1. خانه
 2. لوازم مصرفی پرینتر
 3. ریبون
 4. ریبون رنگی اورجینالhiti cs200

ریبون رنگی اورجینالhiti cs200

این محصول را به اشتراک بگذارید

ریبون رنگی اورجینالhiti cs200 که به ریبون ۵ پنل نیز شهرت یافته است، ازجمله ریبون‌های پر کاربرد و مطرح پرینتر هایتی است. که به دلیل قیمت مناسب آن نسبت به…

ریبون رنگی اورجینالhiti cs200 که به ریبون ۵ پنل نیز شهرت یافته است، ازجمله ریبون‌های پر کاربرد و مطرح پرینتر هایتی است. که به دلیل قیمت مناسب آن نسبت به ریبون های دیگر بیشتر مورد‌ استفاده قرار می‌گیرد.

در واقع ریبون رنگی اورجینال hiti cs200 نوعی جوهر است که برای پرینتر‌های هایتی کاربرد دارد، و برای چاپ کارت‌هایpvc در پرینتر‌های  pvcنظیر hitics200 مورد استفاده است.

ریبون‌ها را میتوان بر اساس نوع پرینتر و هدف چاپ دسته‌بندی کرد، برای نمونه میتوان ریبون تک‌رنگ، ریبون مشکی، ریبون سفید، ریبون نیم پنل ، ریبون رنگی را نام برد، که هر کدام کاربرد خاصی دارند. و ما در این مقاله میخواهیم به معرفی ریبون رنگی اورجینال hiti cs200  بپردازیم، که مختص چاپگرhiti cs200  طراحی شده و مورد استفاده قرار می‌گیرد.

معرفی ریبون رنگی اورجینال hiti cs200

در بازار ریبون های رنگی مختلفی وجود دارد، اما ریبون رنگی اورجینال hiti cs200 منحصرا برای کارت پرینترhiti cs200 تولید شده‌است، این ریبون رنگی فول کالر می‌باشد و از پنچ پنل رنگی زرد، قرمز، آبی، مشکی  که هر پنل به طور اختصاصی برای یک رنگ استفاده می‌شود، و لایه شفافoverlay  تشکیل شده است؛ که لایه o در زمان پایان یافتن کار چاپ با حرارت بسیار بالا بر روی کارت‌های pvc‌ پرس می‌شود، و این لایه پلاستیکی سبب طول عمر بیشتر کارت‌ها و حفاظت فیزیکی آن‌ها می‌شود.

دمایی که ریبون رنگی اورجینالhiti cs200 درآن کار می‌کند، ۷۵درجه فارنهایت و رطوبت آن ۴۰ تا ۶۰درصد است، ریبون های اورجینال ساخت کره می‌باشند و با کدی که روی آن است، اصل و غیراصل بودن آن را می‌توان به‌راحتی تشخیص داد.

ویژگی های ریبون رنگی hiti cs200

 • یکی از ویژگی‌های ریبون رنگی اورجینالhaitics200 قابلیت چاپ‌ یک‌رو و دورو می‌باشد، همچنین امکان چاپ به صورت تمام رنگی یا تک رنگ را نیز برای کاربردهای گوناگون فراهم می‌کند.
 • ریبون رنگی هایتی قابلیت چاپ ۲۰۰ عدد کارت رنگی را به‌صورت پشت و رو و قابلیت چاپ ۴۰۰ کارت‌اعتباری رنگی را به صورت یک‌رو فراهم می‌کند، به عبارت دیگر هر پنل نماینده یک رنگ اصلی می‌باشد، که رنگ‌ها در زمان چاپ به‌صورت لایه‌ای و به نوبت بر روی کارت خام پی وی سی قرار می‌گیرند.
 • ریبون رنگی اورجینالhiti cs200 کاربرد بسیاری در چاپ انواع کارت پرسنلی و کارت دانشجویی و چاپ متن و آرم و لگو و انواع طرح دلخواه دارد، که برای چاپ نیازمند به داشتن پرینتر hiti cs200 هستند، زیرا پرینتر هایتی امکان چاپ را بر روی انواع کارتpvc با ضخامت‌های مختلف ۷۶۹ میکرون و ۵۰۰ میکرون و ۳۲۰ میکرون را فراهم می‌کند، و با استفاده از حرارت اطلاعات روی کارت های pvc چاپ می‌نماید.

علاوه بر این یکی از اجزای مهم برای چاپ کارت pvc داشتن پرینتر hiti است، که فرآیند چاپ روی آن صورت بگیرد، رول رنگی چاپگر کارت با توجه به موارد استفاده‌ای که دارند ابعاد و ویژگی مختلفی را شامل می‌شوند.

 • این ریبون با تکنولوژی چاپ مستقیم در پرینتری که برای چاپ کارت‌هایش از آن استفاده میکند، سازگار است.
 • این ریبون دارای دو رول است، که یکی از آن‌ها رول مصرف شده را به دور جمع میکند و دیگری رول مورداستفاده را برای استفاده توسط چاپگر ارائه می‌کند.
 • این ریبون برای چاپ uv که برای امنیت کارت پی وی سی استفاده می‌شود نیز مورد استفاده است.
 • ریبون رنگی اورجینالhiti cs200 دارای عمر طولانی هست، واگر تحت شرایط مناسب نگهداری شوند میتوان مدت زمان بیشتری حداکثر یک سال از استفاده کرد، در کل عمر مفید هر ریبون یک سال است و در صورت استفاده بیشتر از یک سال از کیفیت چاپ آن کاسته می‌شود.

