قطع کارت پی‌وی‌سی DESFIRE EV1 یکی از بهترین موارد آن‌ها برای استفاده و به کارگیری در این مکان‌ها به شمار می‌آید و می‌تواند نیازهای موجود را برطرف کند.

خرید کارت DESFIRE EV1

خرید  کارت پی‌وی‌سی DESFIRE EV1 باید از مرکزهای معتبر انجام دهید تا محصولی باکیفیت و مقرون به صرفه را دریافت کنید. فرزان کارت آسیا یکی از این مرکزها است که به خوبی این شرایط را برای شما فراهم می‌کند و می‌توانید برای چاپ انواع مختلف کارت‌ها این بستر خام را از ما تهیه کنید. اگر هم سوال یا ابهامی داشته باشید؛ می‌توانید بااستفاده از شماره تلفن‌های موجود در سایت آن‌ها را باما مطرح کنید تا در اولین فرصت پاسخ آن‌ها دهیم.

سایر محصولات مرتبط

فهرست