غلطک چسبی

این محصول را به اشتراک بگذارید

در فرایند چاپ کارت‌ها PVC عوامل مختلفی تاثیر گذار هستند، عواملی همچون انتخاب مواد اولیه، انتخاب نوع کارت، طراحی و اصولی که برای حفظ سلامت دستگاه پرینتر می‌‌بایست به طور…

در فرایند چاپ کارت‌ها PVC عوامل مختلفی تاثیر گذار هستند، عواملی همچون انتخاب مواد اولیه، انتخاب نوع کارت، طراحی و اصولی که برای حفظ سلامت دستگاه پرینتر می‌‌بایست به طور دائم انجام شوند. فرایند چاپ کارت‌های PVC، فرایند ارزانی نیست آن هم به دلیل استفاده از پرینتر‌های خاص و حتی مواد اولیه‌ایی که می‌بایست از بهترین کیفیت تهیه شوند.
در فرایند چاپ همواره آسیب‌هایی به دستگاه پرینتر شما وارد خواهد شد که در انتها موجب هزینه‌های اضافی خواهند شد. برای جلوگیری و کنترل این آسیب‌ها کاربران باید نظافت پرینتر خود را رعایت کنند و در صورت آلوده شدن پرینتر در کوتاه‌ترین زمان، آن را از آلودگی پاک کنند.

نیاز‌های فراوان و افزایش میزان استفاده از پرینتر‌ها باعث شد تا پکیج‌هایی به صورت تخصصی و در جهت نظافت پرینترها تهیه و به بازار عرضه شوند. این پکیج شامل ابزار‌هایی جهت نظافت کلی دستگاه پرینتر هستند. ابزارهایی مانند ابزار‌ تمییر کننده هد دستگاه یا کارت کلینر‌ها.

غلطک چسبی نیز یکی از پرکاربرد‌ترین ابزار‌های موجود در پکیج نظافتی پرینتر کارت PVC  است که نقش مهمی را در پیشگیری از آلوده شدن پرینتر کاربر دارد. غلطک چسبی طراحی شده است تا قسمت ورودی پرینتر قرار گیرد و به طور کلی نقش یک ابزار پیش گیری از آلودگی را دارد.

کارکرد غلطک چسبی به چه صورتی است؟

نحوه کارکرد این ابزار بسیار ساده بوده و با نصب غلطک چسبی در ورودی پرینتر، این غلطک می‌تواند گرد و غباری که ممکن است بر روی کارت‌های ورودی باشد را جذب کند و از ورود این آلودگی‌ها به قسمت‌هایی اساسی دستگاه جلوگیری کند.

در برداشت اول ممکن است وجود این ابزار به نسبت دیگر ابزار‌های تمیز کننده، اساسی و مورد نیاز نباشد، اما غلطک چسبی به عنوان مانعی عمل می‌کند که بیشترین میزان آلودگی را در مرحله ابتدایی یعنی ورود کارت، جذب می‌کند و پرینتر را از بسیاری از آسیب‌ها مصون نگه می‌دارد. این ابزار علاوه بر کارایی مهمی که دارد، از نظر اقتصادی هم به صرفه بوده و از مشکلات احتمالی زیادی پیشگیری خواهد کرد.

سایر محصولات مرتبط

فهرست