1. خانه
  2. لوازم مصرفی پرینتر
  3. ریبون
  4. فیلم
  5. فیلم اورجینال فارگو HDP5000

فیلم اورجینال فارگو HDP5000

این محصول را به اشتراک بگذارید

یکی از مواد مصرفی لازم برای پرینترهای فارگو HDP5000 و HDPii، فیلم اورجینال فارگو HDP5000 است. فیلم یک نوار شفاف است که همراه با ریبون­های تمام رنگ برای چاپ کارت…

یکی از مواد مصرفی لازم برای پرینترهای فارگو HDP5000 و HDPii، فیلم اورجینال فارگو HDP5000 است. فیلم یک نوار شفاف است که همراه با ریبون­های تمام رنگ برای چاپ کارت استفاده می­شود و قابلیت پرینت 1500 کارت را دارد. در پرینترهایی که از تکنولوژی چاپ غیرمستقیم استفاده می­کند علاوه بر ریبون برای چاپ کارت به فیلم هم نیاز دارید.

وظیفه فیلم اورجینال فارگو HDP5000 انتقال تصاویر مورد نظر بر روی کارت است به این صورت که ابتدا تصویر به وسیله هد دستگاه روی فیلم چاپ شده و بعد از آن بر روی کارت منتقل می­شود که باعث افزایش طول عمر کارت و بالارفتن کیفیت تصاویر چاپ شده نیز می­شود که از مناسب­ترین روش­های چاپ برای کارت­های هوشمند دارای تراشه است. در ادامه این مطلب جهت آشنایی با کاربرد و ویژگی­های این فیلم، مزایای استفاده از آن و راهنمایی جهت خرید و قیمت همراه ما باشید.

کاربرد فیلم اورجینال فارگو HDP5000

فیلم اورجینال فارگو HDP5000 از جمله مواد مصرفی ضروری برای چاپ کارت به روش غیرمستقیم است و به عنوان یک واسطه عمل می­کند. در روش چاپ دیجیتال غیر مستقیم علاوه بر ریبون به فیلم هم نیاز دارید. در این روش چاپ هد پرینتر فارگو به وسیله ریبون تصویر را روی فیلم که یک نوار شفاف است چاپ می­کند و پس از آن فیلم روی کارت می­چسبد و تصویر بین سطح کارت و فیلم قرار می­گیرد که همین امر سبب افزایش عمر و ماندگاری کارت می­شود­.

در این نوع چاپ هد چاپگر در تماس مستقیم با کارت قرار نمی­گیرد و این امر باعث افزایش طول عمر دستگاه نیز می­گردد. این تکنولوژی چاپ برای انواع کارت­های هوشمند به ویژه آن­هایی که دارای تراشه هستند، بسیار مناسب است. فیلم اورجینال فارگو HDP5000 با پرینترهای  Fargo HDP 5000 و  HDPii سازگار است و با آن می­توانید 1500 کارت پی وی سی را با رزولوشن و وضوح بالا به صورت لبه به لبه و یک رو چاپ کنید.

ویژگی­های فیلم اورجینال فارگو HDP5000

کیفیت و اصالت فیلم و ریبون در کیفیت و وضوح تصویر چاپ شده بر روی کارت بسیار مهم است و از آنجایی از فیلم در پرینتر­های چاپ غیرمستقیم استفاده می­شود در تماس مستقیم با هد پرینتر، ریبون و کارت پی وی سی قرار دارد کیفیت و اورجینال بودن آن از اهمیت ویژه­ای برخوردار است. فیلم اورجینال فارگو HDP5000 کیفیت چاپ بهتری نسبت به ریبون­های کره­ای و غیر اورجینال دارد و اثر آلودگی کمتری روی چاپگر می­گذارد که سبب افزایش طول عمر دستگاه می­شود و در صورت وجود لکه یا ناهموار بودن سطح کارت از آسیب به هد دستگاه جلوگیری می­کند. همچنین وجود فیلم در فرآیند چاپ ریبون روی فیلم و بعد از آن چاپ تصویر از روی فیلم بر روی کارت وضوح تصویر چاپ شده را به میزان قابل توجهی بالا برده و سبب افزایش ماندگاری طرح و متن چاپ شده می­شود.

