ریبون رنگی fargo hdp 6600

این محصول را به اشتراک بگذارید

ریبون‌های رنگی  fargo hdp 6600 قابلیت استفاده در پرینتر‌های fargo hdp 6600 هستند . البته باید توجه داشت که برای چاپ بر روی کارت‌های pvc شما نیاز به فیلم  fargo…

ریبون‌های رنگی  fargo hdp 6600 قابلیت استفاده در پرینتر‌های fargo hdp 6600 هستند . البته باید توجه داشت که برای چاپ بر روی کارت‌های pvc شما نیاز به فیلم  fargo hdp 6600  نیز خواهید داشت .

ریبون رنگی fargo hdp 6600 دارای پنج پنل رنگی است که شامل زرد (y)، قرمز (m)، آبی (c) و همچنین دو پنل مشکی (k) است و به طور کلی آن‌ها را YMCKK می‌نامند. این ریبون قابلیت استفاده از پنل‌های شفاف و محافظ را به کاربر نمی‌دهد و این مسئله ممکن است در دوام و طول عمر کارت‌های چاپ شده موثر باشد. از این ریبون می‌توان برای چاپ بر روی کارت‌های دانشجویی، کارت‌های هوشمند، کارت‌های غیر تماسی  استفاده کرد.

با استفاده از این ریبون و پرینتر  fargo hdp 6600  می‌توان کارت‌های با کیفیت و دقت dpi600 را چاپ کرد که کیفیت بالایی برای چاپ بر روی کارت‌های pvc به شمار می‌آید .

ویژگی های ریبون FARGO HDP 6600

  • چاپ تمام رنگی
    این ریبون با دارا بودن سه پنل رنگی و دو پنل مشکی، می‌تواند چاپ‌های با کیفیت را به کمک فناوری چاپ غیر مستقیم به ارمغان بیاورد .
  • صرفه اقتصادی

با استفاده از این ریبون می توان 600 کارت را به صورت تک رو و 300 کارت را به صورت دو رو چاپ کرد که در بین ریبون‌های موجود در بازار این ریبون توانایی چاپ به نسبت بالاتری را دارد .

شرایط نگه داری و طول عمر

ریبون‌های  FARGO HDP 6600 را می‌بایست در دمای بین 0 تا 25 درجه سانتی‌گراد و رطوبت پایین و همچنین به دور از تابش مستقیم نور آفتاب نگه داری کرد. اگر شرایط نگه داری برای ریبون FARGO HDP 6600 مناسب باشد، کاربر می تواند از آن تا یک سال استفاده کند و یا برای یک سال آن را نگه داری نماید. اما باید توجه داشت که پس از این بازه زمانی کیفیت چاپ این ریبون به مرور افت خواهد کرد و استفاده از آن توصیه نمی‌شود .

سایر محصولات مرتبط

فهرست