1. خانه
  2. پرینتر کارت PVC

پرینتر کارت PVC

فیلترها

فیلتر ها

توضیحات

اگر قصد کارت پی‌وی‌سی برای کاربردهای مختلف را داشته باشید، باید به طور قطع از پرینتر آن استفاده کنید. البته برای چاپ کارت‌های مختلف PVC می‌توان روش‌های مختلف را به کار برد و  از انواع مختلف پرینتر استفاده کرد که هرکدام کیفیت مخصوص به خودشان را تحویل می‌دهند. برای چاپ کارت پی‌وی‌سی غیر از خود پرینتر به موارد دیگر نیز، نیاز دارید که در ادامه به معرفی و بیان آن‌ها به طور کامل می‌پردزایم.

برای چاپ کارت PVC چه مواردی موردنیاز است؟

برای چاپ کارت پی‌وی‌سی به ریبون یا Ribbon  نیاز خواهید داشت که در واقع همان رنگ چاپ‌شده برروی کارت‌ها به شمار می‌آید. ریبون‌ها نیز در انواع مختلفی موجود هستند، برخی از آن‌ها چهار رنگ است، برخی از موارد موجود در بازار اورجینال و بعضی موارد نیز های‌کپی به شمار می‌روند که هرکدام کیفیت رنگ و چاپ مخصوص به خودشان را دارند.

بعد از ریبون کارت خام پی‌وی‌سی نیاز دارید تا بتوانید موارد موردنیاز خودتان را برروی آن چاپ کنید. حال این کارت خام می‌تواند ترکیبی، هوشمند، مغناطیسی یا ساده باشد که بستگی به کاربردتان دارد و باتوجه به آن تعیین می‌گردد. در هنگام خرید ریبون و لمینت باید دقت کنید که حتما با پرینترتان تطابق داشته باشد، وگرنه نمی‌توانید از آن به خوبی استفاده کنید و دچار محدودیت خواهید شد.

بهترین چاپگر‌های کارت PVC کدام موارد هستند؟

چاپگرها یا پرینترهای بسیار زیادی در بازار موجود هستند که در این قسمت بهترین آن‌ها را به صورت تیتروار معرفی خواهیم کرد.

  • پرینتر کارت هایتی Hiti
  • پرینتر کارت مجیکارد Magicard
  • پرینتر کارت فارگو Fargo
  • پرینتر کارت پوینت من Pointman
  • پرینتر کارت زبرا Zebra
  • پرینتر کارت اولیس Evolis
  • پرینتر کارت هودو Hodoo

انواع روش چاپ پرینتر کارت پی‌وی‌سی به چه صورتی است؟

برای چاپ با‌استفاده از پرینتر یا چاپگر دو روش وجود دارد که روش اول، مستقیم است و راه دوم چاپ غیرمستقیم است.

چاپ مستقیم

در این نوع از روش چاپ، هد به طور مستقیم با کارت در تماس است و وابسته به فیلم نیست و اطلاعات از طریق گرما و حرارت چاپ می‌شود.

چاپ غیرمستقیم

در این روش چاپ کارت پی‌وی‌سی، ابتدا اطلاعات موجود به فیلم منتقل می‌شود، سپس در گرمای 180 درجه، از طریق فیلم به کارت خام موجود انتقال پیدا می‌کند. در این نوع از چاپ کارت پی‌وی‌سی، به صورت لبه لبه این کار صورت می‌گیرد و هیچگونه حاشیه‌ی سفیدی برروی کارت موردنظر ایجاد نمی‌گردد.

در هنگام خرید پرینتر کارت PVC باید به چه نکاتی دقت کرد؟

در هنگام خرید پرینتر باید توجه کنید که روش چاپ آن به چه صورتی است، از چه برندی است و می‌تواند با چه ریبون‌ها، فیلم‌ها و لمینت‌هایی کار کند تا در هنگام چاپ به مشکل یا محدودیتی برنخورید.

پرسش های متداول

آیا امکان خرید انواع پرینتر کارت پی‌وی‌سی از فرزان کارت آسیا وجود دارد؟

پرینترهای موجود در فرزان کارت آسیا، شامل انواع مختلفی رنگی و غیررنگی از برندهای متفاوت، مانند فارگو، HITI، EVOLIS است و شما امکان خرید آن‌ها را به راحتی دارید.

برای خرید پرینتر کارت pvc از فززان کارت باید چه کاری انجام دهم؟

برای خرید پرینتر کارت پی‌وی‌سی تنها کافی است به سایت مراجعه کنید، مدل مناسبتان را انتخاب کنید. بعد از انجام این کار تنها کافی است، بااستفاده از شماره تلفن‌های موجود در سایت باما تماس بگیرید تا در این مورد به شما راهنمایی بدهیم.

آیا فرزان‌کارت آسیا، فروش لوازم جانبی پرینترها را انجام می‌دهد؟

انواع مختلف لوزام جانبی پرینترها، شامل ریبون‌ها، فیلم‌ها، رول لمینت و کیت تمیز‌کننده در فرزان‌کارت آسیا صورت می‌گیرد و شما می‌توانید برای خرید آن‌ها اقدام کنید.

فهرست