1. خانه
 2. لوازم مصرفی پرینتر
 3. ریبون
 4. ریبون رنگی اورجینال Fargo hpd5000

ریبون رنگی اورجینال Fargo hpd5000

این محصول را به اشتراک بگذارید

این ریبون رنگی از تعدادی پنل‌های مختلف تشکیل شده است. هنگامی که این پنل‌ها در زیر هد یک چاپگر یا پرینتر PVC مانند پرینتر پی وی سی fargo dtc 1000…

این ریبون رنگی از تعدادی پنل‌های مختلف تشکیل شده است. هنگامی که این پنل‌ها در زیر هد یک چاپگر یا پرینتر PVC مانند پرینتر پی وی سی fargo dtc 1000 قرار می‌گیرند، رنگ‌هایی متنوعی تولید می‌کنند که باعث جذاب شدن کارت PVC شما می‌گردد.
این ریبون‌ها برای تولید این رنگ‌ها از پنل‌های HD5000 استفاده می‌نمایند و شما می‌توانید از این ریبون‌ها علاوه بر چاپ کارت پی وی سی در پرینتر‌های مستقیم، در چاپ فیلم در پرینتر‌های غیر مستقیم نیز استفاده کنید و محدودیتی نداشته باشید.

ریبون رنگی اورجینال Fargo hpd5000 چه ویژگی‌هایی دارد؟

این نوع ریبون رنگی دارای ویژگی‌های بسیاری است که باعث شده است تا به یک انتخاب مناسب برای استفاده در هنگام چاپ کارت پی وی سی تبدیل گردد. در این قسمت در مورد  ویژگی‌های ریبون اورجینال رنگی فارگو به طور کامل صحبت می‌کنیم و آن‌ها را برای شما شرح می‌دهیم.

 • یکسان بودن کیفیت چاپی ریبون‌ها بر روی کارت با قبل از آن
  کیفیت چاپی ریبون‌های رنگی  fargo hpd5000 چه قبل از چاپ بر روی کارت PVC و چه بعد از چاپ یکسان است و بعد از پرینت تغییری در کیفیت این نوع ریبون‌ها به وجود نمی‌آید.
 • عدم آسیب زدن به هد دستگاه پرینتر کارت پی وی سی
  به علت تماس مستقیم ریبون‌های رنگی fargo hpd5000 با هد دستگاه پرینتر کارت PVC، بسیار مهم است که ریبون‌ها دارای کیفیت باشند که به هد دستگاه پرینتر آسیب وارد نشود. ریبون‌های Fargo hpd5000 دارای چنین ویژگی هستند و در هنگام چاپ به هد دستگاه پرینتر پی وی سی شما آسیبی وارد نمی‌شود.
 • امکان شناسایی اورجینال بودن ریبون
  هر ریبون رنگی Fargo hpd5000 دارای قفل و شمارشگر مجزا است که همین مورد می‌تواند به شما کمک کند تا بتوانید به راحتی اورجینال بودن این نوع ریبون رنگی را به خوبی و به راحتی تشخیص دهید و از این نظر مشکلی نداشته باشید.
 • جذب آلودگی کمتر نسبت به ریبون‌های غیر اورجینال
  ریبون رنگی اورجینال Fargo hpd5000 دارای کیفیت بسیار بالاتری است که همین ویژگی این ریبون اورجینال باعث می‌شود تا نسبت به دیگر ریبون‌های غیر اورجینال موجود در بازار کثیفی کم‌تری جذب کنند و تمیز‌تر بمانند.
 • به همراه داشتن غلطک تمیز کننده
  به همراه هر ریبون اورجینال رنگی پی وی سی یک غلطک تمیز کننده موجود است که باید بعد از تعویض هر ریبون تعویض گردد. وظیفه این غلطک تمیز کننده ریبون رنگی، برداشتن کثیفی و خاک از روی ریبون‌های رنگی است. به همین دلیل باید این غلطک‌ها تعویض شوند و تعویض آن‌ها می‌تواند در افزایش طول عمر دستگاه پرینتر اثر ویژه‌ای بگذارد.

 ریبون رنگی Fargo Hpd 5000 چند نوع مدل‌هایی دارد؟

در قسمت قبل در مورد ویژگی‌های مهم این نوع ریبون صحبت کردیم و در این قسمت چند مدل این ریبون را به شما معرفی می‌کنیم تا بتوانید مدل‌های مختلف را بشناسید.

 • ریبون رنگی فارگو مدل YMC
  این مدل ریبون رنگی Fargo hpd5000 از سه رنگ مختلف زرد، ارغوانی و فیروزه‌ای استفاده می‌کند و با استفاده از آن‌ها رنگ‌های دیگر را می‌سازد. همچنین این مدل از نظر اقتصادی بسیار با صرفه می‌باشد.
 • ریبون رنگی فارگو مدل YMCK
  این نوع ریبون رنگی اورجینال فارگو علاوه بر استفاده از رنگ‌های مدل قبلی، دارای پنل اختصاصی رنگ مشکی K می‌باشد و از آن برای تولید رنگ‌های مختلف نیز استفاده می‌نماید. این مدل ریبون فارگو به علت عدم امکان تولید رنگ مشکی از سه رنگ ارغوانی، زرد و فیروزه‌ای، از پنل اختصاصی رنگ مشکی استفاده می‌نماید. همچنین این مدل ریبون فارگو، عمومی‌تر است و استفاده بیشتری دارد.
 • ریبون رنگی فارگو مدل YMCFK
  ریبون رنگی فارگو مدل YMCFK، علاوه بر رنگ‌های موجود در ریبون YMCK، یک پنل فلورسانس اضافه نیز دارد. این پنل و رنگ‌های تولید شده توسط آن، تنها زمانی مشخص می‌شود که کارت پی وی سی شما در معرض نور ماورا بنفش یا UV قرار بگیرد. این رنگ‌ها به افزایش امنیت کارت‌های PVC و عدم امکان جعل این کارت‌ها کمک زیادی می‌کند.

 مدل‌های مختلف ریبون رنگی Fargo Hpd 5000 چه مشخصاتی دارند؟

در این قسمت برخی از مشخصات انواع مدل‌های ریبون فارگو hpd5000 را به شما می‌گوییم تا بتوانید مشخصات این مدل‌ها را بدانید و با خیال راحت و آگاهی کامل انتخاب نمایید.

نوع ریبون HDP5000 تعداد پنل کد کالا
ریبون fargo HDP5000 مدل YMC ۷۵۰ ۸۴۰۵۰
ریبون fargo HDP5000 مدل YMCK ۵۰۰ ۸۴۰۵۱
ریبون fargo HDP5000 مدل YMCKF ۵۰۰

 

سایر محصولات مرتبط

فهرست