1. خانه
 2. لوازم مصرفی پرینتر
 3. ریبون
 4. ریبون رنگی کره‌ای Fargo hdp 5000

ریبون رنگی کره‌ای Fargo hdp 5000

این محصول را به اشتراک بگذارید

هر ریبون رنگی دارای پنل‌های رنگی مختلف می‌باشد که در جهت تولید رنگ‌های متفاوت به شما کمک می‌کنند. ریبون رنگی کره‌ای Fargo hdp 5000 یکی از بهترین ریبون‌های جایگزین ریبون…

هر ریبون رنگی دارای پنل‌های رنگی مختلف می‌باشد که در جهت تولید رنگ‌های متفاوت به شما کمک می‌کنند. ریبون رنگی کره‌ای Fargo hdp 5000 یکی از بهترین ریبون‌های جایگزین ریبون اصل یا اورجینال پرینتر‌های Fargo hdp 5000 می‌باشد که می‌تواند به شما در جهت چاپ یک کارت پی وی سی با کیفیت و مناسب کمک کند. این ریبون‌ها کاملا با دستگاه‌های چاپگر Fargo hdp 5000 مطابقت دارند و در هنگام استفاده مشکل یا محدودیتی را برای شما به وجود نمی‌آورد.

این ریبون رنگی در جهت چاپ تک رنگ و چند رنگی می‌تواند مورد کاربرد قرار بگیرد و در این زمینه به شما کمک فراوانی می‌کند. کیفیت رنگ‌های چاپ شده با استفاده از این ریبون دارای ویژگی‌ها و کیفیت نزدیک به ریبون‌های اورجینال می‌باشد و تفاوت بسیار کمی با آن‌ها دارد.

از این نوع کارت برای چاپ انواع مختلف کارت پی وی سی شناسایی، تردد، کارت باشگاه مشتریان و کارت دانشجویی استفاده می‌شود. این ریبون‌ها از نظر قیمتی دارای قیمت مناسب‌تری نسبت به ریبون‌های اورجینال می‌باشند، از نظر اقتصادی برای شما به صرفه‌تر هستند و باعث صرفه‌جویی اقتصادی بیشتر برای شما می‌گردد.

ریبون رنگی کره‌ای Fargo hdp 500 چه ویژگی‌هایی دارد؟

ریبون‌های رنگی کره‌ای فارگو دارای مزیت‌هایی است که باعث برتری آن نسبت به برخی دیگر از ریبون‌های رنگی موجود در بازار می‌شود که در ادامه به بیان آن‌ها می‌پردازیم.

 • دارای مطابقت کامل با پرینتر‌های Fargo hdp 5000
  همانطور که در بخش اول ذکر کردیم، ریبون‌های رنگی کره‌ای Fargo hdp5000 دارای مطابقت کامل با چاپگر فارگو است، در هنگام استفاده از این پرینتر‌ها برای شما مشکلی را به وجود نمی‌آورند و می‌توانید به راحتی از آن‌ها برای چاپ انواع کارت‌های PVC استفاده نمایید.
 • دارای تطابق کامل با تکنولوژی غیر مستقیم
  پرینتر‌های فارگو برای چاپ از تکنولوژی غیر مستقیم استفاده می‌نمایند. در این تکنولوژی هنگامی ریبون رنگی شما در زیر چاپگر قرار می‌گیرد، رنگ‌های تولید شده از طریق حرارت با یکدیگر مخلوط می‌شوند و بر روی کارت پی وی سی شما چاپ می‌شوند. ریبون‌ها رنگی کره‌ای فارگو با این نوع از تکنولوژی تطابق کامل دارند که باعث راحتی کار شما می‌گردد.
 • دارای امکان چاپ به صورت یک رو و دو رو
  شما می‌توانید از ریبون‌های رنگی کره‌ای Fargo hdp5000 برای چاپ یک رو و تک رو استفاده کنید و رنگ‌های خودتان را به سادگی و با کیفیت بالا بر روی یک رو یا هر دو رو انواع مختلف کارت‌های پی وی سی شناسایی، تردد، دانشجویی و کارت باشگاه مشتریان چاپ کنید و از آن‌ها استفاده نمایید.
 • دارای قیمت مناسب و مقرون به صرفه
  ریبون‌های رنگی کره‌ای دارای قیمت بسیار مناسب‌تر و مقرون به صرفه‌تری نسبت به ریبون‌های اورجینال می‌باشند و می‌توانند در مواقعی که نیاز به استفاده از یک ریبون ارزان‌تر و با کیفیت مطلوب دارید، به کمک شما بیایید و موانع چاپ کارت را به طور کلی از بین ببرد.
 • عدم آسیب رسانی به هد دستگاه
  این ریبون‌های رنگی به خاطر استفاده از تکنولوژی غیر مستقیم، به هد دستگاه چاپگر شما آسیبی نمی‌رساند و از این جهت خیال شما را راحت می‌نماید.

انواع ریبون رنگی کره‌ای Fargo hdp 5000 چیست؟

 • ریبون فارگو YMC
  این نوع ریبون رنگی کره‌ای از پنل‌های زرد، ارغوانی، آبی و فیروزه‌ای برای تولید رنگ‌های مختلف کارت‌های پی وی سی استفاده می‌کند.
 • ریبون فارگو YMCK
   این نوع ریبون رنگی علاوه بر رنگ‌های نوع قبلی، از یک نوع پنل مشکی نیز برای ترکیب رنگ‌ها و چاپ آن‌ها بهره می‌برد. این پنل مشکی همچنین کمک می‌کند تا رنگ مشکی کارت پی وی سی شما از کیفین بسیار بالاتری برخوردار باشد.
 • ریبون فارگو YMCFK
  ریبون رنگی فارگو مدل YMCFK از یک نوع پنل فلورسانس به اضافه پنل‌های قبلی استفاده می‌کند و چاپ رنگ‌های مختلف را انجام می‌دهد. این پنل کمک می‌کند تا بتوانید کارت‌هایی بسازید که دارای امنیت بسیار بالایی هستند و جعل آن‌ها بسیار سخت می‌شود.

ریبون رنگی کره‌ای Fargo hdp 500 چه مشخصاتی دارد؟

در قسمت قبل در مورد ویژگی‌های این ریبون رنگی غیر اورجینال صحبت کردیم و آن‌ها را به شما معرفی نمودیم. اما در این قسمت می‌خواهیم مشخصات کلی ریبون رنگی کره‌ای فارگو را برای شما ذکر کنیم تا با خیال راحت بتوانید انتخاب خودتان را انجام دهید و دچار هیچگونه تردیدی نشوید.

نوع ریبون HDP5000 تعداد پنل
ریبون fargo HDP5000 مدل YMC ۷۵۰
ریبون fargo HDP5000 مدل YMCK ۵۰۰
ریبون fargo HDP5000 مدل YMCKF ۵۰۰

 

سایر محصولات مرتبط

فهرست