فیلم XID 8300

این محصول را به اشتراک بگذارید

در پرینتر های با فناوری چاپ غیر مستقیم اجزا اصلی ریبون ها و فیلم ها هستند که وظیفه چاپ را بر عهده دارند. در این پرینترها می‌بایست در طی فرایند…

در پرینتر های با فناوری چاپ غیر مستقیم اجزا اصلی ریبون ها و فیلم ها هستند که وظیفه چاپ را بر عهده دارند. در این پرینترها می‌بایست در طی فرایند طرح مورد نظر کاربر ابتدا بر روی ورقه‌ایی شفاف و یکدست به نام فیلم ، چاپ شود و سپس فیلم به کمک حرارت و فشار، طرح را بر روی کارت PVC چاپ کند.

فیلم XID 8300  یکی از مواد مصرفی دستگاه پرینت XID 8300  می باشد که توانایی چاپ 1000 کارت را بصورت تک رو و 500 کارت به صورت دو رو را دارد که برای استفاده از چاپ دو رو می بایست ماژول مناسب را نصب کرده باشید.

فیلم XID 8300 دارای چه مزیت‌هایی است؟

استفاده  از این فیلم دارای مزیت‌هایی است که در ادامه به بیان آن‌ها می‌پردازیم تا با این مزیت‌ها به طور کامل آشنا شوید.

  • یکنواختی در چاپ
    همانطور که اشاره کردیم، درفرایند چاپ غیر مستقیم طرح ابتدا بر روی یک سطح ثابت به نام فیلم چاپ می شود که این مسئله به یکنواختی و به نوعی ثبات در چاپ کمک می کند. فیلم XID 8300 از این ویژگی برخوردار است و به شما کمک می‌کند تا بتوانید به راحتی و با کیفیت بالا کارت‌های پی وی سی خودتان را چاپ کنید.
  • آسیب کمتر
    این روش به دلیل آنکه از تماس مستقیم هد دستگاه با کارت‌ها جلوگیری می کند، باعث دوام و طول عمر بیشتر هد دستگاه می‌شود. به همین دلیل هد دستگاه پرینتر XID 8300 شما آسیبی نمی‌بیند.
  • امنیت بهتر
    به طور کلی برای چاپ کارت‌های با ضریب امنیتی بالا و کارت‌های هوشمند از روش چاپ غیر مستقیم استفاده می‌شود که در آن‌ها از این نوع فیلم پرینتر استفاده می‌گردد.

شرایط نگه داری و طول عمر فیلم XID 8300 چگونه است؟

فیلم‌های XID 8300 را می‌بایست در مکانی به دور از تابش مستفیم نور خورشید و در بازه دمایی 0 تا 25 درجه سانتی گراد است. باید توجه داشت، در صورت رعایت شرایط نگه‌داری مناسب می‌توان این فیلم را تا یک سال ذخیره کرد و یا از آن استفاده نمود.

سایر محصولات مرتبط

فهرست