کیت تمیز کننده hiti

این محصول را به اشتراک بگذارید

به دلیل استفاده مدوام از این دستگاه می بایست کاربر پرینتر را به صورت دوره‌ای سرویس و نظافت آن را رعایت کند. تمیز نکردن پرینتر به مرور زمان باعث افت…

به دلیل استفاده مدوام از این دستگاه می بایست کاربر پرینتر را به صورت دوره‌ای سرویس و نظافت آن را رعایت کند. تمیز نکردن پرینتر به مرور زمان باعث افت کیفیت چاپ و نتیجه نامطلوب خواهد شد، به علاوه که ممکن است که خسارت‌های مالی نیز به دنبال داشته باشد.

سرویس و نظافت پرینترهای  pvc، بهتر است به گونه‌ای انجام شود که تمامی قسمت‌های پرینتر با هم تمیز شوند، در این صورت بهترین نتیجه را از سرویس پرینتر خواهید گرفت، زیرا با تمیز شدن تمام قسمت‌ها یکپارچگی دستگاه بیشتر شده و آلودگی بخش‌های نظافت نشده تاثیری برچاپ نخواهد گذاشت.

به منظور سهولت کاربران در نظافت پرینتر، کیت‌هایی طراحی و تولید شده‌اند که چند کاربرد دارند و می‌توان به کمک آن‌ها سرویس تمام پرینتر را به صورت یک باره انجام داد. این کیت‌ها شامل چند تمیز کننده مختلف هستند که کیت تمیز کننده hiti یکی از انواع مختلف آن می‌باشد.

اجزاء کیت تمییز کننده hiti

کیت تمییز کننده hiti یکی از بهترین کیت‌های نظافت پرینتر‌های pvc موجود در بازار است که شامل :

  • کارت تمییز کننده
    کارت تمیز کننده کمک می‌کند تا بتوانید راحت‌تر و سریع‌تر غلطک‌های پرینتر را تمیز کنید.
  • قلم پاک کننده
    هد دستگاه یکی از مهم‌ترین قسمت‌های دستگاه پرینتر می‌باشد که بدون آن عملا دستگاه نمی‌تواند چیزی را چاپ کند. قلم پاک کننده کیت تمیز کننده hiti به شما کمک می‌کند تا بتوانید به سرعت این هد را تمیز کنید.
  • غلطک چسب دار
    برای رفع آلودگی کارت‌ها و تمیز کردن آن‌ها بعد از چاپ می‌توانید از غلطک چسب‌دار استفاده کنید.

تاثیر استفاده از کیت تمییز کننده hiti

این کیت تمیز کننده که تقریبا دارای مجموعه کاملی از ابزار مورد نیاز برای نظافت پرینتر شما است، به حفظ سلامت پرینتر شما با از بین بردن تمام آلودگی‌ها به صورت یک‌باره، کمک خواهد‌کرد. بعد از انجام سرویس توسط این کیت کاربر تفاوت کیفیت چاپ را نسبت به قبل خواهد دید و این امر به چاپ کارت‌های pvc با کیفیت مناسب منتهی خواهد شد.

چه زمانی از کیت تمیز کننده hiti استفاده کنیم ؟

به طور عادی و برای بیشتر پرینتر‌های موجود در بازار بهتر است که بعد چاپ 1000 کارت pvc به صورت یک رو و یا 500 چاپ کارت  pvc به صورت دو‌رو، سرویس و نظافت دوره‌ای انجام شود تا علاوه بر حفظ سلامت دستگاه، کیفیت چاپ خوبی هم به دست آید.

شرکت‌های سازنده پرینتر‌های pvc گارانتی این محصولات را منوط به انجام سرویس های دوره‌ای پرینتر می‌کنند. پس بهتر است برای پیشگری از هزینه‌های مالی ناشی از خرابی بر اثر آلودگی پرینتر، توجه کافی به زمان سرویس آن‌ها را داشته باشید

سایر محصولات مرتبط

فهرست