کارت کلینر چسبی

این محصول را به اشتراک بگذارید

تمیز کردن پرینتر کارت پی وی سی یکی از کارهای الزامی و موردنیاز است که باید بعد از چند بار چاپ کارت پی وی سی، انجام دهید. در صورتی که…

تمیز کردن پرینتر کارت پی وی سی یکی از کارهای الزامی و موردنیاز است که باید بعد از چند بار چاپ کارت پی وی سی، انجام دهید. در صورتی که این کار را به درستی انجام ندهید، امکان خرابی و از کار افتادن هریک از قسمت‌های پرینتر و یا حتی خود پرینتر به طور کلی وجود دارد که باعث ایجاد خسارت مالی و ضرر اقتصادی به شما می‌گردد.

کارت کلینر چسبی یکی از وسایلی است که به شما در تمیزسازی پرینتر کمک شایانی می‌کند و آن را به طور کامل و دقیق برای شما ممکن می‌سازد. در واقع وظیفه اصلی کارت کلینر چسبی تمیز کردم مسیر غلطک‌های پرینتر است که باعث می‌شود تا غلطک بتواند به خوبی و با سرعت بسیار مناسب حرکت نماید و چاپ کارت پی وی سی مدنظر شما را به دقت انجام دهد. با ما همراه باشید تا در ادامه با برخی از مهم‌ترین ویژگی‌های کارت کلینر چسبی آشنا شوید و ابهامی در این زمینه نداشته باشید.

مزایای کارت کلینر چسبی چیست؟

کارت کلینر چسبی دارای مزایای بسیاری است که باعث مقرون به صرفه و کاربردی بودن استفاده از آن می‌گردد. در این قسمت به معرفی و شرح مختصر برخی از این مزایا می‌پردازیم.

  • قدرت چسبندگی بالا
    کارت کلینر چسبی دارای قدرت چسبندگی بسیار بالایی است که به شما در تمیز کردن راحت‌تر و سریع‌تر مسیر غلطک‌ها کمک زیادی می‌کند.
  • امکان جذب بالا
    قدرت جذب این کارت کلینر بسیار بالا است، به صورتی که می‌تواند میزان زیادی از آلودگی‌ها را به خودش جذب کند و کار مورد نظر شما را به آسانی و با دقت بسیار زیاد انجام دهد.
  • قیمت مناسب
    کارت کلینر چسبی دارای قیمت بسیار مناسبی نسبت به کارایی خودش می‌باشد که باعث افزایش میزان استقبال از آن به طور چشم‌گیری گردیده است.

کاربرد کارت کلینر چسبی چیست؟

کارت کلینر چسبی به راحتی قابل استفاده برای انواع مختلف پرینتر‌های فارگو، Smart، Evolice و بسیاری دیگر از پرینترها می‌باشد و برای تمیزکاری شما محدودیت خاصی ایجاد نمی‌کند. شما می‌توانید با بهره‌گیری از این کارت کلینر به راحتی، مسیر عبور غلطک‌های پرینتر را تمیز و عاری از هرگونه آلودگی نمایید تا پرینتر عمر بیشتری کند.

سایر محصولات مرتبط

فهرست