1. خانه
  2. لوازم مصرفی پرینتر
  3. ریبون
  4. ریبون مشکی کره ای fargo hdp5000

ریبون مشکی کره ای fargo hdp5000

این محصول را به اشتراک بگذارید

ریبون های fargo hdp5000 قابل استفاده در پرینتر های با همین نام هستند. این ریبون‌ها برای چاپ غیر مستقیم بر روی کارت‌های  pvc  در این پرینتر مورد استفاده قرار می‌گیرند…

ریبون های fargo hdp5000 قابل استفاده در پرینتر های با همین نام هستند. این ریبون‌ها برای چاپ غیر مستقیم بر روی کارت‌های  pvc  در این پرینتر مورد استفاده قرار می‌گیرند . در فرآیند چاپ غیر مستقیم علاوه بر ریبون، به فیلم  fargo  هم نیاز است، زیرا فرایند چاپ اینگونه است که پرینتر فارگو با استفاده از ریبون مشکی ابتدا بر روی سطح زیرین فیلم طرح مورد نظر کاربر را چاپ می‌کند و سپس با قرار گرفتن فیلم بر روی کارت ، چاپ نهایی انجام می‌شود و به عبارتی طرح چاپی مابین فیلم و کارت قرار می‌گیرد. این روش چاپ علاوه بر سرعت بیشتر در انجام، در کیفیت چاپ نیز موثر بوده و کارت‌های چاپ شده با این روش دوام بیشتری خواهند داشت.

در انواع دیگر ریبون ها کاربر می‌تواند با اضافه کردن ماژول چاپ دو رو به پرینتر‌، کارت‌های را چاپ کند، اما ریبون مشکی کره ای fargo hdp5000  تنها قابلیت چاپ بر روی یک سمت کارت‌های pvc را دارد. این ریبون از جمله مواد مصرفی در پرینتر های  fargo hdp5000 می‌باشد که می‌تواند 3000 چاپ به صورت تک رو و در صورت نیاز 1500 چاپ به صورت دو رو را انجام دهد.

از ریبون مشکی  fargo hdp 5000 برای چاپ متن ، بارکد و یا کد گذاری بر روی کارت‌های هوشمتد  pvc استفاده می‌شود و تنها دارای یک پنل k می‌باشند.

شرایط نگه داری و طول عمر ریبون مشکی  fargo hdp5000

این ریبون‌ها را می‌بایست در بازه دمایی 0 تا 25 درجه سانتی گراد و به دور از نور مستقیم خورشید نگه داری کرد. با رعایت شرایط نگه‌داری مناسب این ریبون طول عمری معادل یک سال خواهد داشت، اما باید توجه داشته باشید که پس از این بازه زمانی به مرور زمان کیفیت چاپ در این ریبون افت خواهد کرد .

سایر محصولات مرتبط

فهرست