کیت تمیز کننده اورجینال fargo

این محصول را به اشتراک بگذارید

کیت تمیز کننده اورجینال Fargo  محصولی است که به تمیز بودن و نظافت مستمر پرینتر یا چاپگر کارت پی وی سی کمک می‌کند. پرینتر‌های کارت‌های PVC بعد از هر بار…

کیت تمیز کننده اورجینال Fargo  محصولی است که به تمیز بودن و نظافت مستمر پرینتر یا چاپگر کارت پی وی سی کمک می‌کند. پرینتر‌های کارت‌های PVC بعد از هر بار استفاده نیاز به نظافت دارند، زیرا بر روی آن‌ها گرد و غبار یا رطوبت می‌نشیند. اگر این پرینتر‌های کارت‌های پی وی سی نظافت نشوند، ممکن است که دچار مشکل شوند یا معیوب گردند و نیاز به تعمیر و یا حتی تعویض کلی یا جزیی داشته باشد.
علاوه بر خود پرینتر، ریبون‌های پرینتر‌ها نیز، به نظافت نیاز دارند و باید هر پنل آن‌ها بعد از هر بار استفاده تمیز شود. کثیف بودن ریبون‌ها می‌تواند بر روی کیفیت چاپ کارت‌های مختلف تاثیر بدی بگذارد و از آن بکاهد که اصلا مطلوب نیست. برای تمیز کردن پرینتر‌های مختلف پی وی سی مانند Fargo HDP5000 می‌توانید از کیت تمیز کننده اورجینال Fargo  استفاده کنید و از سلامت چاپگر خودتان اطمینان کامل حاصل نمایید

کیت تمیز کننده اورجینال fargo چه ویژگی‌هایی دارد؟

این کیت تمیز کننده دارای ویژگی‌های بسیاری است که به شما در نظافت بهتر پرینتر پی وی سی کمک شایانی می‌کند. در این قسمت به معرفی این ویژگی‌ها و مزایا می‌پردازیم تا بتوانید آن‌ها را بشناسید.

 • دارای قلم تمیز کننده
  شما می‌توانید از این قلم تمیز کننده برای نظافت و پاکسازی هد و سنسور پرینتر کارت‌های پی وی سی استفاده کنید. به طور معمول این پاکسازی بعد از چاپ 1500 تا 2000 کارت انجام می‌شود تا از خراب شدن هد و سنسور چاپگر جلوگیری شود. این کیت‌ها معمولا دارای چهار عدد قلم تمیز کننده یا سواب هستند.
 • دارای دستمال مرطوب
  از دستمال مرطوب دارای الکل هستند. این دستمال‌ها برای پاکسازی غلطک‌های ورودی استفاده می‌شود. همچنین در صورت سرویس کلی دستگاه، می‌توان از این دستمال‌های مرطوب برای نظافت قطعات داخلی چاپگر‌ها استفاده کرد که باعث می‌شود تا محدودیت‌های شما در این جهت کاهش یابد. تعداد دستمال‌های مرطوب موجود در این کیت، ده عدد می‌باشد.
 • دارای کارت مرطوب
  شما می‌توانید جهت پاکسازی قسمت‌های کدگذاری شده بر روی کارت، از این کارت‌های مرطوب کیت تمیز کننده اورجینال فارگو استفاده کنید و مشکلی نداشته باشید. در هر کیت تمیزکننده اورجینال Fargo، ده عدد کارت مرطوب وجود دارد که می‌تواند فرآیند پاکسازی را برای شما راحت‌تر کند.
 • دارای کارت چسبی تمیز کننده
  تمیز کردن مسیر حرکت هدهای پرینتر بسیار مهم است و می‌تواند تاثیر بسیار زیادی بر روی کیفیت چاپ کارت پی وی سی بگذارد و باعث افزایش عمر غلطک‌های چاپگر شما گردد، بنابراین نباید از تمیز کردن این قسمت غافل شوید. برای تمیز کردن این مسیر‌ها می‌توانید از کارت چسبی تمیز کننده کیت تمیز کننده اورجینال فارگو استفاده کنید. در هر پک این کیت‌ها سه عدد از این کارت‌ها موجود است که می‌تواند به شما بسیار کمک کند.
  نحوه‌ی عملکرد این کارت‌ها به این صورت است که با حرکت مستمر و مداوم در مسیر حرکت غلطک‌ها و فرآیند چاپ، این مسیر را از هرگونه آلودگی مانند گرد و غبار و رطوبت پاک می‌کنند تا کارت پی وی سی شما با کیفیت بالایی چاپ شود و غلطک‌‌هایتان بیشتر عمر کنند.
 • دارای قیمت مقرون به صرفه
  این کیت نسبت به مشخصات و مزیت‌هایی که دارد، از قیمت مقرون به صرفه و مناسبی برخوردار است که باعث می‌شود تا بتوانید در هزینه‌های اقتصادی خودتان به مقدار زیادی صرفه‌جویی کنید.
 • امکان استفاده برای پاکسازی بیش از یک بار
  شما می‌توانید از هر کیت تمیز کننده اورجینال فارگو برای دوبار پاکسازی استفاده کنید. این قابلیت به افزایش سرعت شما در فرآیند کمک می‌کند و آن را به مقدار قابل توجهی افزایش می‌دهد.

کیت تمیز کننده اورجینال fargo چه مشخصاتی دارد؟

در قسمت قبل در مورد ویژگی‌ها و محتویات کیت Fargo  صحبت کردیم و آن‌ها را برای شما شرح دادیم تا با آن‌ها آشنا شوید. اما در این قسمت در مورد مشخصات فنی این کیت صحبت می‌کنیم و آن‌ها را به صورت جدول برای شما بیان می‌کنیم تا بتوانید به طور کامل‌تر این کیت را بشناسید.

نام تعداد در هر پک کیت تمیز کننده
سواب یا قلم تمیز کننده هد 4 عدد
پد یا دستمال مرطوب 10 عدد
کارت تمیزکننده مرطوب 10 عدد
کارت الکلی پاک کننده 3 عدد

سایر محصولات مرتبط

فهرست