1. خانه
  2. لوازم مصرفی پرینتر
  3. ریبون
  4. ریبون رنگی majicard endure 3

ریبون رنگی majicard endure 3

این محصول را به اشتراک بگذارید

برای چاپ کارت‌های  pvc و یا پلاستیکی از پرینترهای متنوعی استفاده می‌شود، اما برای بدست آوردن یک نتیجه مناسب باید کاربر توجه داشته باشد که برای هر نوعی از پرینتر…

برای چاپ کارت‌های  pvc و یا پلاستیکی از پرینترهای متنوعی استفاده می‌شود، اما برای بدست آوردن یک نتیجه مناسب باید کاربر توجه داشته باشد که برای هر نوعی از پرینتر کارت  pvc  از ریبون و همچنین فیلم مناسب و مختص آن باید استفاده کند تا بهترین عملکرد را داشته باشد.

ریبون رنگی majicard endure 3  یکی از ریبون‌های با کارایی بالاست که قابلیت استفاده در چند نوع از پرینترهای کارت  pvc  شرکت majicard  را دارد  که می‌توان از آن در پرینترهای، majicard،majicard Endure3 majicard Endure  ،majicard Rio Pro ، majicard Pronto استفاده کرد .

ویژگی های ریبون رنگی  majicard endure 3

در قسمت قبل کمی در مورد این ریبون صحبت کردیم، اما در این قسمت قصد داریم، ویژگی‌های این کارت را برای شما بیان کنیم.

قابلیت چاپ رنگی  

ریبون majicard endure 3  از جمله ریبون‌هایی رنگی است که دارای پنج پنل رنگی که شامل  زرد، قرمز، آبی  و دو پنل دیگر است که برای محافظت و چاپ متون استفاده می‌شود . به اختصار پسوند ymcko را برای این ریبون به کار می برند که ymc  ، همان سه رنگ یاد شده هستند و k  ، پنل رزین سیاه است که برای چاپ متون و بارکد از آن استفاده می‌گردد. پنلo  نیز پنلی که پوشش محافظتی روی کارت را ایجاد می‌کند .

طول عمر بالا

برای نگه‌داری مناسب از تمامی ریبون‌ها که ریبون  majicard endure 3 هم شامل آن‌ه است، کاربر باید محیطی به دور از نور مستقیم آفتاب و به دور از مواد شیمیایی برای نگه‌داری از این ریبون‌ها استفاده کند.

با رعایت نکات یاد شده ریبون majicard endure 3  می تواند تا یک سال طول عمر مفید داشته باشد و پس از این بازه زمانی به مرور زمان از کیفیت چاپ این ریبون کاسته می شود که امری طبیعی است.

توجه داشته باشید برای خرید ریبون به فروشگاه ها و فروشنده های معتبر مراجعه کنید تا از سلامت و کیفیت ریبون خریداری شده اطمینان داشته باشید. یکی از این فروشگاه‌ها، سایت اینترنتی فرزان کارت است که شما می‌توانید با خیال راحت از آن ریبون مورد نظر خودتان را خریداری نمایید و از این نظر با محدودیتی روبه‌رو نباشید.

سایر محصولات مرتبط

فهرست