کارت کلینر الکلی

این محصول را به اشتراک بگذارید

کارت کلینر یکی از محصولات مصرفی و ضروری همراه پرینترهای  PVC  است که وجود آن حوادث مهمی همچون خرابی هد دستگاه و یا پایین آمدن کیفیت چاپ را به دنبال…

کارت کلینر یکی از محصولات مصرفی و ضروری همراه پرینترهای  PVC  است که وجود آن حوادث مهمی همچون خرابی هد دستگاه و یا پایین آمدن کیفیت چاپ را به دنبال داشته باشد. برای جلوگیری از این اتفاقات تنها کافی‌ است، به طور مستمر و متناسب با استفاده از دستگاه پرینتر خود، از کارت کلینر استفاده کنید تا آلودگی‌هایی که بر اثر چاپ بر روی قطعات دستگاه به وجود می‌آیند را تمیز کنید.

به طور کلی تجهیزات مورد استفاده برای نظافت پرینتر های PVC شامل موارد زیر می‌شوند :

  • کارتریج تمیز کننده
  • رول های تمیز کننده
  • سوآب های تمیز کننده
  • کارت کلینر‌ها

بهتر است برای دست یابی به نتیجه بهتر از تمامی تمیز کننده‌ها به صورت هم زمان استفاده کنید تا تمامی قسمت‌های دستگاه با هم نظافت شوند و چاپ نهایی مناسبی داشته باشید. کارت کلینرهای الکلی از مهمترین موارد کیت‌های تمییز کننده هستند که به دلیل ارتباط مستقیم با هد دستگاه، نقش به سزایی در حفظ سلامت پرینتر دارند.

هد پرینتر، رول‌های انتقال دهنده و جایگاه کد گذاری مغناطیسی، قسمت‌هایی هستند که در نتیجه استفاده از کارت کلینر الکلی نظافت می‌شوند. بر خلاف اجزاء دیگر کیت تمیز‌کننده، کارت کلینر به طور مستقیم بر روی کیفیت چاپ کارت موثر است.

کارت کلینر الکلی چه ویژگی هایی دارد ؟

کارت کلینر‌ها دارای چند نوع مختلف هستند که کارت کلینر‌های الکلی یکی از آن‌‌ها است. این کارت کلینر‌ها همانطور که از اسمشان پیدا است، از الکل برای نظافت دستگاه استفاده می‌کنند و برای قسمت‌هایی که مربوط به کد گذاری بر روی کارت PVC است و یا هد دستگاه استفاده می شوند. استفاده منظم از این کارت کلینرها در حفظ سلامت دستگاه شما بسیار موثر خواهد بود .

نحوه تهیه کارت کلینر 

برای تهیه ملزومات دستگاه پرینتر  PVCمی بایست توجه داشته باشید که به فروشگاه ها و یا سایت‌های معتبر و با سابقه، مراجعه کنید تا از سلامت و کیفیت محصول خریداری شده اطمینان داشته باشید.

سایت فرزان کارت از جمله سایت های معتبر در زمینه خرید کارت کلینر‌های الکلی می‌باشد و شما می توانید با اطمینان محصولات خود را از این فروشگاه تهیه کنید.

سایر محصولات مرتبط

فهرست