گیره یویی کارت

این محصول را به اشتراک بگذارید

یکی از لوازم جانبی که کاربرد زیادی در همایش‌ها، ادارات، بیمارستان‌ها و جاهای مختلف دارد، گیره یویی کارت است. این ابزار جهت اتصال انواع کارت پرسنلی، کارت شناسایی و کارت…

یکی از لوازم جانبی که کاربرد زیادی در همایش‌ها، ادارات، بیمارستان‌ها و جاهای مختلف دارد، گیره یویی کارت است. این ابزار جهت اتصال انواع کارت پرسنلی، کارت شناسایی و کارت تردد به کار می‌رود. برای اتصال آن نیز می‌توان از بند گردن‌آویز نیز استفاده نمود. انواع پرمصرف این محصول شامل مواردی چون گیره کارت استیل، گیره کارت آهنربایی، گیره کارت پلاستیکی و گیره کارت فلزی می‌شود که کاربردهای فراوانی را به همراه دارند.

گیره یویی کارت چه مشخصاتی دارد؟

گیره یویی کارت را به طور معمول از جنس فلز یا پلاستیک می‌سازند. انواع فلزی آن‌ها دوام و پایداری زیادتری نسبت به نوع پلاستیکی برخوردار هستند، اما انعطاف‌پذیری نوع پلاستیکی بیشتر است. جنس کلیپس این گیره‌ها نیز از استیل ضدزنگ است. این موضوع باعث می‌شود تا دوام و ماندگاری آن‌ها بالاتر برود و در اثر برخورد با آب دچار زنگ‌زدگی و پوسیدگی نشوند. به این صورت مدیران مجموعه‌های مختلف یک گیره یویی کارت را برای موارد مختلف به کار ببرند و نیاز به خرید نمونه جدید دیگر نداشته باشند.

برای اتصال گیره یویی کارت می‌توانید هم از بند گردن‌آویز استفاده کنید. همچنین امکان اتصال آن با استفاده گیره موجود در پشتش را نیز به لباستان دارید و می‌توانید از آن نیز بهره ببرید.

رنگ‌بندی گیره یویی کارت به چه صورتی است؟

مجموعه‌های مختلف دوست دارند، لوازم جانبی متناسب با رنگ سازمانی خودشان را تهیه کنند تا بتوانند آن را در ذهن مخاطب بهتر جا بیندازند. به این صورت مشتری در صورت رنگ آن‌ها، به یاد مجموعه موردنظر می‌افتد که باعث افزایش تبلیغ دهان به دهان برند موردنظر در میان افراد مختلف می‌شود. بنابراین و برای رفع این نیاز گیره یویی کارت در سه رنگ سفید، آبی و مشکی عرضه می‌شود. این تنوع رنگ بالا کمک می‌کند تا مدیران برند در هنگام خرید مشکل یا محدودیت خاصی در این زمینه نداشته باشند و بتوانند نیازهایشان را به راحتی برآورده کنند.

آیا می‌توان از گیره یویی کارت برای کارت‌های افقی نیز استفاده کرد؟

در همایش‌ها، ادارت، بیمارستان‌ها و بسیاری از جاهای دیگر ممکن است که کارت‌ها به صورت افقی چاپ شوند و در اختیار افراد مختلف قرار بگیرد. در نگاه اول این کار شاید باعث ایجاد مشکل شود، اما جای نگرانی نیست، زیرا آن‌ها می‌توانند از گیره یویی کارت جهت این هدف استفاده کنند. زیرا این تجهیز قابلیت استفاده برای کارت‌های افقی و عمودی را دارد و از این نظر افراد را با محدودیت روبه‌رو نمی‌کند.

گیره یویی کارت چه کاربردی دارد؟

کاربردهای گیره یویی کارت بسیار است و می‌توان از آن در جاهای مختلف بهره برد. در این قسمت دو مورد از مهم‌ترین موارد آن را به شما معرفی می‌کنیم و در مورد این کاربردهای بیشتر توضیح می‌دهیم تا آشنایی کاملی در این زمینه داشته باشید.

اتصال کارت پرسنل بیمارستان در همایش‌های مختلف مربوط به آن‌ها

در بیمارستان‌های مختلف همایش‌های علمی و غیرعلمی بسیاری برگزار می‌شود که پرسنل بیمارستان و افراد دیگری در آن‌ها شرکت می‌کنند. برای حضور تمامی این افراد کارت صادر می‌شود و آن‌ها نیاز دارند که این کارت‌ها را به لباس خودشان آویزان کنند. گیره یویی کارت این موضوع را به طور کامل پوشش می‌دهد و به آن‌ها کمک می‌کند تا بتوانند بدون دردسر از جایی به جای دیگر بروند و در این زمینه نیز دردسری نداشته باشند که بسیار مهم است.

اتصال کارت شناسایی در سازمان‌های دولتی و شرکت‌های خصوصی

افراد زیادی در سازمان‌های دولتی و اداره‌های خصوصی کار می‌کنند. این افراد دارای کارت شناسایی هستند، زیرا بدون استفاده از این کارت‌ها نمی‌توان آن‌ها را از دیگر افراد تشخیص داد و مراجعه‌کنندگان دچار مشکل می‌شوند. اما وجود این کارت‌ها باعث ایجاد مشکل رفت و آمد برای آن‌ها می‌شود. زیرا باید آن را در دست بگیرند و جایی برای اتصالش ندارند. گیره یویی کارت این معضل را به طور کلی حل می‌کند و به آن‌ها آزادی عمل لازم در هنگام حرکت را می‌دهد.

خرید گیره یویی کارت

فرزان‌کارت دارای اعتبار بالایی در زمینه فروش لوازم جانبی کارت است و تمامی محصولات مربوط به آن را دارد. بنابراین برای خرید گیره یویی کارت، کافی است که به این فروشگاه مراجعه کنید و نام آن را جستجو کنید تا بتوانید خرید خودتان را در کوتاه‌ترین زمان ممکن و به راحتی انجام دهید.

سایر محصولات مرتبط

فهرست