مزایای فیلم اورجینال فارگو HDP5000 در چاپ

عواملی که باعث انتخاب فیلم اورجینال فارگو HDP5000 به عنوان یک محصول عالی برای چاپ کارت می­شود عبارتند از:

  • کیفیت چاپ بهتر و وضوح بالاتر کارت­ها
  • دوام و ماندگاری بیشتر کارت­های چاپ شده
  • عدم آسیب هد چاپگر در صورت ناهموار بودن کارت یا وجود لکه و کثیفی بر روی آن
  • مناسب برای چاپ کارت به تعداد بالا (1500 کارت یک رو)
  • چاپ به صورت لبه به لبه و عدم وجود حاشیه در کارت
  • مناسب برای چاپ انواع کارت هوشمند اسمارت

راهنمای خرید فیلم اورجینال فارگو HDP5000

ریبون‌ها و فیلم‌های فارگو از نظر متریال، کیفیت ساخت و نوع رنگی که استفاده می­کنند انواع مختلفی دارند هر چند در ظاهر شبیه به هم هستند اما در بازار به صورت کره ای و اورجینال وجود دارند و با توجه به کیفیت­شان دارای قیمت­های متفاوتی هستند. فیلم اورجینال فارگو HDP5000 نسبت به فیلم‌های کره­ای و غیر اورجینال از دوام و کیفیت چاپ بالاتری برخوردار بوده و اثر آلودگی کمتری بر روی چاپگر می‌گذارد. بنابراین در هنگام خرید فیلم به اورجینال بودن آن توجه نمایید، زیرا به صورت مستقیم بر روی کیفیت چاپ اثر می‌گذارد. در نهایت محصولات مورد نیازتان را از فروشگاه­ها و سایت­های معتبر تهیه کنید و به یاد داشته باشید که محصولات اورجینال با دارا بودن شماره شناسه از انواع غیر اورجینال قابل تشخیص هستند.

قیمت ریبون

فیلم اورجینال فارگو HDP5000 با قیمت مناسب و ارائه کیفیت بالا در چاپ یکی از محبوب­ترین فیلم­های سازگار با پرینتر­های  Fargo HDP 5000و  HDPiiاست. قیمت این محصول با توجه به وارداتی بودن آن و نوسانات بازار ارز و دلار متغیر است. شما برای خرید، مشاوره و اطلاع یافتن از قیمت روز این فیلم می­توانید به سایت­های اینترنتی معتبر و فروشگاه­های مربوطه مراجعه کنید.

شرایط نگهداری و عمر مفید ریبون

شرایط و نحوه نگهداری از هر محصولی با طول عمر و کیفیت آن رابطه مستقیم دارد. عمر مفید فیلم اورجینال فارگو HDP5000 نیز اگر آن را در شرایط مناسب یعنی جای خشک و خنک و به دور از تابش مستقیم نور خورشید نگهداری کنیم یک سال خواهد بود و پس از آن به مرور زمان از کیفیت آن کم می‌شود.  اگر فیلم در شرایط نامطلوب نظیر نور مستقیم خورشید، رطوبت، مجاورت با مواد شیمیایی، دمای بالا و… نگهداری شود یا در صورتی که بیش از یک سال از تولید آن گذشته باشد علاوه بر کاهش کیفیت آن می­تواند باعث شود که هزینه‌های اضافی جهت تعمیر و نگهداری پرینتر و یا چاپ مجدد کارت­ها بپردازید. پس در هنگام خرید حتما به تاریخ تولید فیلم فارگو و شرایط نگهداری از آن توجه کنید.

سخن آخر

اگر به دنبال یک فیلم با کیفیت برای چاپ انواع کارت پی وی سی به وسیله پرینتر­های  Fargo HDP5000 و  HDPiiهستید فیلم اورجینال فارگو HDP5000 برای چاپ کارت به روش غیر مستقیم در تعداد بالا یعنی 1500 کارت برای هر فیلم انتخاب مناسبی است. فیلم فارگو ماندگاری و طول عمر کارت را افزایش می­دهد و کیفیت و وضوح تصاویر و نوشته­ها را نیز بالا می­برد. از طرفی فیلم فارگو از آسیب رسیدن به دستگاه به دلیل ناهمواری و لکه­های احتمالی روی کارت جلوگیری می­کند. پس اگر به خرید این محصول علاقه­مند هستید در هنگام خرید به اصل و اورجینال بودن فیلم توجه کرده و آن را از فروشگاه­ها و سایت­های معتبر تهیه کنید و حتما درباره سلامت، تاریخ تولید و شرایط نگهداری فیلم اطمینان حاصل کنید.

 

سایر محصولات مرتبط

فهرست