پرینتر کارت پی وی سی fargo hdp 4500

این محصول را به اشتراک بگذارید

اگر زمان کمی برای چاپ کارت‌های پی وی سی دارید و در مقابل، حجم زیادی از کار چاپ رنگی، فکر شما را مشغول کرده است؛ چاپگر کارت پی وی سی…

اگر زمان کمی برای چاپ کارت‌های پی وی سی دارید و در مقابل، حجم زیادی از کار چاپ رنگی، فکر شما را مشغول کرده است؛ چاپگر کارت پی وی سی fargo hdp 4500 را تهیه کنید. چرا که این چاپگر دارای سرعت بالا در حین چاپ انواع کارت‌های شناسایی است که از جنس پی وی سی هستند. به طوری که پرینتر کارت پی وی سی fargo hdp 4500 می‌تواند چاپ کارت رنگی را در یک مرحله انجام دهد. گفته می‌شود که سرعت بالای چاپگر کارت پی وی سی fargo hdp 4500 از مزیت‌های رقابتی آن نسبت به سایر رده‌های چاپگر فارگو محسوب می‌شود.

ماژول‌های چاپگر کارت پی وی سی fargo hdp 4500

تکنولوژی پرینتر کارت پی وی سی fargo hdp 4500 از نوع غیر مستقیم است و کارت‌ها را به صورت لب به لب چاپ می‌کند. طراحی ماژولار این چاپگر کارت باعث شده تا ارزش آن نسبت به عدد و رقم قیمت، خیلی بیشتر باشد. به صورتی که شما هر قابلیتی را که مد نظر داشته باشید، می‌توانید ارتقاء بدهید و از کارایی آن، بهره بیشتری ببرید.

قابلیت چاپ دورو:

قابلیت چاپ دورو در زمان کم، از خواسته‌های رایج مالکان پرینتر کارت‌های پیشرفته محسوب می‌شود. چرا که این قابلیت به مالکان آن‌ها اجازه می‌دهد تا پروژه‌های بیشتری را بپذیرند و در زمان کمتر و با هزینه‌های مناسب‌تری این کار را انجام بدهند.

قابلیت لمینیت هلوگرافیک دورو:

قابلیت لمینیت هلوگرافیک دورو جزو قابلیت‌های اختیاری این چاپگر محسوب می‌شود. به طور معمول، پرینتر کارت پی وی سی fargo hdp 4500 می‌تواند کارت‌ها را به صورت یکرو لمینت کند، اما برای استفاده از قابلیت چاپ دوروی لمینت بر روی کارت پی وی سی باید برخی از ماژول‌های آن را ارتقاء بدهید.

قابلیت چاپ فلورسنت جهت امنیت بیشتر بصورت UV:

برای چاپ کارت‎های امنیتی و یا چاپ کارت‌های اختصاصی برای یک نفر، بهتر است یک نوار فلورسنت بر روی گوشه کارت درج شود. این قابلیت به طور معمول در چاپگرهای کاملا پیشرفته دیده می‌شود. پرینتر کارت پی وی سی fargo hdp 4500 جزو همان معدود چاپگرهایی است که به شما کمک می‌کند تا این کار را با کیفیت هر چه بیشتری انجام بدهید.

مزایا و معایب پرینتر کارت پی وی سی fargo hdp 4500

پرینتر کارت پی وی سی fargo hdp 4500 به سرعت و کیفیت بالایی که در حین کار دارد، معروف است. به همین خاطر، حجم تقاضای بالایی برای دریافت این دستگاه وجود دارد. غیر از این مورد، پرینتر کارت پی وی سی fargo hdp 4500 دارای نمایشگر هوشمند گرافیکی است. به طوری که شما یا هر فرد دیگری به راحتی می‌تواند اعداد و نمادهای درج شده بر روی صفحه نمایشگر را مشاهده کند، بدون آن که سوالی یا اشکالی برای او به وجود آمده باشد.

