1. خانه
  2. چاپ کارت PVC
  3. خدمات چاپ
  4. کدینگ و کدگذاری کارت هوشمند پی وی سی

کدینگ و کدگذاری کارت هوشمند پی وی سی

این محصول را به اشتراک بگذارید

یکی از راه‌های افزایش امنیت کارت‌ها و هوشمند کردن آن‌ها استفاده از کدینگ و فرآیند کدگذاری کارت‌های پی وی سی است. کدگذاری باعث می‌شود تا شما از جهت امنیت کارت…

یکی از راه‌های افزایش امنیت کارت‌ها و هوشمند کردن آن‌ها استفاده از کدینگ و فرآیند کدگذاری کارت‌های پی وی سی است. کدگذاری باعث می‌شود تا شما از جهت امنیت کارت پی وی سی خودتان اطمینان کامل داشته باشید و دچار هیچگونه نگرانی نشوید. روش کدینگ یا کدگذاری شامل روش‌های مختلف لازم برای رمز‌گذاری بر روی قطعات دیجیتال مختلف کارت‌های پی وی سی می‌باشد که در هنگام چاپ انواع مختلف کارت‌های مختلف پی وی سی انجام می‌شود.

فرآیند کدینگ و کدگذاری کارت چگونه است؟

این فرآیند یک عملیات بسیار پیچیده و زمان‌بر است که توسط پرینترها یا کارت‌های پی وی سی انجام می‌شود. کدینگ کارت‌های پی وی سی مختلف دارای شرایط مختص به خودشان می‌باشد و بر روی هرکدام اطلاعات مخصوص به خود آن‌ها بر روی آن کارت‌ها وارد می‌شود. ساز و کار کدگذاری کارت‌های غیر تماسی، کارت‌های بانکی و دیگر کارت‌های پی وی سی هوشمند با یکدیگر متفاوت است و وابسته به نوع کارت پی وی سی هوشمند تغییر می‌کند.

کدینگ کارت‌های هوشمند پی وی سی با استفاده از تراشه‌ها و نوارهای مغناطیسی صورت می‌گیرد که دارای حافظه و قابلیت رمزگذاری هستند. اطلاعات شخصی‌سازی شده و رمز شما بر روی این تراشه‌ها یا نوارهای مغناطیسی ذخیره می‌شود و به شما امکان می‌دهد تا کارت هوشمند پی وی سی مختص به خودتان را داشته باشید.

کدینگ و رمز‌گذاری فرآیندی است که می‌تواند بسیار کمک کننده باشد و در حال حاضر بر روی کارت‌های هوشمند ملی، کارت‌های هوشمند پی وی سی پایان خدمت و بسیاری دیگر از کارت‌های پی وی سی هوشمند استفاده می‌شود تا این کارت‌ها را شخصی‌سازی کند و به شخص از این جهت اطمینان خاطر لازم را بدهد. این فرآیند در فرازکارت صورت می‌گیرد و شما به راحتی می‌تواند این عملیات و انجام آن را به این شرکت بسپارید و از این جهت خیالتان راحت باشد.

سایر محصولات مرتبط

فهرست