1. خانه
 2. لوازم مصرفی پرینتر
 3. ریبون
 4. ریبون مشکی اورجینال fargo hdp5000

ریبون مشکی اورجینال fargo hdp5000

این محصول را به اشتراک بگذارید

ریبون مشکی فارگو hdp 5000 یکی از بهترین ریبون‌های موجود در بازار برای چاپ انواع مختلف کارت‌های پی وی سی است. این نوع ریبون با دستگاه‌های مختلفی قابلیت تطابق دارد،…

ریبون مشکی فارگو hdp 5000 یکی از بهترین ریبون‌های موجود در بازار برای چاپ انواع مختلف کارت‌های پی وی سی است. این نوع ریبون با دستگاه‌های مختلفی قابلیت تطابق دارد، از جمله این دستگاه‌ها می‌توان Fargo Hdp 5000 را نام برد که پرینتر انواع مختلف‌های کارت‌های PVC می‌باشد. همچنین ریبون اورجینال مشکی Fargo Hdp 5000 توانایی چاپ بر روی 3000 کارت مختلف سیاه و سفید را دارد که باعث کاهش محدودیت‌های شما می‌گردد.

این ریبون دارای قابلیت چاپ با تکنولوژی غیر مستقیم نیز می‌باشد و از پرینتر‌های این حوزه نیز پشتیبانی می‌کند که باعث می‌شود تا شما بتوانید کارت‌های مختلف پی وی سی را با استفاده از این پرینتر‌ها چاپ کنید و مشکلی در این زمینه نداشته باشید.

ریبون اورجینال مشکی Fargo HDP5000 چه ویژگی‌هایی دارد؟

ریبون اورجینال مشکی Fargo HdP5000 ویژگی‌های بسیاری دارد که می‌تواند به شما در چاپ کارت‌های پی وی سی سیاه و سفید با کیفیت و مرغوب کمک بسیاری کند. در این قسمت ما به طور مختصر در مورد این ویژگی‌ها صحبت می‌کنیم.

 • تطابق کیفیت ریبون چاپ شده در قبل و بعد از پرینت
  ریبون اورجینال مشکی یکی از با کیفیت‌ترین ریبون‌های موجود در بازار است که کیفیت آن چه قبل از چاپ و چه بعد از چاپ کارت پی وی سی یکسان است و دچار تغییر و یا افت نمی‌شود. این ویژگی به افزایش عمر کارت‌های PVC و کاهش هزینه‌های شما کمک می‌کند که مزیت قابل توجه‌ای است.
 • دارای قابلیت چاپ یک رو و دو رو
  کارت‌های پی وی سی ساه دارای دو نوع مختلف یک رو و دو رو هستند که ریبون اورجینال مشکی به شما کمک می‌کند تا بتوانید این کارت‌ها را به راحتی با استفاده از دستگاه‌های پرینت کارت پی وی سی چاپ کنید و در این زمینه محدودیتی نداشته باشید.
 • دارای قابلیت چاپ به صورت UV
  شما می‌توانید با استفاده از ریبون‌های اورجینال مشکی، قسمت‌های UV کارت پی وی سی خودتان را پرینت بگیرید.
 • عدم آسیب رسانی به هد انواع دستگاه‌های پرینتر کارت
  این نوع ریبون‌های مشکی در هنگام چاپ کارت پی وی سی، به هد دستگاه پرینتر صدمه‌ای نمی‌زنند و باعث خرابی آن در بلند مدت نمی‌شوند.
 • دارای قابلیت شناسایی اورجینال بودن ریبون
  هر پنل ریبون مشکی Fargo HDP5000 یک قفل یا شمارشگر مجزا دارد که کمک می‌کند تا شما بتوانید، اورجینال بودن ریبون را تشخیص دهید و از آن اطمینان حاصل کنید.
 • جذب آلودگی کمتر نسبت به ریبون غیر اورجینال مشکی
  ریبون اورجینال مشکی فارگو از کیفیت بالاتری نسبت به ریبون‌های غیر اورجینال مشکی برخوردار است که این مزیت باعث جذب کثیفی کمتر توسط این ریبون اورجینال HDP5000 می‌شود و آن را خاص و منحصر به فرد می‌کند.
 • داشتن غلطک تمیز کننده
  غلطک کننده همراه هر پنل این ریبون مشکی به شما کمک می‌کند تا بتوانید به راحتی گرد و غبار و کثیفی‌های روی پنل را تمیز کنید تا بتوانید در هنگام چاپ کیفیت بهتری را تحویل بگیرید. این غلطک‌ها یکبار مصرف هستند و باید بعد از استفاده از هر پنل، تعویض شوند. تعویض این غلطک بسیار مهم است و می‌تواند اثر قابل‌توجه‌ای را بر روی افزایش عمر پرینت شما بگذارد

ریبون اورجینال مشکی Fargo HDP5000 چه مدل‌هایی دارد؟

ریبون مشکی دارای دو مدل پنل مختلف می‌باشد که تفاوت‌هایی بسیار کمی با یکدیگر دارند و شما می‌توانید از آن‌ها جهت تولید رنگ مشکی کارت‌های سیاه و سفید پی وی سی خودتان استفاده کنید و از کیفیت آن‌ها لذت ببرید. در ادامه به معرفی این دو مدل پنل ریبون مشکی می‌پردازیم.

 • ریبون مشکی مدل YMCK
  این نوع ریبون رنگ مشکی با کیفیتی را برای کارت پی وی سی سیاه و سفید شما تهیه می‌کند و برای تولید آن از پنل مشکی خاص خودش استفاده می‌نماید. این مدل دارای کاربرد و استفاده بسیار بیشتری در بازار است و در دسترس‌تر می‌باشد.
 • ریبون اورجینال مشکی YMCKK
  این ریبون دارای دو پنل مشکی است که باعث می‌شود تا رنگ مشکی تولید شده، شما بسیار جلوه‌ای خوبی داشته باشد.

ریبون اورجینال مشکی Fargo HDP5000 چه مشخصاتی دارد؟

پنل‌های این ریبون نیز مانند بقیه ریبون‌ها دارای مشخصات فنی می‌باشد که به شما در هنگام انتخاب کمک می‌کند و باعث راحت‌تر شدن آن می‌شود. به همین دلیل و برای افزایش راحتی شما در ادامه به بیان مختصر این مشخصات می‌پردازیم.

نوع ریبون مشکی HDP5000 تعداد پنل کد کالا
ریبون fargo HDP5000 مدل YMCK ۵۰۰ ۸۴۰۵۱
ریبون fargo HDP5000 مدل YMCKK ۵۰۰ ۸۴۰۶۰

سایر محصولات مرتبط

فهرست