پرینتر کارت پی وی سی fargo dtc1250

این محصول را به اشتراک بگذارید

پرینتر کارت پی وی سی Fargo dtc 1250 یک چاپگر با ابعاد بسیار کوچک و کاربردی است که به شما کمک می‌کند تا بتوانید در محیط‌های مختلف انواع مختلف کارت‌های…

پرینتر کارت پی وی سی Fargo dtc 1250 یک چاپگر با ابعاد بسیار کوچک و کاربردی است که به شما کمک می‌کند تا بتوانید در محیط‌های مختلف انواع مختلف کارت‌های پی وی سی خودتان را به راحتی چاپ کنید و از این نظر مشکلی نداشته باشید. همچنین ابعاد کوچک این چاپگر کمک می‌کند تا برای مکان قرار گرفتن چاپگر کارت پی وی سی دچار مشکلی نباشید و بتوانید به راحتی آن را بر روی یک میز کوچک قرار دهید و از آن استفاده نمایید.
نحوه و روش کار با این نوع پرینتر کارت پی وی سی بسیار ساده و راحت است و هر شخصی می‌تواند بدون زحمت خاص و دردسر زیاد آن را یاد بگیرد. این قابلیت کمک می‌کند تا شما بتوانید به راحتی مسئولیت چاپ کارت خودتان را به دیگران بسپارید و نیازی به حضور همیشه در محل نداشته باشید و از چاپ درست و اصولی کارت پی وی سی خودتان اطمینان داشته باشید.

این نوع چاپگر در نوع چاپگر‌های با تکنولوژی مستقیم قرار می‌گیرد که در آن هد پرینتر به صورت مستقیم با کارت خام در ارتباط است. به طور معمول چاپگر‌های کارت پی وی سی دارای نرم‌افزارهای مخصوص به خودشان می‌باشند که شما می‌توانید طرح کارت پی وی سی مورد نظر خودتان را به آن‌ها بدهید تا آن‌ها با استفاده از چرخ‌های مخصوص خودشان و هد آن را بر روی کارت خام چاپ کنند. پرینتر کارت پی وسی Fargo dtc 1250  نیز از همین روند پیروی می‌کند و برای چاپ کارت پی وی سی استفاده می‌نماید.

پرینتر کارت پی وی سی fargo dtc1250 چه ویژگی‌هایی دارد؟

در قسمت قبل در مورد چاپگر Fargo dtc 1250  کمی صحبت کردیم و آن را کمی برای شما معرفی کردیم. اما در این قسمت می‌خواهیم در مورد مهم‌ترین ویژگی‌های این چاپگر کارت پی وی سی صحبت کنیم و این ویژگی‌ها را به طور مختصر برای شما توضیح دهیم.

 • دارای کیفیت بسیار بالای کارت‌های چاپ شده
  چاپگر فارگو dtc 1250 دارای کیفیت بسیار بالای چاپ است و به شما کمک می‌کند تا بتوانید به راحتی کارت‌های پی وی سی با عمر بالا و شفافیت بسیار زیاد تولید کنید و از این نظر آرامش خاطر داشته باشید.
 • قطعات بسیار با کیفیت
  قطعات این پرینتر فارگو بسیار با کیفیت هستند که باعث می‌شود تا دستگاه چاپگر شما تا مدت زیادی نیاز به تعمیر نداشته باشد و هزینه‌های اقتصادی شما به حدقابل‌توجهی کاهش یابد که بسیار ویژگی مهمی است.
 • دارای پورت USB
  پرینتر فارگو مدل dtc1250 دارای پورت 2.0 است که کمک می‌کند تا شما بتوانید راحت‌تر کامپیوتر یا لب‌تاب خودتان را به این پرینتر متصل نمایید و طرح مورد‌نظر کارت پی وی سی خودتان را بر روی کارت خام پی وی سی چاپ کنید و از آن استفاده نمایید.
 • دارای قابلیت چاپ 30 عدد کارت پی وی سی در یکبار استفاده
  شما می‌توانید با یکبار استفاده از این پرینتر کارت پی وی سی، 30 عدد کارت را چاپ کنید که باعث صرفه‌جویی قابل‌توجهی در زمان مصرفی شما می‌گردد.
 • دارای قابلیت چاپ تک رو و دو رو
  این پرینتر کارت پی وی سی فارگو دارای قابلیت چاپ تک رو و دو رو می‌باشد و به شما امکان می‌دهد تا بتوانید به راحتی هر دو نوع کارت پی وی سی را چاپ کنید و محدودیتی در این زمینه نداشته باشید.
 • دارای قابلیت کد‌گذاری کارت‌های پی وی سی
  شما می‌توانید در هنگام چاپ کارت پی وی سی با استفاده از این نوع پرینتر، چیپست‌های آن کارت را به راحتی رمز‌گذاری کنید و از امنیت کارت پی وی سی خودتان اطمینان کامل را داشته باشید و در صورت گم‌شدن آن دچار نگرانی خاصی نشوید.
 • دارای تکنولوژی چاپ مستقیم
  همانطوری که در قسمت اول ذکر کردیم، تکنولوژی چاپ کارت پی وی سی این پرینتر، مستقیم است و هد آن به صورت مستقیم با کارت خام پی وی سی شما در ارتباط است.

 

پرینتر کارت پی وی سی fargo dtc1250 چه مشخصات فنی دارد؟

در قسمت قبل برخی از مهم‌ترین ویژگی‌های این پرینتر را برای شما گفتیم و آن‌ها را شرح دادیم. اما در این قسمت قصد داریم، برخی از مهم‌ترین مشخصات فنی این پرینتر کارت پی وی سی را به شما معرفی کنیم. برای مشاهده این مشخصات می‌توانید به جدول پایین مراجعه کنید.

Fargo

نام برند

رنگی

نوع خروجی چاپ

Dye Sublimation, Thermal

نوع تکنولوژی چاپ

USB

نوع رابط اتصال

سایر محصولات مرتبط

فهرست