ریبون رنگی smart31

این محصول را به اشتراک بگذارید

پرینتر SMART 31 یک پرینتر پرکاربرد با طراحی به روز است که از جمله پرینتر‌های محبوب و البته پرکاربرد در میان هم رده‌های خود است. کیفیت در این پرینتر مدیون…

پرینتر SMART 31 یک پرینتر پرکاربرد با طراحی به روز است که از جمله پرینتر‌های محبوب و البته پرکاربرد در میان هم رده‌های خود است. کیفیت در این پرینتر مدیون استفاده از مواد مصرفی با کیفیت و حفظ نظافت پرینتر است. ریبون به عنوان یکی از مهمترین قطعات این ریبون به طور مستقیم در محصول نهایی تاثیر گذار است، پس بهتر است از ریبون با کیفیت و مناسب استفاده شود.

ریبون رنگی smart31، یک ریبون تولید کشور ژاپن است که به طور اختصاصی جهت استفاده در پرینتر SAMRT31 طراحی و روانه بازار فروش شده است. در ادامه همراه ما باشید تا با ویژگی‌های این ریبون بیشتر آشنا شوید.

ویژگی‌های ریبون رنگی smart31

این ریبون توانایی چاپ توسط چهار پنل رنگی را دارد که همان زرد، آبی،قرمز و مشکی هستند. این دستگاه به طور کلی شامل 5 پنل جهت انجام فرایند چاپ است که چهارتای آن شامل رنگ‌ها و یک پنل پوشش محافظ است.
بعد از انجام فرایند چاپ به صورت تمام رنگی، به عنوان آخرین لایه، یک پوشش محافظ و شفاف بر روی کارت کشیده می‌شود که آن را از آسیب‌های خارجی در امان نگه می‌دارد و به ماندگار آن می‌افزاید. وجود یک پنل اضافه در این ریبون باعث تمایز آن از بسیاری از ریبون‌های هم رده شده است.

کاربران ریبون رنگی smart31 میتوانند به کمک این ریبون 250 کارت را به صورت یک رو و البته تمام رنگی به چاپ برسانند. پوشش محافظ در تمامی 250 کارت اعمال خواهد شد و باعث افزایش طول عمر طرح چاپ شده خواهند شد. این امرباعث شده این ریبون از نظر اقتصادی هم به صرفه باشد چرا که کیفیت و ماندگاری کارت‌های PVC چاپ شده توسط این ریبون، بالا می‌‌باشد.

به عنوان آخرین نکته باید توجه داشته باشید این ریبون به صورت اورجینال عرضه می‌‌شود و تنها قابلیت استفاده در پرینتر‌های SMART31 را دارد.

سایر محصولات مرتبط

فهرست