ریبون مشکی hiti cs320

این محصول را به اشتراک بگذارید

ریبون مشکیhiti cs320  برای چاپ تک رنگ مشکی در کارت پرینترهای هایتی مناسب است. به وسیله‌ی ریبون مشکی می توان به تعداد 1000 عدد کارت pvc چاپ کرد. ریبون مشکی…

ریبون مشکیhiti cs320  برای چاپ تک رنگ مشکی در کارت پرینترهای هایتی مناسب است. به وسیله‌ی ریبون مشکی می توان به تعداد 1000 عدد کارت pvc چاپ کرد. ریبون مشکی hiti cs320 نسبت به ریبون‌های رنگی از کیفیت چاپ بهتر و بالاتری برخوردار است چون با چاپ رزین مشکی انجام می‌شود در نتیجه رنگ وضوح خالص‌تر و کیفیت بالاتری دارد. در کنار کیفیت بالا از قیمت مناسبی نیز برخوردار است.

معرفی ریبون مشکی هایتی  cs320 

از این ریبون برای چاپ کردن متن و بارکد و چاپ بر روی بک گراند رنگی استفاده می‌شود بارکدهایی که چاپ می شوند به وسیله ی هر دو اسکنر مادون قرمز و بارکد‌خوان نوری خوانده می‌شوند. در هنگام چاپ کارت هدیه، کارت بانکی و کارت پرسنلی جدا از این که باید طرح زمینه چاپ شود باید بارکد، QR، سریال و اسامی افراد هم روی کارت باشد که ریبون مشکی hiti cs320 در اینجا این کار را برای ما انجام می‌دهد. در هنگام خرید ریبون مشکی hiti cs320 دقت کنید زیرا در بازار به صورت اورجینال و تقلبی موجود است. ریبون‌ها در ظاهر شبیه هم هستند ولی از نظر کیفیت و سازگاری با هم کاملا متفاوت هستند به گونه‌ای که اگر شخص نابلد در این زمینه باشید ممکن است جنس تقلبی  به شما بفروشند.

  ویژگی های ریبون مشکی هایتی cs320 

 • تعداد چاپ ریبون مشکی hiti cs320 1000 عدد تک رو و 500 عدد دو رو
 • ریبون مشکی hiti cs320 برای چاپ انواع کارت پی وی سی مانند کارت بانکی و کارت گارانتی استفاده می‌شود و همچنین برای چاپ روی کارت‌های pvc سفید، رنگی، نقره‌ای و طلایی از آن استفاده می شود که هم کیفیت خوبی دارد و هم مقرون به صرفه‌ است.
 • با پرینترهای هایتی مدل CS320E سازگار است.
 • با چاپگر هایتی CS310 و چاپگر هایتی CS311 و چاپگر هایتی CS320 سازگاری دارد
 • نوع ریبون مشکی hiti cs320 نوار تک رنگ مشکی K است.
 • دمای ذخیره سازی ریبون مشکی hiti cs32075 درجه فارنهایت و 25 درجه ی سانتیگراد است.
 • رطوبت ذخیره سازی ریبون مشکی hiti cs320 40 تا 60 درصد است.

ریبون مشکی هایتی cs320  چقدر عمر مفید داره؟

شرایط نگهداری ریبون مشکی هایتی cs320 در کیفیت و طول عمر ریبون مشکی بسیار تاثیرگذار است به گونه‌ای که اگر در جای مناسب و به دور از رطوبت و تابش مستقیم نور خورشید نگهداری شود، عمر ریبون به یک‌سال می‌رسد.  اما در شرایط نامناسب ممکن است که دستگاه کمتر از یک‌سال دوام بیاورد و شما مجبور باشید هزینه‌ی اضافی برای تعمیر و خرید دوباره‌ی ریبون مشکی هایتی cs320 متحمل شوید. باید دقت داشته باشید که تمیز بودن این ریبون در عمر مفید آن تاثیرگذار است.

