1. خانه
  2. پرینتر کارت PVC
  3. پرینتر چاپ کارت PVC

پرینتر چاپ کارت PVC

این محصول را به اشتراک بگذارید

راهنمای خرید پرینتر چاپ کارت PVC : اگر شما هم از آن دسته از شرکت هایی هستید که به صورت دائمی به چاپ انواع کارت ( شناسایی، پرسنلی، هدیه، تخفیف…

راهنمای خرید پرینتر چاپ کارت PVC :

اگر شما هم از آن دسته از شرکت هایی هستید که به صورت دائمی به چاپ انواع کارت ( شناسایی، پرسنلی، هدیه، تخفیف و …) برای پرسنل یا مشتریان خودتان نیاز دارید و قرار است هر دفعه به صورت محدود آن ها را چاپ کنید، برای رفع این نیاز به شما پرینتر چاپ کارت پی وی سی (pvc)، فارگو مدل Dtc 1250  را پیشنهاد می کنیم.

پرینتر فارگو مدل1250  توانایی چاپ کارت هایی با دوام طولانی و قابلیت های متفاوت را داراست. طبیعتا در بازار با برندهای مختلف مواجه هستیم اما شما می توانید با مطابقت دادن آن چیزی که در ذهن دارید با ویژگی های پرینتر پی وی سی fargo Dtc 1250، انتخاب راحت تری داشته باشید و در میان برند و مدل های مختلف سردرگم نشوید. در این مقاله سعی کردیم تا این محصول را با زبان عامیانه تری به شما بشناسانیم و با ذکر مزایا و امکانات آن، شما را برای خرید بهتر راهنمایی کنیم.

آنچه از یک پرینتر چاپ کارت PVC انتظار دارید :

همانطور که در عکس بالا مشاهد می کنید اگر محیط کارکوچکی دارید و نمی توانید یک اتاق را به این کار اختصاص بدهید، نگران نباشید! شما به آسانی امکان قرار دادن پرینتر را روی میز خود دارید. وزن پرینتر پی وی سیfargo Dts 1250 3/7 کیلوگرم است و شما برای جا به جایی به زحمت نمی افتید.

ویژگی خوب دیگر این پرینتر، ایجاد حداقل سر و صدا در زمان کارکرد است. فرصت داشتن محیط آرام کاری را با پرینتر فارگو تجربه کنید.

ماژول ها و سرعت چاپ پرینتر پی وی سیfargo Dts 1250

نکته بعدی که شما به عنوان خریدار مدنظرتان است و شاید همان ویژگی مهم و اصلی باشد که تصمیمتان را برای خریدن این پرینتر یا جستجو میان مدل های دیگر قطعی می کند، موضوع سرعت چاپ و کاهش زمان درگیری کارکنان است.

به طور کلی چاپ مشکی 25 ثانیه و چاپ رنگی 32 ثانیه طول میکشد.

در کاتالوگ دستگاه پرینتر پی وی سیfargo Dts 1250، به دارا بودن ماژول کارت برگردان جهت چاپ 2 طرف کارت، اشاره شده است .

ماژول قطعه ای است که به صورت فشرده در دستگاه جای می گیرد تا کار ویژه ای انجام دهد و معمولا برای دستگاه هایی با قیمت پایین مناسب است تا به قابلیت های آن ها بیافزاید. در این چاپگر نیز شما با اضافه کردن ماژول های لمینتور و ماژول دو رو زن، می توانید دستگاهتان را ارتقا ببخشید. درست مثل اینکه به ماشینتان ضبط فوق العاده ای وصل کنید و امکانات صوتی ماشین را افزایش دهید .

