کارت RW

این محصول را به اشتراک بگذارید

کارت RW یک کارت حافظه غیرتماسی است که هم قابلیت خواندن دارد و هم نوشتن. در حقیقت تفاوتی که کارت RW نسبت به دیگر کارت‌های هوشمند دارد این است که…

کارت RW یک کارت حافظه غیرتماسی است که هم قابلیت خواندن دارد و هم نوشتن. در حقیقت تفاوتی که کارت RW نسبت به دیگر کارت‌های هوشمند دارد این است که بدون نیاز به تماس با دستگاه قابل خواندن است. شما برای استفاده نیازی نیست کارت را در تماس مستقیم با کارت خوان قرار دهید. این کارت برای انتقال اطلاعات از امواج الکترومغناطیسی استفاده می‌کند و شما را از درآوردن کارت از کیف و در دسترس قرار دادن آن بی نیاز خواهد کرد. اگر دوست دارید اطلاعات دقیق‌تری در مورد آن بدست آورید و بدانید کارت‌های RW چه مزایا و کاربردی دارند در ادامه همراه ما باشید.

 کاربرد کارت RW

خواندن کارت RW بسیار راحت و سریع است که این قابلیت موجب شده است از این نوع کارت در ساخت کارت‌های شناسایی، کنترل دسترسی و تردد کارت پارکینگ و کارت پرسنلی، ژتون غذا، خرید بلیط ورزشگاه و غیره استفاده بسیاری شود. این کارت‌ها به راحتی قابل پانچ شدن است که قرار دادن کارت‌ در کنار فرم اداری به منظور کارت شناسایی در ادارات و شرکت‌ها ایده بسیار جالبی است.

اگر دوست داشته باشید طراحی خاصی بر روی کارت انجام شود می‌توانید با خریداری رنگ سفید کارت این امکان را برای خود فراهم کنید، این کارت این قابلیت را دارد که هر طرحی بر روی آن اجرا شود. همچنین می‌توان برای تصاویر پرسنلی از این نوع کارت‌ها استفاده نمود. کارت‌های RW با داشتن اندازه مناسب توسط پرینترهای کارت پی‌وی‌سی به آسانی قابلیت چاپ دارند. همچنین پرینترهایی مانند فارگو و زبرا با کیفیت بسیار عالی کارت‌های RW را چاپ می‌کنند. البته خوب است این ویژگی را هم در مورد چاپ کارت RW بدانید، این نوع کارت هم به صورت یک رو و هم به صورت دو رو قابل طراحی و چاپ است که چاپ دو رو جذابیت فوق‌العاده‌ای به این کارت می‌دهد.

ویژگی‌های کارت RW 

برای سفارش کارت RW خوب است در ابتدا با ویژگی‌های آن آشنا شوید. ویژگی‌های این کارت را در جدول زیر مشاهده می‌کنید:

فاصله قرائت از 8cm – 5cm
حافظه 4 کیلوبایت، خواندنی و نوشتنی
امنیت ضعیف
ضخامت mm – 0/8 mm9/0
ابعاد W*H = 85,7 mm *54,03 mm
انتقال اطلاعات بسیار سریع و راحت

مزایای کارت RW 

کارت RW دارای مزایای بسیاری است که این کارت را در بین خریداران محبوب کرده است. از جمله ویژگی‌هایی که در محبوبیت این کارت تاثیر دارد می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

  • کارت RW عنوان جدیدترین کارت‌های RFID شناخته می‌شود که در مقایسه با سری قبلی کارت‌های RFID، قابلیت نوشتن اطلاعات را نیز دارد.
  • اطلاعات روی کارت به راحتی قابل تغییر هستند و شما می‌توانید اطلاعات وارد شده را پاک و دوباره بازنویسی کنید.
  • اطلاعات روی کارت توسط امواج الکترومغناطیسی تامین می‌شود، بنابراین کارت RW هیچ نیازی به باتری ندارد. در واقع، از طریق جذب امواج رادیو به وسیله آنتن کارت که از راه کارتخوان ارسال می‌شود، تراشه کارت به راحتی شارژ می‌گردد و سپس اطلاعات به کارتخوان ارسال می‌شود.
  • یکی از مزایای مهم این کارت قابلیت بازیافت بودن آن است. در واقع شما با خرید کارت هیچ آسیبی به محیط زیست وارد نمی‌کنید.

