1. خانه
  2. لوازم مصرفی پرینتر
  3. ریبون
  4. فیلم کره ای فارگو hdp5000

فیلم کره ای فارگو hdp5000

این محصول را به اشتراک بگذارید

فیلم ها نوارهای شفافی هستند که جهت چاپ کارت در چاپگرها مورد استفاده قرار می گیرد. فیلم کره ای فارگو hdp5000 قابلیت چاپ 1500 عدد کارت را به مصرف کننده…

فیلم ها نوارهای شفافی هستند که جهت چاپ کارت در چاپگرها مورد استفاده قرار می گیرد. فیلم کره ای فارگو hdp5000 قابلیت چاپ 1500 عدد کارت را به مصرف کننده می دهد. استفاده از این فیلم در چاپ کارت موجب افزایش کیفیت چاپ و ماندگاری آن خواهد شد. دستگاه فارگو 5000 به علت چاپ مستقیم بر روی کارت ها علاوه بر ریبون، به فیلم نیز نیاز دارد. این فیلم ها تنها وظیفه انتقال تصویر چاپ شده را بر روی کارت برعهده دارد. این فیلم ها در دو نوع اورجینال و کره ای به بازار عرضه می شود. فیلم های کره ای فارگو نیز مانند سایر محصولات دارای مزایا و معایبی است که در ادامه به صورت کامل توضیح خواهیم داد.

کاربرد فیلم کره ای فارگو hdp5000

این فیلم کره ای در پرینتر فارگو hdp5000 به کار برده می شود. این پرینتر برای چاپ کارت از روش دیجیتال استفاده می کند. هد دستگاه در این روش با کمک ریبون رنگ ها را مستقیم بر روی فیلم چاپ می نماید و پس از آن فیلم به کارت چسبیده و یک لایه شفاف نازک جهت بالا رفتن دوام چاپ بر روی آن قرار می گیرد. در این شیوه چاپ، هد دستگاه به صورت مستقیم در تماس با کارت نبوده و در نتیجه در این مدل چاپگرها عمر مفید هد افزایش می یابد. پرینتر فارگو hdp5000 جهت چاپ کارت های هوشمند که بر روی کارت تراشه الکترونیکی قرار دارد، بسیار مناسب می باشد زیرا ناصافی سطح کارت ها هیچ آسیبی به هد دستگاه وارد نمی کند.

مزایای فیلم دستگاه چاپ

استفاده از فیلم کره ای فارگو کیفیت چاپ را افزایش می دهد.

این فیلم دوام و عمر کارت های چاپ شده را افزایش خواهد داد.

این فیلم ها سبب می شود در صورت کثیفی و یا ناصافی کارت، آسیبی به هد دستگاه وارد نشود.

فیلم کره ای فارگو در مقایسه با فیلم اورجینال کره ای دارای قیمت پایین تری است.

فیلم های کره ای فارگو دارای گارانتی هستند و در صورت بروز مشکل می توانید آن را تعویض نمایید.

این فیلم ها به وفور در بازار موجود بوده و شما به راحتی می توانید به آن دسترسی پیدا کنید.

در صورتی که از فیلم کره ای فارگو hdp5000 استفاده شود، چاپ فاقد حاشیه در دور کارت ها بوده و به شکل لبه به لبه می باشد.

استفاده از این فیلم در هنگام چاپ کارت با جلوگیری از خمیدگی، سایش، پاک شدن و ترک خوردن دوام کارت را بیشتر کرده و از آسیب پذیری آن جلوگیری می کند.

معایب فیلم کره ای فارگو hdp5000

فیلم های کره ای فارگو دارای کیفیت پایین تری در مقایسه با فیلم های اورجینال هستند و ماندگاری کمتری دارند ولی به طور کلی به دلیل ارزان قیمت بودن فیلم کره ای فارگو در مواردی که کیفیت چاپ اهمیت خیلی زیادی ندارد، استفاده از این نوع فیلم ها کار معقولانه و مقرون به صرفه ای است.

عمر مفید فیلم کره ای فارگو hdp5000

فیلم های کره ای فارگو عمر مفید یکساله دارند و باید در هنگام خرید به کیفیت آن توجه ویژه شود. در صورتی که فیلم ها در شرایط مطلوبی نگهداری نشود، کیفیت و دوام خود را از دست خواهد داد. استفاده از فیلم های بی کیفیت ممکن است باعث آسیب رسیدن به دستگاه شما شده و هزینه نگهداری و تعمیر پرینتر را بالا خواهد برد. در صورتی که تاریخ این فیلم ها گذشته باشد، شما به ناچار باید کارت ها را مجدد چاپ کنید و همین عامل موجب افزایش هزینه های شما می شود.

خرید فیلم کره ای فارگو hdp5000

در صورتی که کیفیت چاپ کارت و عمر پرینترها برای شما حائز اهمیت است، باید در هنگام خرید فیلم کره ای فارگو به کیفیت و تاریخ انقضای آن توجه زیادی کنید. فیلم های باکیفیت عمر پرینتر شما را افزایش داده و کیفیت چاپ مطلوبی را در اختیار شما قرار می دهد. فیلم کره ای فارگو hdp5000 کیفیت چاپ بسیار بالایی را برای مصرف کنندگان به ارمغان آورده و علاوه بر افزایش عمر پرینترها، ماندگاری رنگ چاپگرها را نیز افزایش خواهد داد. جهت سفارش بهترین و ماندگارترین فیلم فارگو تنها کافیست با شماره های مندرج در سایت تماس حاصل نمایید.

قیمت فیلم کره ای فارگو hdp5000

فیلم کره ای فارگو با قیمت های مختلفی در بازار موجود است. در صورتی که کیفیت و ماندگاری چاپ برای شما اهمیت دارد، باید ابتدا به کیفیت فیلم دقت کرده و سپس قیمت آن را مورد توجه قرار دهید. این فیلم ها دارای تاریخ انقضا هستند و در هنگام خرید باید به صورت ویژه به آن توجه کرد زیرا در صورتی که تاریخ انقضای این فیلم ها گذشته باشد دیگر اعتباری نداشته و کیفیت مطلوبی را به مصرف کننده نمی دهد. جهت استعلام قیمت آنلاین و بروز فیلم های کره ای فارگو تنها کافیست با ما تماس بگیرید.

نحوه تشخیص فیلم کره ای فارگو از فیلم اورجینال

بررسی چیپست فیلم یکی از بهترین و راحت ترین روش برای تشخیص فیلم های کره ای از فیلم های اورجینال است. فیلم های کره ای فارگو دارای چیپست کاغذی بوده و در نگاه اول می توان آن را به آسانی تشخیص داد. همچنین جعبه این فیلم نیز از دیگر روش هایی است که با استفاده از آن به آسانی می توان فیلم کره ای را از فیلم اورجینال جدا کرد.

سایر محصولات مرتبط

فهرست