1. خانه
 2. لوازم مصرفی پرینتر
 3. ریبون
 4. ریبون رنگی اورجینال hiti cs200e

ریبون رنگی اورجینال hiti cs200e

این محصول را به اشتراک بگذارید

با توجه به استقاده گسترده از کارت‌های pvc و هوشمند و در نتیجه پرینتر‌های کارت pvc ، نیاز به ریبون‌ها از گذشته بیشتر حس می‌شود. این ریبون‌ها در انواع مختلف…

با توجه به استقاده گسترده از کارت‌های pvc و هوشمند و در نتیجه پرینتر‌های کارت pvc ، نیاز به ریبون‌ها از گذشته بیشتر حس می‌شود. این ریبون‌ها در انواع مختلف کارت مانند ریبون‌های رنگی و یا تک رنگ تولید و استفاده می‌شوند.

باید توجه داشت هر پرینتر کارت  pvc  ریبون مخصوص خود را برای چاپ بر روی کارت استفاده می‌کند. برای پرینتر‌های hiti cs200 نیز بنا به آنچه بیان کردیم، می‌بایست از ریبون‌های hiti cs200  و یا  hiti cs200e استفاده کرد.
این ریبون در بین ریبون های hiti  بیشترین کاربرد را  به دلیل کیفیت مناسب ( اورجینال بودن ) و همچنین کاربرد بیشتر نسبت به انواع دیگر دارد. ریبون hiti cs200e نیز مانند دیگر ریبون ها دارای پنج پنل می باشد و البته یک پنل اضافه دیگر که در ادامه با آن بیشتر آشنا خواهیم شد .

ویژگی های ریبون رنگی اورجینال hiti cs200e

در قسمت قبل در مورد این ریبون کمی صحبت کردیم. اما در این قسمت قصد داریم در مورد ویژگی‌های این ریبون بیشتر به شما توضیح دهیم و آن‌ها را به شما معرفی کنیم.

 • اورجینال بودن
  ریبون رنگی hiti cs200 e دارای دو نوع اصلی و کپی است  که باید توجه داشت که کیفیت هر دو تقریبا در یک سطح نمی‌باشد و توصیه می‌شود که اگر به ریبون‌های اصلی دسترسی دارید از آن‌ها استفاده کنید، زیرا سازگاری نمونه اورجینال با پرینتر شما بیشتر خواهد بود و در نتیجه کیفیت چاپ خروجی بالا خواهد رفت .
 • دارای 6 پنل رنگی
  ریبون رنگی اورجینال hiti cs200e دارای 6 پنل است بر خلاف بیشتر ریبون های موجود که دارای 5 پنل می‌باشند.
  این ریبون علاوه بر رنگ‌های زرد، قرمز و آبی دارای دو پنل  k و یک پنل  o می‌باشد. یکی از پنل‌های k برای رنگ مشکی استفاده می‌شود، زیرا در ریبون‌ها چاپ رنگ مشکی با استفاده از سه رنگ زرد، قرمز و آبی کار دشواری است و نتیجه خوبی نخواهد داشت . پنل o  ، همان پنل پوشش محافظتی است که پس از چاپ بر روی کارت اجرا می شود تا به استحکام و ماندگاری چاپ بر روی کارت بیفزاید.
  پنل دوم k پنلی است که به کاربر کمک می‌کند تا بتواند با آن، هنگامی که بر روی یک طرف کارت چاپ را انجام داد، با همان کیفیت و همان طرح  و با مصرف رنگ کمتر، چاپ را  در سمت دیگر کارت انجام دهد. این قابلیت در هزینه تمام شده چاپ بسیار موثر خواهد بود و می‌تواند آن را به میزان قابل توجهی کاهش دهد.

شرایط نگه داری و طول عمر

ریبون رنگی اورجینال hiti cs200 e را می‌بایست در دمای 25 درجه سانتی‌گراد نگه داری و ذخیره کنید تا به هنگام استفاده کارایی مناسبی داشته باشد. باید توجه داشت که اگر ریبون رنگی اورجینال hiti cs200 e را در شرایط مناسب نگه‌داری کنید  تا یک سال عمر مفید و کاربرد دارد و پس از این بازه زمانی به مرور از کیفیت آن کاسته می‌شود.

سایر محصولات مرتبط

فهرست