پرینتر کارت پی وی سی FARGO HDP 8500

این محصول را به اشتراک بگذارید

پرینتر کارت پی وی سی  FARGO HDP 8500 از جمله پرینتر های با بازده بالا و نیمه صنعتی به شمار می رود. این پرینتر بیشتر در مکان‌هایی که نیاز به…

پرینتر کارت پی وی سی  FARGO HDP 8500 از جمله پرینتر های با بازده بالا و نیمه صنعتی به شمار می رود. این پرینتر بیشتر در مکان‌هایی که نیاز به چاپ تعداد بالایی از کارت‌های پی وی سی است مانند دانشگاه‌ها‌، ادارات دولتی و یا بانک‌های با تعداد مراجعه بالا مورد استفاده قرار می‌گیرد. این پرینتر دارای قابلیت های صنعتی است ومی تواند به طور همزمان چند کارت را پردازش و چاپ کند .علاوه بر این این پرینتر قابلیت آنرا دارد که کاربر بتواند کارت در مسیر چاپ مشاهده کند و به فرآیند چاپ دسترسی دارد .

ویژگی های پرینتر کارت پی وی سی  FARGO HDP 8500

 • دوام و استحکام
  این پرینتر بطور کامل از بدنه فلزی طراحی و ساخته شده است که به کاربر این اطمینان را می‌دهد که در صورت بروز خطرات احتمالی دستگاه تا حد زیادی مقاومت و استحکام دارد .
  علاوه بر این پرینتر FARGO HDP 8500 برای چاپ در مقیاس صنعتی و نیمه صنعتی طراحی شده و می‌تواند فشار کاری بالا را تحمل کند به گونه‌ایی که بر خلاف پرینتر های معمولی توان چاپ برای مدت طولانی را دارد .
 • قابلیت ماژولار بودن
  این پرینتر یک دستگاه ماژولار است به این معنی که کاربر با توجه به نیاز خود در چاپ کارت‌های پی وی سی می‌تواند قطعات آن‌ را جایگزین و یا قطعه جدید اضافه کند .
 • ظرفیت بالا
  پرینتر  FARGO HDP 8500 دارای دو محفظه ورودی جهت نگه داری کارت و یک محفظه خروجی می‌باشد که به طور کلی می‌توان در هر کدام از محفظه‌های ورودی 200 کارت جهت چاپ قرار داد. به علاوه که این پرینتر توانایی چاپ دو رو و همچنین تک رو را دارد.
 • سرعت در چاپ
  این پرینتر همانطور که اشاره کردیم توانایی چاپ بدون وقفه و برای مدت طولانی را دارد که در صرفه‌جویی در زمان و در نهایت در هزینه تمام شده موثر خواهد بود. FARGO HDP 8500 می تواند در هر 24 ثانیه یک طرف کارت را چاپ کند و این یعنی چاپ یک کارت به صورت دو رو چیزی کمتر از یک دقیقه زمان نیاز دارد و این مزیت بسیار خوبی نسبت به انواع دیگر پرینتر‌های  PVC  است .
 • کیفیت در چاپ
  با استغاده از این پرینتر نیاز به نگرانی در مورد کیفیت نخواهید داشت، زیرا در کوتاه‌ترین زمان می‌تواند چاپ را انجام دهد و با قابلیت چاپ لبه به لبه دیگر خبری از حاشیه‌های سفید نخواهد بود .
  این پرینتر از فناوری چاپ غیر مستقیم بهره می برد که  دو مزیت عمده دارد :
  اول آنکه در چاپ غیر مستقیم  هد پرینتر شما کمترآلوده و کثیف می‌شود و در نتیجه طول عمر آن افزایش می یابد و دوم سرعت چاپ در این روش است که به نسبت چاپ مستقیم بالاتر است . این امر در ادارات و بانک ها به افزایش بازدهی زمانی بسیار کمک خواهد کرد .
 • ایمن بودن
  این پرینتر می‌تواند کارت‌های  PVC  با ضریب امنیتی بالا را به کمک فناوری هولوگرام و همچنین استفاده از لیزر چاپ کند. این کارت‌ها را می‌توان برای کارت‌های کنترل دسترسی، کارت شناسایی و یا کارت ورود و خروج استفاده کرد.

سایر محصولات مرتبط

فهرست