همان‌طور که می‌دانید ریبون‌ها به خاطر عمر مشخصی که دارند باید محیط استاندارد را برای طول عمر خود داشته باشند تا به دور از آسیب‌های احتمالی محیط بتوانند یک‌سال عمر مفید داشته باشند. بنابراین در هنگام خرید رطوبت محل نگهداری و تابش نور مستقیم خورشید و مناسب بودن محل را حتما مدنظر داشته باشید. در غیر اینصورت درکمتر از یک‌سال ریبون شما دچار آسیب جدی شده و باید تعمیر و یا تعویض شود.

قیمت ریبون مشکی hiti cs320 

ریبون‌ها دارای انواع مختلفی هستند که هر کدام قابلیت خاص خود را دارند و طبق کیفیت و اورجینال بودن در رتبه های مختلف دسته بندی می‌شوند این ریبون بخاطر کیفیت بالا، دوام و رنگ خالصی که دارد نسبت به ریبون‌های دیگر بیشتر مورد توجه‌ قرار گرفته است که به کیفیت و ارزش بالا محصول قیمت مناسبی دارند که توانسته است در بازار طیف زیادی از مشتریان را به خود جذب کند. هم‌چنین ریبون‌ها به نسبت اورجینال و تقلبی بودن هم قیمت‌های متمایزی دارند پس هرگاه که شاهد قیمت کمتری بودید محصول را به دقت بررسی و قبل از خرید از اصل بودن آن اطمینان پیدا کنید.

چرا باید از ریبون مشکی hiti cs320 استفاده کرد؟

با استفاده از ریبون مشکی hiti cs320  شما می‌توانید در کنار کیفیت، از کارکردهای متنوع آن نهایت استفاده را بکنید. روش چاپ ریبون مشکی hiti cs320  به صورت دیجیتال مستقیم است یعنی این ریبون به صورت مستقیم با کارت ارتباط دارد. همراه ریبون  یک قلم تمیزکننده و کارت هم به شما داده می‌شود تا به وسیله‌ی آن دستگاه را تمیز نگه دارید چرا که باعث طول عمر این محصول می‌شود.

 مزایای ریبون مشکی هایتی cs320

از مزایای این ریبون می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • امکان چاپ طرح‌های دلخواه بر روی کارت‌های رنگی
 • تعداد پنل ها بیش از 1000 پرینت است
 • قیمت پایین جهت چاپ کارت pvc بر روی کارت‌های رنگی
 • مناسب‌ترین انتخاب برای چاپ روی کارت‌های طلایی، نقره‌ای و سفید

راهنمای خرید ریبون مشکی hiti cs320

برای خرید ریبون مشکی هایتی cs320 بهتر است که به مراکز فروش معتبر ریبون مراجعه کنید و قبل از هر چیزی بهتر است به صورت اینترنتی از یک مشاور و متخصص در زمینه ریبون باکیفیت و عالی مشورت بگیرید و با مراجعه به سایت های معتبر محصول مدنظر خود را خریداری کنید. جهت اطلاع از قیمت این ریبون می‌توانید به سایت‌های قابل اطمینان مراجعه و قیمت‌ها را به نسبت خواسته‌ی خود بسنجید و انتخاب مناسب را داشته باشید.

چرا خرید ریبون مشکی هایتی cs320 

ریبون مشکی یکی از اصلی‌ترین و مهم‌ترین مواد مورد استفاده در پرینترها است که از مشتقات نفتی بوجود می‌آید. به وسیله ریبون مشکی هایتی hiti cs320 می‌توانید متن مورد نظر خود را با کمترین هزینه چاپ کنید و برای چاپ تصاویر مشکی و بارکد بر روی کارت‌های تجاری یا شرکتی مورد استفاده قرار دهید. این مدل قابلیت این را دارد که 1000 عدد کارت پی‌وی‌سی یک رو چاپ کنید. کارت‌های پی‌وی‌سی انواع مختلف دارد که از جمله می‌توان به کارت‌های تخفیف، کارت گارانتی، کارت مترو و کارت شناسایی اشاره کرد که به وسیله این ریبون چاپ می‌شوند.

 

 

 

سایر محصولات مرتبط

فهرست