راهنمای خرید

از آنجا که این روزها در فروشگاه‌های مختلف در زمینه فروش کارت RW فعالیت می‌کنند، انتخاب یک فروشگاه مطمئن برای تجربه یک خرید خوب ممکن است کمی سخت به نظر برسد. اما برای این که بخواهید از خرید کارت RW اطمینان کافی به دست آورید و از اصالت کالا مطمئن باشید، باید به سراغ فروشگاه‌های معتبر و باتجربه بروید. فروشگاهی که بتواند در قبال خرید شما ضمانت کیفیت و اصل بودن کالا در اختیار شما قرار دهند. همچنین داشتن یک مشاوره و راهنمایی قبل از خرید به شما کمک می‌کند در انتخاب خود مصمم‌تر باشید و با توجه به نیاز خود خرید کنید. در این شرایط هر سوالی که در مورد کارت RW و قابلیت‌های آن داشته باشید می‌توانید از طریق سایت یا شماره تلفن اطلاعات مورد نیاز خود را به دست آورید. مشاورین ما آماده پاسخ گویی به شما هستند.

 قیمت کارت RW 

با استفاده از کارت‌های RW تنها می‌تواند یک سریال ده رقمی را بدون تماس با دستگاه خواند و یا نوشت. از آنجا که این روزها از این فرکانس کمتر استفاده می‌شود، برخلاف قدیمی شدن این تکنولوژی و استفاده کمتر، کارت RW نسبت به نسل‌های جدید خود قیمت بیشتری دارد. البته فروشگاه‌های مختلف برای ارائه این محصول ممکن است قیمت‌های متفاوتی در نظر بگیرید که این اختلاف قیمت بخاطر کیفیت به کار رفته برای تولید کارت‌های RW است. حال برای کسب اطلاعات دقیق در مورد قیمت کارت می‌توانید به فروشگاه‌های مختلف سر بزنید و یا در وب‌سایت‌های مختلف با مشاهده کارت RW ارائه شده و ویژگی‌های محصول و خدمات پس از فروش تصمیم قطعی خود را بگیرید.

شرایط نگهداری و عمر مفید کارت 

برای افزایش طول عمر کارت RW باید این نوع کارت‌ها را در هر شرایط محیطی قرار ندهید و از تاثیر رطوبت بر روی کارت جلوگیری کنید. همچنین تجمع آلاینده‌های هوا بر روی کارت موجب می‌شود کارت قابلیت خود را به زودی از دست دهد و از تاثیر عملکرد مغناطیسی بر روی کارت کاسته می‌شود. کارت RW مانند دیگر کارت‌های هوشمند با وارد شدن فشارهای فیزیکی زیاد می‌شکند. پس برای استفاده از این نوع کارت‌ها برای مدت طولانی حتما این نکته را در نظر بگیرید.

توصیه ما به شما:

به منظور استفاده طولانی از کارت‌ RW، خرید جا کارتی‌ مناسب است. تا هم طراحی روی کارت به زودی پاک نشود و از خراب شدن و شکستن کارت جلوگیری کنید.

نتیجهگیری

کارت RW جدیدترین کارت‌های نوع RFID است که با داشتن قابلیت خواندن و نوشتن انتخاب مناسبی برای کنترل تردد است. این کارت مانند دیگر کارت‎های مغناطیسی توسط دستگاه کارت خوان اسکن می‌شود و اطلاعات خیلی سریع در دسترس قرار می‌گیرد. داشتن این ویژگی موجب شده است استفاده از این کارت‌ها در ورود و خروج بسیاری از اماکن و شرکت‌ها بسیار مفید واقع شود. چرا که شخص دیگر نیاز ندارد برای شناسایی یا ثبت اطلاعات خود وقت صرف کند. سرعت خواندن این نوع کارت بسیار بالاست و در فاصله 10 سانتی‌متری به آسانی اطلاعات توسط دستگاه خوانده می‌شود.

محصول کارت ترکیبی مایفر با RO می تواند برای شما مفید باشد.

سایر محصولات مرتبط

فهرست