کیت تمیز کننده طرح fargo

این محصول را به اشتراک بگذارید

کیت تمیز‌کننده‌ای وسیله و ابزاری است که به شما کمک می‌کند تا بتوانید به راحتی با استفاده از آن پرینتر یا چاپگر کارت پی وی سی خودتان را تمیز کنید…

کیت تمیز‌کننده‌ای وسیله و ابزاری است که به شما کمک می‌کند تا بتوانید به راحتی با استفاده از آن پرینتر یا چاپگر کارت پی وی سی خودتان را تمیز کنید و از این نظر مشکلی نداشته باشید. تمیز کردن به موقع و منظم پرینتر یا چاپگر کمک می‌کند تا بتوانید مدت طولانی‌تری از چاپگر خودتان استفاده کنید و کیفیت چاپ بالاتری را تجربه نمایید.

شما باید بعد از هربار تعویض ریبون دستگاه چاپگر فارگو و یا بعد از هر هزار بار پرینت کارت‌های مختلف پی وی سی، باید این چاپگر را با استفاده از کیت تمیز کننده Fargo  پاکسازی کنید. همچنین لازم به ذکر است که گارانتی شرکت‌های مختلف براساس لزوم استفاده از کیت تمیز کننده و پاکسازی مداوم پرینتر است.
در صورتی که چاپگر را تمیز نکنید و دستگاه دچار آسیب شود، این شرکت‌ها هیچ‌گونه مسئولیتی را قبول نمی‌کنند و گارانتی آن‌ها به پرینتر فارگو شما تعلق نمی‌گیرد.
این کیت‌ها جایگزین‌های مناسبی برای کیت‌های تمیزکننده اورجینال فارگو می‌باشند و قیمت به صرفه‌تر و مناسب‌تری دارند که از نظر اقتصادی باعث صرفه‌جویی برای شما می‌گردد.

کیت تمیزکننده طرح فارگو چه ویژگی‌هایی دارد؟

این کیت تمیز کننده دارای ویژگی‌ها و مزیت‌هایی است که به شما کمک می‌کند تا بتوانید راحت‌تر و سریع‌تر دستگاه پرینتر خودتان را پاکسازی و تمیز کنید. به همین دلیل و برای کمک به شما در این قسمت به بیان این ویژگی‌ها می‌پردازیم.

 • دارای قابلیت استفاده از قلم تمیز‌کننده
  قلم تمیز کننده به شما کمک می‌کند تا بتوانید به راحتی سنسور و هد دستگاه چاپگر خودتان را تمیز کنید. به طور معمول بعد از چاپ تعدا 1500 تا 200 کارت اقدام به تمیزکاری هد می‌شود. این کیت تمیزکننده دارای چهار عدد قلم تمیز کننده با کیفیت و کارآمد است که به شما کمک بسیاری می‌نماید.
 • دارای قابلیت استفاده از دستمال مرطوب
  این نوع از کیت‌های تمیز کننده از دستمال‌های مرطوب حاوی الکل پشتیبانی می‌کنند و دارای آن‌ها می‌باشند. دستمال‌های مرطوب به طور معمول برای پاکسازی و تمیزکاری غلطک‌های ورودی به کار می‌رود و در این جهت خاص کاربرد دارد. تعداد دستمال‌های تمیز‌کننده این کارت، ده عدد است که تعداد مناسبی می‌باشد.
 • دارای قابلیت استفاده از کارت مرطوب
  کارت‌های مرطوب کیت تمیز کننده طرح فارگو جهت تمیز کردن قسمت‌های کد‌گذاری شده به شما کمک می‌کند و مشکلات شما در این زمینه را به کلی از بین می‌برد. تعداد کارت‌های مرطوب موجود در پک کیت تمیز‌کننده طرح فارگو، ده عدد می‌باشد که تا مدت زیادی نیاز شما را به طور کامل برطرف می‌نماید.
 • دارای قابلیت استفاده از کارت چسبی تمیزکننده
  شما برای تمیز کردن مسیر حرکت غلطک‌های پرینتر یا چاپگر فارگو، به ابزاری نیاز دارید. این ابزار باید بتواند به خوبی این مسیر تمیز کند، زیرا اگر مسیر حرکت غلطک‌های پرینتر فارگو می‌تواند بر روی کیفیت چاپ اثر مستقیم بگذارد و آن را افزایش یا کاهش دهد. بدین منظور شما می‌توانید از کارت چسبی تمیز‌کننده استفاده کنید و مشکلی در این زمینه نداشته باشید. تعداد کارت‌های چسبی تمیزکننده این کیت، ده عدد می‌باشد.
 • دارای قابلیت استفاده برای بیش از یکبار پاکسازی
  به طور معمول شما می‌توانید از کیت تمیز ‌کننده طرح فارگو برای پاکسازی حداقل دوبار چاپگر خودتان استفاده کنید و مشکلی نداشته باشید.
 • دارای قیمت مناسبتر نسبت به کیت اورجینال
  کیت تمیزکننده طرح فارگو دارای قیمت مناسب‌تر و کم‌تری نسبت به کیت تمیز‌کننده اورجینال آن می‌باشد.

کیت تمیزکننده طرح فارگو چه مشخصاتی دارد؟

در قسمت قبل در مورد ویژگی‌های مهم کیت تمیز‌کننده طرح فارگو صحبت کردیم و آن‌ها را برای شما به طور کامل شرح دادیم تا بتوانید با این مشخصات بیشتر آشنا شوید. اما در این قسمت قصد داریم مشخصات فنی این کیت تمیز‌کننده را به صورت کلی و در قالب یک جدول به شما نمایش دهیم تا بتوانید بهتر مقایسه خودتان در موقع انتخاب را انجام دهید.

نام تعداد در هر پک کیت تمیز کننده
سواب یا قلم تمیز کننده هد 4 عدد
پد یا دستمال مرطوب 10 عدد
کارت تمیزکننده مرطوب 10 عدد
کارت الکلی پاک کننده 3 عدد

 

سایر محصولات مرتبط

فهرست