گیره آهن‌ربایی کارت

این محصول را به اشتراک بگذارید

اگر به دنبال وسیله‌ای می‌گردید که بتوانید بااستفاده از آن به راحتی کارت‌های مختلف را به لباس خودتان متصل کنید و در این جهت مشکلی نداشته باشید؛ باید به سراغ…

اگر به دنبال وسیله‌ای می‌گردید که بتوانید بااستفاده از آن به راحتی کارت‌های مختلف را به لباس خودتان متصل کنید و در این جهت مشکلی نداشته باشید؛ باید به سراغ گیره آهن‌ربایی کارت بیایید؛ این تجهیز به طور خاص این کار طراحی شده است و در این جهت کاربرد دارد. گیره آهن‌ربایی کارت انواع بسیاری دارد که از جمله آن‌ها می‌توان به گیره کارت استیل، گیره کارت آهن‌ربایی، گیره کارت پلاستیکی و گیره کارت فلزی اشاره کرد که در جاهای مختلف کاربرد دارند.

در ادامه مشخصات این محصول و کاربرد آن را به طور مختصر و مفید بررسی می‌کنیم تا به طور کامل با آن آشنا شوید و زمینه‌های استفاده از آن را نیز متوجه شوید.

گیره آهن‌ربایی چه مشخصاتی دارد؟

گیره آهن‌ربایی کارت در دسته لوازم جانبی کارت قرار می‌گیرد؛ اما کاربرد آن فراتر از این دسته است. ابعاد از گیره 1 در 4.5 سانتی‌متر است و وزن 30 گرمی دارد. وزن سبک آن باعث می‌شود تا هنگام قرارگیری برروی لباس برای شما سنگینی ایجاد نکند و از این بابت اذیت‌کننده نباشد.

جنس این گیره را به طور معمول از جنس پلاستیک یا فلز می‌سازند؛ البته این موضوع بستگی به کاربرد و حوزه مورداستفاده نیز دارد. همانطوری که از اسم آن نیز پیدا است، اتصال این گیره نیز به صورت آهن‌ربایی صورت می‌گیرد.

آیا می‌توان از گیره آهن‌ربایی برای اتصال کارت‌های افقی و عمودی استفاده کرد؟

بسیاری از شرکت‌ها یا برندها براساس اهداف خاصی که دارند؛ کارت‌های خودشان را به صورت افقی چاپ می‌کنند؛ کارکنان این مجموعه‌ها برای اتصال نیاز به استفاده از وسیله‌ای دارند که توانایی نگهداری این نوع از کارت‌ها را داشته باشد؛ این افراد می‌توانند از گیره آهن‌ربایی کارت برای این منظور استفاده کنند؛ زیرا هم قابلیت نگهداری کارت‌های عمودی و هم افقی را دارد و از این بابت آن‌ها را بامحدودیتی روبه‌رو نمی‌کند.

کاربرد گیره آهن‌ربایی در چه مواردی است؟

در قسمت قبلی مشخصات گیره آهن‌ربایی کارت را به صورت مختصر و مفید بررسی کردیم و در مورد آن‌ها توضیحاتی را دادیم؛ اما در این قسمت قصد داریم؛ در مورد کاربرد گیره آهن‌ربایی صحبت کنیم و موارد مربوط به آن را برای شما توضیح دهیم تا به آگاهی کاملی در این زمینه برسید؛ پس تا انتهای این بخش با ما همراه باشید.

اتصال کارت پرسنلی

کارمندان و پرسنل مجموعه‌های مختلف برای اینکه بتوانند کارت پرسنلی را به همراه داشته باشند؛ بامشکل روبه‌رو هستند؛ زیرا باید این کارت را برروی لباسشان بچسبانند و این کار بااستفاده از سوزن کار سختی است؛ اما با حضور گیره آهن‌ربایی کارت این مشکل به طور کلی برطرف شده است و آن‌ها می‌توانند به راحتی کارت را برروی لباس خودشان آویزان کنند و به خاطر سبکی و راحتی، چیزی را حتی حس نیز نکنند که باعث آرامش خیال آن‌ها در هنگام کار می‌شود و از این جهت دردسرهای آن‌ها را از بین می‌برد.

 

متصل‌کردن کارت تردد سمینارهای مختلف

در سمینارها و همایش‌ها برای رفت و آمد نیاز به استفاده از کارت تردد یا همان شناسایی است؛ زیرا تنها باید افرادی به داخل سالن بیایند که به مراسم دعوت شده‌اند یا برای آن ثبت‌نام کرده‌اند؛ در این میان متصل‌کردن کارت تردد برروی سینه بااستفاده از سوزن کار سختی است و اذیت‌کننده است و باید برای جایگزینی آن ابزاری را استفاده کرد.

گیره آهن‌ربایی کارت همان ابزار موردنظر است که می‌تواند به طور مطلوبی نیازهای موجود در این زمینه برطرف کند و مشکل متصل‌کردن کارت تردد سمینارها را به لباس را به فراموشی کامل بسپارد که مطلوب همگان به شمار می‌آید.

خرید گیره آهن‌ربایی

خرید گیره آهن‌ربایی کارت بسیار کمک‌کننده است و می‌تواند به راحتی مشکلات و موانع موجود را از بین ببرد؛ بنابراین توصیه می‌کنیم که آن را تهیه کنید و از مزیت‌هایش غافل نشوید. جهت خرید گیره آهن‌ربایی کارت نیز می‌توانید به فرزان کارت آسیا مراجعه کنید یا بااستفاده از شماره تلفن‌های موجود در سایت با ما تماس بگیرید تا کارشناسان مربوطه در اولین فرصت به سوالات شما پاسخ دهند.

سایر محصولات مرتبط

فهرست