ماژول لمینیتور بر روی کارت، یک لایه شفاف اضافه می کند تا به کارت در برابر نورخورشید و ساییدگی ماندگاری بهتری داشته باشد. همچنین ماژول دورو زن باعث می شود پرینتر شما، با چاپ به صورت دو طرفه( بدون اینکه بخواهید آن را از دستگاه خارج کنید و دوباره بگذارید) تبدیل به یک چاپگر پیشرفته برای شرکت های بزرگ بشود. این قابلیت ماژول دو رو زن، سرعت چاپ را دوبرابر میکند.

کیفیت پرینتر پی وی سیfargo Dts 1250

تا الان درباره ی ابعاد مناسب این دستگاه و صدای کم در زمان کارکرد و ماژول ها و به طبع آن سرعت دستگاه در چاپ صحبت کردیم. دانستیم که پرینتر پی وی سیfargo Dts 1250، به چه اندازه توقع شما را در این خصوص برآورده می کند ولی آنچه که مسلم است و قطعا شما به دنبال آن می گردید، ذکر نکاتی درباره کیفیت کارت های چاپ شده توسط این دستگاه است.

پرینتر پی وی سیfargo Dts 1250 به دلیل پشتیبانی از طیف رنگ های مختلف و استفاده از ریبون های (YMCK،k ، YMC) کیفیت چاپ بالایی را داراست. ریبون ورق پلاستیکی است که لایه ای از جوهر بر سطح آن کشیده شده است

در پرینتر فارگو مدل 1250، با ریبون رنگی YMCK امکان چاپ 500 عدد کارت یکرو به شما داده می شود. در صورت استفاده از رنگ مشکی) K) ، 3000 عدد و به صورت YMC، 750 عدد کارت می توانید چاپ کنید. همچنین نحوه جای گذاری ریبون در داخل دستگاه بسیار آسان می باشد.

راهنمای نصب  پرینتر پی وی سیfargo Dts 1250

چاپگر همه کاره و با حجم بازده بالایی که بهتون معرفی کردیم، دارای نرم افزار اختصاصی به نامcard faive  است که برای طراحی الگوهای مختلف و چاپ کارت، می توانید از آن استفاده کنید. یعنی در واقع بعد از اتمام طراحی، الگو به صورت فایل خروجی آماده می شود تا بر روی کارت های pvc که توسط چرخ های مخصوص پرینتر به داخل کشیده می شود، نقش ببندد.

این چاپگر ها که درست شبیه پرینترهای رومیزی هستند، کار با آن ها ساده است و نیازمند دانش مخصوص نیست. پرینتر فارگو مدل 1250 به شما این فرصت را می دهد تا با صرفه جویی در زمان،کارت های هوشمند و مغناطیسی داشته باشید،کارت های هوشمند حاوی اطلاعات چندلایه هستند و کاربرد های بسیاری دارند.

سرویس و نگهداری پرینتر پی وی سی fargo Dts 1250 :

قطعا تا به این جای کار، به صورت مختصر با پرینتر پی وی سی fargo Dts 1250، امکانات جانبی و اصطلاحات مربوط با آن آشنا شده اید. باید بدانید چاپگرها دقیقا مثل ماشین هستند و کار شما با خرید آن تمام نمی شود بلکه برای طول عمر بیشتر، نیاز به نگهداری صحیح و بازبینی اصولی دارند.

شما همراه با خرید این محصول، کیت تمیز کننده و گارانتی نیز دریافت خواهید کرد تا با سرویس به موقع توسط خودتان یا شرکت های ارائه دهنده خدمات، به کیفیت و دوام چاپگر فارگو به میزان قابل توجهی اضافه کنید.

قیمت پرینتر پی وی سیfargo Dts 1250 :

اگر این مدل از پرینتر همانی باشد که به دنبالش می گشتید، قیمت نیز یکی دیگر از فاکتورهای مهم برایتان خواهد بود. با توجه به وارداتی بودن محصولات، شما می توانید با مراجعه به وب سایت ما، پرینتر مدل دلخواه خود را با قیمت مناسب و ضمانت نامه یک ساله معتبر خریداری کنید.

سایر محصولات مرتبط

فهرست