در صورتی که در یک محیط کار چندنفره مشغول به کار هستید، پرینتر کارت پی وی سی fargo hdp 4500 از لحاظ امنیتی برای شما و شرایطی که دارید، بسیار مناسب است. زیرا امکان محافظت از این دستگاه با کلمه عبور و کد امنیتی وجود دارد. به همین خاطر، شما با اطمینان کامل می‌توانید به کار خود بپردازید، بدون این که از لو رفتن اطلاعات نگرانی داشته باشید.

از معایب پرینتر کارت پی وی سی fargo hdp 4500، می‌توان به عدم وجود قابلیت چاپ دوروی آن اشاره کرد. البته این را بدانید که با ارتقاء ماژول‌های آن می‌توان امکان چاپ دورو را میسر کنید. غیر از این مورد، معایب دیگری برای پرینتر کارت پی وی سی fargo hdp 4500 نمی‌توان مطرح کرد.

ویژگی‌های چاپگر کارت پی وی سی fargo hdp 4500

چاپگر کارت پی وی سی fargo hdp 4500 با قابلیت‌های متعددی که دارد، فضای زیادی را اشغال نمی‌کند. به همین خاطر، برای استفاده از این چاپگر در مکان‌های کوچک محدود نیستید. علاوه براین، شما به راحتی و به سهولت می‌توانید منابع کارتریج را جایگزین کنید.

زمانی که این چاپگر را برای اولین بار راه اندازی می‌کنید، نیاز به حضور فرد تخصصی برای نصب آن ندارید. چون نصب چاپگر کارت پی وی سی fargo hdp 4500 ساده است. به طوری که تمامی مراحل نصب آن بر روی دفترچه به تصویر کشیده شده است.

صفحه نمایش هوشمند رنگی و متحرک آن نیز به شما کمک می‌کند تا اطلاعات همان یک مرحله از چاپ را با کیفیت بیشتری دریافت کنید.

سرویس و نگهداری پرینتر کارت پی وی سی fargo hdp 4500

به منظور افزایش طول عمر مفید پرینتر کارت پی وی سی fargo hdp 4500، بهتر است تا هر چند وقت یکبار، منبع کارتریج را تعویض کنید. خوب است بدانید که تعویض منبع کارتریج در پرینتر کارت پی وی سی fargo hdp 4500 ساده است و خودتان هم می‌توانید کارتریج را تعویض کنید.

با این که سرعت چاپ چاپگر کارت پی وی سی fargo hdp 4500 بالا است، بهتر است پس از اتمام فرآیند چاپ هر دسته کارت پی وی سی، زمانی را برای استراحت چاپگر بگذارید تا بخش‌های داغ و فعال آن فرصتی برای استراحت داشته باشد.

راهنمای پرینتر کارت پی وی سی fargo hdp 4500

نرم افزار لازم برای فعالیت پرینتر کارت پی وی سی fargo hdp 4500 در حین تهیه آن به شما ارائه می‌شود.  به همین خاطر نیازی نیست تا به دنبال سایر نرم افزارها برای راه اندازی این چاپگر خاص باشید.

همانطور که گفتیم، پرینتر کارت پی وی سی fargo hdp 4500 دارای قابلیت حفاظت با رمز عبور و کد امنیتی است. با توجه به این قابلیت، سعی کنید که رمز عبود و کد امنیتی را که مشخص کرده اید، از یاد نبرید. چون برای بازگرداندن رمز عبور می‌بایست زمان تقریبا طولانی را منتظر بمانید.

قیمت چاپگر کارت پی وی سی fargo hdp 4500

دو پارامتر سرعت و کیفیت بالای چاپ کارت پی وی سی در پرینتر کارت پی وی سی fargo hdp 4500 از مزیت‌های رقابتی آن محسوب می‌شود. علاوه براین، در پاراگراف‌های قبل هم ذکر کردیم که ارزش واقعی پرینتر کارت پی وی سی fargo hdp 4500 در مقایسه با اعداد و ارقام هزینه خرید آن، بسیار بیشتر است. از آن جا که این پرینتر کارت در کشور خودمان تولید نمی‌شود، قیمت آن ثابت نیست و به منظور کسب اطلاعات از آخرین قیمت پرینتر کارت پی وی سی fargo hdp 4500 می‌توانید با ما تماس بگیرید.

سایر محصولات مرتبط

فهرست