1. خانه
 2. لوازم مصرفی پرینتر
 3. ریبون
 4. ریبون رنگی کره ای HITI CS200E

ریبون رنگی کره ای HITI CS200E

این محصول را به اشتراک بگذارید

ریبون‌های رنگی کره‌ای  HITI CS200E قابل استفاده در پرینتر‌های HITI CS200E  هستند، اما باید توجه داشت این نمونه از ریبون‌ها، نمونه اصلی نیستند و به صورت جایگزین برای استفاده کاربران…

ریبون‌های رنگی کره‌ای  HITI CS200E قابل استفاده در پرینتر‌های HITI CS200E  هستند، اما باید توجه داشت این نمونه از ریبون‌ها، نمونه اصلی نیستند و به صورت جایگزین برای استفاده کاربران تولید شده‌اند. از نظر کیفیت و کارایی این ریبون‌ها با نمونه اصلی تفاوت چندانی ندارند و با قیمت به صرفه‌تر می‌توانند جایگزین مناسبی برای ریبون‌های اصلی موجود در بازار باشند.

این ریبون‌ها رنگی بوده و قابلیت چاپ به صورت تک رو و دو رو را دارند و می‌توان از آن‌ها برای چاپ مستقیم هم استفاده کرد.

این ریبون در نمونه رنگی دارای پنج پنل رنگی YMCKO است که به کاربر این قابلیت را می‌دهد که بتواند چاپ رنگی با کیفیت داشته باشد. روش کار در این ریبون به این صورت است که برای ساخت رنگ‌های متنوع از ترکیب پنل‌ها به صورت لایه به لایه استفاده می کند تا رنگ مورد نظر کاربر را بسازد .

همانطور که اشاره کردیم این ریبون داری پنج پنل رنگی است که شامل رنگ زرد (Y) ، قرمز(M) ،آبی (C) و در نهایت مشکی (K) است .

این ریبون همچنین دارای یک پنل پوشش محافظتی نیز هستند که  بعد از اتمام چاپ بر روی کارت مورد استفاده قرار می‌گیرد و طبیعتا وجود این پوشش در دوام و طول عمر کارت های  PVC چاپ شده تاثیر مستقیم خواهد داشت.

ویژگی های ریبون رنگی کره ای HITI CS200E

در این قسمت به معرفی ویژگی‌های این ریبون رنگی می‌پردازیم تا بتوانید به راحتی آن‌ها را بشناسید.

 • طول عمر
  ریون  HITI CS200E  هم مانند بیشتر ریبون‌های موجود در بازار اگر در شرایط و مکان مناسب نگه‌داری شود، طول عمری معادل یک سال خواهد داشت و پس از این بازه زمانی کیفیت آن به مرور افت خواهد کرد.
  برای نگه‌داری از این ریبون می‌بایست بازه دمایی 0 تا 25 درجه سانتی گراد و رطوبت 40 تا 60 درصد را حفظ نمود تا به هنگام استفاده ریبون‌های ذخیره شده دچار مشکل نشوید.
 • صرفه اقتصادی
  ریبون رنگی  HITI CS200E  توانایی چاپ 400 کارت به صورت دو رو و یا 200 کارت به صورت تک رو را دارند.
  ریبون رنگی HITI CS200E  بر خلاف بعضی نمونه‌های  ریبون موجود در بازار برای رنگ مشکی یک پنل جداگانه دارند، دلیل آن هم کیفیت خروجی بهتر و همچنین صرف جویی در هزینه‌ها است.

برای ساخت رنگ مشکی به وسیله سه رنگ زرد، قرمز و آبی می‌بایست رنگ بیشتری مصرف شود و همچنین کیفیت نهایی کار در این نوع پنل‌ها تضمین شده نیست، پس با استفاده از یک پنل رنگ مشکی جداگانه کاربر می‌تواند با خیال آسوده از این ریبون استفاده کند.

کاربران باید توجه داشته باشند که برای تهیه ریبون به مراکز و سایت‌های معتبر مراجعه کنند تا از کیفیت و سلامت محصول اطمینان داشته باشند، به علاوه که اگر ریبون تهیه شده کیفیت مناسبی نداشته باشد، ممکن است با ایجاد آسیب و آلودگی بر روی هد دستگاه پرینتر شما منجر به به وجود آمدن هزینه‌های اضافی شود. یکی از فروشگاه‌های معتبر برای این کار، سایت اینترنتی فرزان کارت است که شما به راحتی می‌توانید ریبون خودتان را از این فروشگاه خریداری کنید.

سایر محصولات مرتبط

فهرست