رول لمینت xid 8300

این محصول را به اشتراک بگذارید

از جمله مواد مصرفی برای پرینتر های xid 8300 ، رول لمینت است . با استفاده از این رول لمینت کیفیت، شفافیت و دوام محصول خروجی بهتر خواهد بود. کاربران…

از جمله مواد مصرفی برای پرینتر های xid 8300 ، رول لمینت است . با استفاده از این رول لمینت کیفیت، شفافیت و دوام محصول خروجی بهتر خواهد بود. کاربران محترم می‌بایست توجه داشته باشند که اگر دستگاه شما دارای ماژول لمینیتور باشد، می‌توانید از این رول‌های لمینت استفاده کنید.

لمینت xid 8300 پوششی است که به شما کمک می‌کند تا بتوانید با استفاده از یک لایه محافظ از کیفیت کارت پی وی سی خودتان به خوبی مراقبت کنید. حضور این لمینت باعث می‌شود تا طول عمر کارت پی وی سی شما به طور قابل توجهی افزایش یابد.

رول لمینت xid 8300 چه ویژگی‌هایی دارد؟

در قسمت قبل در مورد لمینت‌ها کمی توضیح دادیم، اما می‌خواهیم در این قسمت چند ویژگی مهم این لمینت را برای شما بیان کنیم.

 • جلوگیری از آسیب دیدن هد پرینتر
  پرینتر های xid 8300 از فناوری چاپ غیر مستقیم بهره می برند . در این روش طرح ابتدا بر روی فیلم چاپ می‌شود و سپس فیلم بر روی کارت pvc  قرار می گیرد تا طرح مابین فیلم و کارت پرس شود . این روش کیفیت چاپ خوبی دارد اما باید توجه داشت برای حفظ  کیفیت و دوام آن نیاز به یک لایه محافظ یعنی همان لمینیت، وجود دارد و بدون حضور این لایه عملا امکان آسیب دیدن هد پرینتر شما وجود دارد.
 • ایجاد پوشش کامل بر روی کارت پی وی سی
  رول لمینت xid 8300 نیز همچون روش چاپ این دستگاه به روش قرار گیری لب به لب است که همین امر پوشش کامل تری را برای کارت پی وی سی شما ایجاد خواهد کرد.

رول لمینت xid 8300 چه کاربردهایی دارد؟

این رول‌ها دارای کاربردهای بسیاری هستند که به طور مختصر به بیان آن‌ها می‌پردازیم.

 • استفاده برای جلوگیری از ایجاد خراشه با ضربه
  استفاده از لمینت xid 8300 باعث می‌شود که کارت پی وی سی شما با ضربه‌های کوچک خراش پیدا نکند و آسیب نبیند.
 • استفاده برای حفظ کیفیت رنگ کارت
  برای چاپ رنگ کارت‌های پی وی سی از ریبون‌هایی استفاده می‌شود که دارای قیمت بالایی هستند، بنابراین محافظت از این رنگ‌ها بسیار مهم است و می‌تواند باعث کاهش هزینه‌های شما شود. این لمینت می‌تواند جهت محافظت از کیفیت این رنگ‌ها مورد استفاده قرار بگیرد.

کاربران می بایست توجه داشته باشند که برای خرید رول لمینت و به طور کلی لوازم مصرفی پرینتر خود به فروشگاه‌ها و یا سایت‌های معتبر مراجعه کنند تا از سلامت و کیفیت محصول خریداری شده خود اطمینان جاصل کنند. یکی برترین فروشگاه‌ها در این زمینه سایت فرزان کارت است که شما می‌توانید لوازم مصرفی پرینتر خودتان را از آن خریداری نمایید و تا مدت زیادی از آن‌ها استفاده کنید.

سایر محصولات مرتبط

فهرست