چرا ریبون رنگی اورجینال hiti cs200

 • زیرا کیفیت ربیون‌ها با کیفیت تصویر چاپ شده روی کارت رابطه بسیار نزدیک دارد و هر کیفیت ریبون بیشتر باشد، کیفت عکس چاپ شده بهتر می‌شود.
 • به علت تماس مستقیم ریبون‌های رنگی اورجینالhaiti cs200 با هد دستگاه کیفیت ریبون بسیار اهمیت دارد، تا باعث آسیب به هد دستگاه نشود.
 • به علت داشتن شمارشگر و قفل روی هر ریبون امکان شناسایی در صورت غیر اورجینال بودن وجود دارد.
 • ریبون‌های رنگی اورجینالhaiti cs200 نسبت به ریبون‌های غیر اورجینان کیفیت چاپ بالاتری دارند، و اثر آلودگی کمتری روی دستگاه برجای می‌گذارند.

انواع ریبون رنگی پرینتر hitics200

ازاین جهت که پرینتر‌های هایتی به ما امکان چاپ رنگی و تک‌ رنگ را می‌دهند، ریبون‌های متنوعی دارد که هر کدام از آن‌ها ویژگی خاص خود را دارند، از جمله ریبون‌های این پرینتر می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

ریبون رنگی hiti مدل ymcko

این ریبون از ریبون‌های پر کاربرد است، که همان ریبون رنگی اورجینالhaitics200 است، که در بالا درباره آن توضیح داده شد، پرینترهای چاب کارت اعتباری امکان تولید رنگ مشکی را از رنگ‌های دیگر ندارند به همین دلیل ازymcko برای ساخت رنگ مشکی استفاده میکند که در این ریبون حرف k به معنی رنگ مشکی خالص است.

ریبون رنگی hiti مدل ymckok

این مدل یکی از ریبون های رنگی هایتی شناخته می‌شود، که دقیقا ویژگی‌های مدل ymcko را دارا می‌باشد، اما یک لایه مشکی اضافه در این مدل وجود دارد، که استفاده همزمان از دو k یا پنل مشکی رنگ موجب نوشتن پشت کارت به صورت همزمان با استفاده از پنل اضافی k  می‌شود، به نوعی باعث سرعت در انجام کار می‌شود.

ریبون‌ hiti مدلk  و ko

ریبون hiti مدل k در واقع یک نوع ریبون تک رنگ است، که دارای پنل k یا مشکی است و جهت نوشتن لگوی مشکی و صرفه‌جویی در هزینه از این ریبون استفاده می‌شود، نام تجاری این ریبونcs200k  است.

ریبون hiti مدل ko که دقیقا ویژگی‌های ریبون k را دارد تنها در انتهای چاپ لایه شفافی جهت حفاظت کارت به آن اضافه می‌کند، نام تجاری این ریبون cs200ko است.

ریبون hiti  طلایی و ریبون hiti نقره ایی

در ریبون طلایی و نقره‌ای از یک پنل تک رنگ طلای و نقره‌ای استفاده می‌شود، و برای چاپ کارت‌هایی با رنگ طلایی و نقره‌ای از این ریبون‌ها استفاده می‌شود، نام تجاری ریبون نقره‌ای ریبون silver و نام تجاری ریبون طلایی رییونgold  می‌باشد.

تعداد چاپ در همه ریبون‌های hiti

■ریبون رنگی hiti مدل ymcko با قابلیت چاپ ۴۰۰ کارت رنگی

■ریبون hiti سفید با قابلیت چاپ ۱۰۰۰کارت رنگی

■ریبون hiti نقره‌ای با قابلیت جاپ ۱۰۰۰ کارت رنگی

■ریبون hiti طلایی با قابلیت چاپ۱۰۰۰کارت رنگی

■ریبون hiti مشکی با قابلیت چاپ ۱۰۰۰ تا ۲۰۰۰ کارت رنگی

لوازم جانبی ریبون رنگیhitics200

یک غلطک تمیزکننده که از اهمیت بالایی برخوردار است؛ زیرا هر گونه گرد و غبار و آلودگی را از روی کارتpvc  برمی‌دارد، و با این روش به وارد نشدن آسیب به دستگاه کمک می‌کند.

یک کارت کلینر که آن هم به همراه ریبون عرضه میگردد، از قسمت ورودی دستگاه آن را وارد می‌کنیم و از قسمت خروجی خارج می‌شود.

یک عدد چیپ که اگر ریبون رنگی باشد، چیب رنگیhaitics200 باید تهیه شود و اگر ریبون مشکی باشد باید چیپ ریبون مشکی hiti باید تهیه کنیم.

در اصل چیپ ریبون شمارنده‌های تعداد چاپ زده شده می‌باشند، و اصل و غیر‌اصل بودن ریبون را برای ما مشخص می‌کند.

قیمت ریبون رنگیhaitics200

به دلیل متریال های متفاوت استفاده شده در ریبون‌های رنگیhiti  هرکدام دارای قیمت‌های مختلفی هستند، دلیل دیگری که باعث تفاوت قیمت‌ در ریبون‌ها می‌شود، تعداد چاپ و قابلیت‌های آن‌ها می‌باشد.

به دلیل وابسته بودن این محصولات به دلار این روز‌ها با نوسانات قیمت دلار ریبون رنگی hiti قیمت ثابتی ندارد، برای اطلاع از قیمت باید با فروشگاه‌هایی که ریبون با کیفیت و اورجینال ارائه می‌دهند، تماس بگیرید.

 

سایر محصولات مرتبط

فهرست