1. خانه
  2. لوازم مصرفی پرینتر
  3. ریبون
  4. ریبون رنگی evolis pebble 4

ریبون رنگی evolis pebble 4

این محصول را به اشتراک بگذارید

از ریبون رنگی evolis pebble 4  در پرینتر‌های با همین نام برای چاپ کارت‌های  pvc  و یا کارت‌های پلاستیکی استفاده می‌شود . پرینترهای evolis pebel 4  با استفاده از این…

از ریبون رنگی evolis pebble 4  در پرینتر‌های با همین نام برای چاپ کارت‌های  pvc  و یا کارت‌های پلاستیکی استفاده می‌شود . پرینترهای evolis pebel 4  با استفاده از این ریبون و فیلم مخصوص خود می‌توانند 150 کارت را به صورت رنگی در ساعت و یا 1000 کارت به صورت تک رنگ را چاپ کند. این امر تنها با ریبون evolis pebble 4 که یک ریبون رنگی است، امکان پذیر می‌باشد. این ریبون علاوه بر پوشش رنگی مناسب از یک لایه وارنیش هم به عنوان محافظ استفاده می‌کند که باعث با دوام و سالم ماندن طرح‌های چاپی بر روی  کارت‌های  pvc و یا پلاستیکی می شود

ویژگی های ریبون رنگی   Evolis pebble 4

در قسمت قبل در مورد ریبون رنگی evolis pebble 4 صحبت کردیم تا با این ریبون‌های بیشتر آشنا شوید. اما در این قسمت قصد داریم در مورد ویژگی‌های این ریبون به طور کامل صحبت کنیم و آن‌ها را برای شما ذکر کنیم.

پوشش رنگی مناسب

این ریبون هم از دسته ریبون‌های رنگی است که پسوند  YMCKOرا به دنبال خود دارند. YMCKO در واقع معرف پنج پنل رنگی در ریبون evolis pebble 4 است که YMC بیانگر وجود رنگ های زرد ، قرمز و آبی در این ریبون است.

دو حرف باقی مانده یعنی K – O که وجه تمایز این ریبون با بسیاری از ریبون هاست ، بیانگر وجود رنگ مشکی که برای چاپ بارکد و متن ها استفاده می شود، است. حرف O نیز بیانگر وجود یک لایه وارنیش در این ریبون است که به طول عمر کارت‌های چاپی کمک شایانی می کند.

طول عمر و توانایی چاپ

ریبون رنگی  evolis pebble 4 و به طور کلی همه ریبون‌ها می‌بایست در شرایط محیطی مناسب نگه داری شوند تا از خراب شدن آنها پیش از موعد جلوگیری شود. این شرایط می‌تواند شامل محیطی دور از تابش مستقیم نور آفتاب بر روی ریبون‌ها و یا دور بود و تماس نداشتن ریبون‌ها با مواد شیمیایی باشد. اگر موارد گفته شده در جهت نگه داری از ریبون رعایت شود، این ریبون‌ها می‌توانند تا یک سال قابل نگه داری و مصرف باشند، اما پس از این مدت به مرور کیفیت چاپ آن افت پیدا خواهد کرد.

کاربر با استفاده از ریبون  evolis pebble 4  و پرینتر مناسب می تواند تصاویر و متون را بر روی کارت‌های pvc و یا پلاستیکی با کیفیت و دقت  dpi300 چاپ کند که  کیفیت قابل قبولی است.

در خریداری تمامی ریبون‌ها و فیلم‌های مورد استفاده در چاپ کارت‌های  pvc  دقت داشته باشید که از مراکز و یا سایت های معتبر آن‌ها را خریداری کنید تا از سلامت و کیفیت واقعی آنها اطمینان داشته باشید. یکی از این مراکز سایت فرزان کارت است که می‌توانید این ریبون و بسیار موارد دیگر را از آن خریداری کنید.

سایر محصولات مرتبط

فهرست