1. خانه
  2. لوازم مصرفی پرینتر
  3. ریبون
  4. ریبون رنگی کره ای فارگو hdp5000

ریبون رنگی کره ای فارگو hdp5000

این محصول را به اشتراک بگذارید

ریبون های رنگی از قرار گرفتن نوارهای رنگی در کنار یکدیگر ساخته شده و از آن جهت چاپ بارکد، متن و تصویر استفاده می گردد. ریبون رنگی کره ای فارگو…

ریبون های رنگی از قرار گرفتن نوارهای رنگی در کنار یکدیگر ساخته شده و از آن جهت چاپ بارکد، متن و تصویر استفاده می گردد. ریبون رنگی کره ای فارگو hdp5000 جهت چاپگر فارگو HDP5000 ساخته شده است. این ریبون کره ای به شما قابلیت چاپ 500 کارت PVC را می دهد. با این چاپگر می توانید به راحتی بر روی تمامی کارت هوشمند چاپ نمایید.

کاربرد ریبون رنگی کره ای فارگو hdp5000

ریبون های کره ای جهت چاپ انواع کارت PVC به کار برده شده و از کیفیت چاپی بسیار مطلوبی برخوردار می باشد. برای داشتن کیفیت چاپ بهتر می توانید در کنار ریبون های کره ای از فیلم اورجینال استفاده کنید. از این ریبون رنگی فارگو جهت چاپ انواع کارت تردد، کارت پرسنلی، کارت دانشجویی، کارت باشگاه دانشجویی و … استفاده می شود.

پرینتر فارگو برای چاپ کارت از شیوه دیجیتال غیر مستقیم استفاده می کند. در این شیوه ریبون زیر هد واقع شده و در اثر حرارت رنگ ها با یکدیگر ترکیب می شود و بر روی فیلم چاپ می گردند. پس از آن فیلم به کارت چسبیده و روی آن را یک لایه شفاف می پوشانند. این لایه سبب بیشتر شدن دوام چاپ خواهد شد. هد دستگاه در این نوع چاپگرها به صورت مستقیم با کارت در تماس نمی باشد در نتیجه عمر هد در مقایسه با چاپگرهای چاپ مستقیم بالاتر است. به علت کاربرد فیلم در چاپ کارت، این کار به شکل لبه به لبه است و در اطراف آن حاشیه ای سفید رنگ مشاهده نمی شود. در شیوه چاپ غیر مستقیم از فیلم و ریبون هزمان استفاده می گردد.

ویژگی های فنی ریبون رنگی کره ای فارگو hdp5000

قابل استفاده جهت چاپ تک رنگ و چاپ تمام رنگی

هماهنگی بالا با فریم ورک پرینتر چاپ کارت PVC فارگو 5000

مطابقت و سازگاری با تکنولوژی چاپ غیر مستقیم

قابلیت چاپ به شکل دو رو و یک رو

کیفیت ایده آل چاپ همچون ریبون های اورجینال

معرفی انواع ریبون رنگی کره ای فارگو hdp5000

از جمله معروف ترین و معتبرترین ریبون رنگی کره ای عبارت است از:

ریبون رنگی فارگو کره ای YMC

ریبون رنگی YMC یکی از گونه های ریبون است که قیمت ارزان تری دارد. این ریبون دارای سه پنل فیروزه ای، ارغوانی و زرد می باشد. از این ریبون برای ایجاد ترکیبات رنگی استفاده می شود.

ریبون رنگی فارگو کره ای YMCK

در این نوع ریبون ها رنگ مشکی اضافه شده تا بتوان این رنگ را نیز در چاپ به کار برد. با وجود این که دستگاه قادر است که با ترکیب سه رنگ زرد و ارغوانی و فیروزه ای رنگی مشکی بسازد ولی استفاده از رنگ مشکی خالص کیفیت بهتری را به چاپ خواهد داد.

ریبون رنگی کره ای YMCKK

وجود دو رنگ مشکی در این ریبون ها موجب شده تا دستگاه در حین چاپ رنگی، سمت دیگر آن را مشکی کند. این قابلیت باعث افزایش سرعت کار و همچنین کاهش مصرف رنگ شده است.

ریبون رنگی کره ای YMCFK

در این نوع ریبون های کره ای یک پنل فلورانس تعبیه شده که امنیت کار را افزایش می دهد و برای کارت های پرسنلی گزینه مناسبی می باشد. جوهر فلورانس تنها در مقابل ماوراء بنفش تشخیص داده می شود و به همین دلیل نمی توان این کارت ها را کپی کرد. از نظر قیمتی این ریبون بسیار ارزشمند است و ایمنی بسیار بالایی دارد.

ریبون رنگی کره ای YMCK

این ریبون ها که به ریبون های نیم پنل معروف است، هنگامی مورد استفاده قرار می گیرد که شما قصد چاپ کارتی با یک سمت رنگی و یک سمت مشکی را دارید. به عنوان مثال شما می توانید عکس روی کارت پرسنلی را به صورت رنگی و مابقی را به صورت مشکی چاپ کنید.

از چه ریبونی استفاده کنیم؟

ریبون ها همان طور که در بالا عنوان کردیم انواع مختلفی دارند به همین دلیل در هنگام انتخاب ریبون ابتدا باید به نوع چاپ و تعداد رنگ ها را در نظر گرفته و سپس مناسب ترین ریبون را انتخاب کنید. به عنوان مثال برای چاپ کارت های پرسنلی که نیاز به ایمنی بالایی دارد باید از ریبون رنگی کره ای YMCFK استفاده نماییم.

زمان تعویض ریبون رنگی کره ای

هر ریبون رنگی کره ای فارگو hdp5000 می تواند 500 عدد کارت را چاپ کند و پس از آن باید ریبون را تعویض کرد. در هر سری چاپ یک نوار YMC کامل استفاده می شود به همین دلیل برای چاپ تک رنگ بهتر است از ریبون تک رنگ فارگو استفاده کنید. علاوه بر آن برای افزایش عمر دستگاه خود ترجیحا یک نوع ریبون را مصرف کنید و پس از هر بار که ریبون را تعویض کردید، غلطک تمیز کننده را هم جایگزین کنید. این غلطک ها گرد و غبار را از روی کارت شما برداشته و به چاپ بهتر کمک می کند.

قیمت ریبون رنگی کره ای فارگو hdp5000

ریبون های رنگی اورجینال از نظر کیفیت چاپ بهتری را به شما می دهند و عمر دستگاه شما را نیز افزایش خواهند داد ولی قیمت این ریبون ها در مقایسه با ریبون های رنگی کره ای بیشتر است. با این وجود ریبون های رنگی کره ای نیز کیفیت بالایی دارند و برای چاپ کارت ها رنگ های شارپ و بسیار زیبایی را به شما می دهند. در هنگام خرید ریبون های کره ای باید به تولید آن ها نیز توجه کنید. ریبون ها نباید به مدتی طولانی درون انبار و یا فروشگاه نگهداری شوند. جهت خرید بهترین و ماندگارترین ریبون رنگی کره ای فارگو hdp5000 تنها کافیست با ما تماس بگیرید.

خرید ریبون رنگی کره ای فارگو hdp5000

ریبون های کره ای و اورجینال دو نوع ریبون متفاوت هستند که از نظر ظاهر به هم شباهت داشته ولی از نظر کیفیت با یکدیگر تفاوت دارند. با وجود این که ریبون های اورجینال کیفیت بهتری را شامل می شوند ولی ریبون های کره ای نیز از نظر کیفی قابلیت های بسیاری دارند. همچنین در هنگام خرید این ریبون ها باید به سازگاری آن با دستگاه توجه کنید. جهت کسب اطلاعات بیشتر و خرید ریبونی باکیفیت و متناسب با دستگاه خود با شماره های درج شده در سایت تماس حاصل نمایید.

 

 

 

 

 

سایر محصولات مرتبط

فهرست